хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Цікаві факти про золото.




Цікаві факти про золото.
Біле, зелене і навіть червоне, знайдене в корінному чи розсипчастому заляганні, різне за походженням та якістю – золото справді дивовижний метал! Головне, що ціна золота незмінна – воно необхідне як на фінансовому ринку, так і у сфері науки та технологій. Звісно, коштовності також завжди в моді.Людство видобуло за свою історію величезну кількість золота. Але, на думку вчених, використані запаси становлять лише п’яту частину від усіх наявних в надрах Землі.Золото може бути і ліками, і продуктом, придатним для їжі. У 14-му столітті розплавленим золотом упереміш з меленими смарагдами намагалися лікувати чуму. Допомагало погано. Зате науково доведено, що солі золота здатні допомогти в лікуванні ревматоїдного артриту.

5

Коментарі

114.09.17, 20:15

добытого золота сейчас столько , что оно нах никому не нужно ..

    214.09.17, 20:36

    добытого золота сейчас столько , что оно нах никому не нужно ..Голубка, а Я знал, что будет - бурумбурум )ти екстрасенс?

      314.09.17, 20:36

      добытого золота сейчас столько , что оно нах никому не нужно ..Голубка, а Я знал, что будет - бурумбурум )задумалась...

        414.09.17, 21:23Відповідь на 2 від Голубка

        Він знає, що іншої реакції його писанина не викличе)))

          Гість: Zubchanin

          514.09.17, 21:38Відповідь на 4 від Vstre4nik

          Він знає, що іншої реакції його писанина не викличе)))Он хоть думать умеет ... а не просто фаршированый перчик -амери(конс)ковской кашкой

            614.09.17, 21:39

            В Україні поширена 585 проба, а в європі 750.

              714.09.17, 21:50Відповідь на 6 від Сам Солітон

              В Україні поширена 585 проба, а в європі 750.Дякую за інформацію

                814.09.17, 21:50Відповідь на 4 від Vstre4nik

                Він знає, що іншої реакції його писанина не викличе)))

                  915.09.17, 08:55Відповідь на 5 від Гість: Zubchanin

                  Він знає, що іншої реакції його писанина не викличе)))Он хоть думать умеет ... а не просто фаршированый перчик -амери(конс)ковской кашкой Я не писав що він думає - він знає. І якщо йому треба, то хай за себе сам відповідає. Америка хоча б кашкою фарширує - тут інша, сусідня держава в основному (приблизно 86%) в якості фаршу лайно використовує

                    Гість: Zubchanin

                    1015.09.17, 09:59Відповідь на 9 від Vstre4nik

                    Він знає, що іншої реакції його писанина не викличе)))Он хоть думать умеет ... а не просто фаршированый перчик -амери(конс)ковской кашкой Я не писав що він думає - він знає. І якщо йому треба, то хай за себе сам відповідає. Америка хоча б кашкою фарширує - тут інша, сусідня держава в основному (приблизно 86%) в якості фаршу лайно використовує