хочу сюди!
 

Natalia

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

10 найкращих порад від Ошо...



10 найкращих порад від Ошо: 
13

Коментарі

114.07.20, 22:18

    Гість: Жаннонька

    214.07.20, 22:34

    ОШО никогда не рождался, никогда не умирал, только гостил на этой планете Земля с 11 декабря 1931 по 19 января 1990 года

      314.07.20, 22:54

      Дуже люблю його вислови про контроль думок, і що мир всередині нас, а не десь ззовні

        414.07.20, 23:04

        Хм... як на мене
        "Для початку почуйте себе самого. Навчіться отримувати задоволення від компанії самого себе. Стати настільки щасливим, що вас більше не буде турбувати, прийде до вас хтось чи ні. Ви вже повноцінні. Ви не чекаєте з трепетом, чи постукає хтось у ваші двері. Ви вже вдома. Якщо хтось прийде – прекрасно. Ні – теж добре"

        дещо суперечить

        "Трапляються моменти, коли Бог приходить і стукає у ваші двері. Це може статися одним з мільйона способів – через жінку, чоловіка, дитину, любов, квітку, захід або світанок … Будьте відкритими, щоб почути це"

          514.07.20, 23:05

          Частично согласна, но не со всем

            614.07.20, 23:07Відповідь на 4 від Lulu

            Хм...як на мене
            "Для початку почуйте себе самого. Навчіться отримувати задоволення від компанії самого себе. Стати настільки щасливим, що вас більше не буде турбувати, прийде до вас хтось чи ні. Ви вже повноцінні. Ви не чекаєте з трепетом, чи постукає хтось у ваші двері. Ви вже вдома. Якщо хтось прийде – прекрасно. Ні – теж добре"


            "Трапляються моменти, коли Бог приходить і стукає у ваші двері. Це може статися одним з мільйона способів – через жінку, чоловіка, дитину, любов, квітку, захід або світанок … Будьте відкритими, щоб почути це"
            Чого суперечить? Не чекати, що хтось прийде, не означає цього не помітити
            дещо суперечить

              714.07.20, 23:14Відповідь на 6 від Heidel

              Ну, якщо я повноцінний і самодостатній і нічого не потребую почути чи чекати, для чого в іншій пораді мені радять почути, як стукає Бог?

                814.07.20, 23:19

                Сміливість – це не відсутність страху. Безстрашність трапляється, коли ви стаєте все сміливіші і сміливіші. Але на самому початку різниця між боягузом і сміливцем не так вже й велика. Єдина відмінність – в тому, що боягуз слухає свої страхи і дотримується їх, а сміливець залишає їх в стороні і рухається далі.Це як у пік "карантиноПАНдемії" мене запитували, чому я ходжку без маски, хіба я не боюся підчепити к.-вірус, я казав "боюся, але одне другому не заваажає"

                  914.07.20, 23:22Відповідь на 7 від Lulu

                  Ну, якщо я повноцінний і самодостатній і нічого не потребую почути чи чекати, для чого в іншій пораді мені радять почути, як стукає Бог?Мені бачиться, що акцент в цих двох порадах на різних речах. В одній йдеться про те, щоб бути відкритим. Не відштовхувати від себе можливості. В іншій - на тому, щоб не шукати щастя в іншій людині і не вирішувати за її рахунок власних психологічних проблем

                    1014.07.20, 23:30Відповідь на 9 від Heidel

                    Ну, здається, можна і так трактувати... Хоча самодостатні, скоріше, будуть закритими. Оці йоги, що в Нірвані спостерігають сутність усього зразу

                    З чим я безперечно згоден
                    "Ніхто не має права вказувати, що є правильно, а що неправильно. Життя – експеримент, в ході якого ми визначаємо ці мінливі поняття кожен день. Часом, можливо, ви зробите щось неправильно, але саме завдяки цьому ви матимете величезну користь"

                    Інакше кажучи, Всесвітові потрібні твої помилки.
                    І немає правильного шляху, немає неправильного шляху - є ТВІЙ шлях.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна