Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

9 маловідомих місць Західної України, які варто відвідати




Однією із історично-культурних цінностей Львівщини є Печерний монастир, який знаходиться поблизу села Розгірче. Це цілий монастирський комплекс який знаходиться в печерах і представляє собою унікальний зразок наскельного сакрального будівництва XIII-XVI століть. Таке будівництво не є типовим для теренів Галичини.

13

Коментарі

128.01.17, 19:40

    Гість: Хуббыч

    228.01.17, 19:44

    Буду на пенсії , через 15 років поїду подивлюсь )))))

      328.01.17, 19:52

      ....десь носить нас по довбаних Лаосах і Вєтнамах, а тут підбоком так красіво

        428.01.17, 19:59Відповідь на 1 від ёlkа

          528.01.17, 20:00Відповідь на 2 від Гість: Хуббыч

          Буду на пенсії , через 15 років поїду подивлюсь )))))

            628.01.17, 20:00Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

            ....десь носить нас по довбаних Лаосах і Вєтнамах, а тут підбоком так красівоТи правий

              728.01.17, 20:03

                828.01.17, 20:05

                гарно

                  928.01.17, 20:10

                  Заліщики і Борщів годують фсю Тернопільську обл ранньоюгородиною
                  це друге Закарпаття на Дністрі
                  а з якого саме села ти?
                  я тірайони добре знаю

                    Гість: Хуббыч

                    1028.01.17, 20:15

                    НА джуринському водоспаді я виріс, то мое село, і там буду доживати колись пенсію. Заліщики- то наш райцентр, УКРАЇНСЬКА рів"єра. але засрана ХЗ ким і ХЗ нащо. Колись вся Австро-Угорщина там відпочивала, там було купа виноградників, була цивилізація, а зараз це як троєщина у КИЄВІ, чи Тєрємкє. де понаєхалі з довколишніх сіл мєсна еліта, тіп мене Короч. що Заліщики засрані , що водоспад туристи загадили. Коли я пас там корів. там вообще глухо було і ніяких йухїв там не носило Але місця дійсно красиві, кажу як "мєсний" . Там ще фортеця є, і водоспад виник, коли монгогло-татари прийшли брати червоноградський замок. Джурин тік навколо фортеці, так вони пробили скалу, зробили водоспад і взяли фортецю.Заліщики с Буковиною колись була рівнина Розлом плит землі опустив на 70-120м

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна