Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Кричіть і махайте руками:


Кричіть і махайте руками: Пам’ятка про правила спілкування з циганами-гіпнотизерами...


12

Коментарі

114.06.20, 10:34

А я не поддаюсь гипнозу. Меня даже Кашпировский не загипнотизировал!

    214.06.20, 10:46

    Они уже и не предлагают гадать, а просто открыто грабят прямо на улице. А о Киевском ж/д вокзале я вообще молчу!

      314.06.20, 12:00Відповідь на 2 від GalinaKiev

      І поліція їх не чіпає

        414.06.20, 13:13Відповідь на 3 від nasinynka

        А коли циганів намагаються приструнити, то зчиняється такий шарварок з боку захисників прав пригнічених меншин, то із злочинця роблять жертву, а справжня жертва вже перетворюється на злочинця.

          514.06.20, 13:46Відповідь на 1 від БезЛица

          А я не поддаюсь гипнозу. Меня даже Кашпировский не загипнотизировал!Це круто

            614.06.20, 13:46Відповідь на 2 від GalinaKiev

            Они уже и не предлагают гадать, а просто открыто грабят прямо на улице. А о Киевском ж/д вокзале я вообще молчу!

              714.06.20, 13:46Відповідь на 4 від GalinaKiev

              А коли циганів намагаються приструнити, то зчиняється такий шарварок з боку захисників прав пригнічених меншин, то із злочинця роблять жертву, а справжня жертва вже перетворюється на злочинця.

                814.06.20, 15:36Відповідь на 4 від GalinaKiev

                Так, такий рейвах знімається на захист циган, пардон, ромів (бо циган звучить як негр), наче від того вони перестають загиджувати парки і вокзали. При цьому вони абсолютно не протребують цього захисту, мають постійне місце проживання, де не шатри стоять з возами, а пристойні будинки.

                  914.06.20, 16:19

                  Найкраще обходити стороною, або робити вигляд, що дуже поспішаєш, як тільки заговориш - ти клієнт

                    1014.06.20, 16:36Відповідь на 9 від Hrab

                    Найкраще обходити стороною, або робити вигляд, що дуже поспішаєш, як тільки заговориш - ти клієнтТак, одного разу мені це допомогло

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна