хочу сюда!
 

Леся

41 год, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-46 лет

RnR

RnR

3/4 січня - Водосвяття
3/4 січня (2013)— Водосвяття, Водокрес — Різдво Богині Дани. На дванадцяту ніч після Різдва Коляди (чоловічого початку Всесвіту) народжується Свята Вода (Богиня Води Дана) (жіночий початок Всесвіту). Здійснюється освячення води молитвою та жертовним вогнем. Звідси ще одна назва свята — Водокрес (крес — спалах вогню, початок руху). Iнодi відбуваються купання в ополонках з оздоровчою метою. Беруть воду з трьох джерел для очищення, лікування. Саме в цей час, як стверджують астрономи, Земля перебуває найближче до Сонця, тому Вода набуває особливих цілющих властивостей. А в народі збереглася віра: «Про що на Водосвяття помолишся, те і збудеться». Богиня Дана дає дівкам добрих чоловіків, тому вони обов’язково йдуть до річки по святу водицю. 12 ніч після Різдва Божича Коляди.

Українська жінко! Час подбати про здоров’я своєї родини. Зроби Зоряну Воду: набери в глиняний горщик з джерела чи криниці водиці і на ніч постав на вікні чи надворі — хай скупаються в ній Зорі. Цією водою хай умиється вся родина, щоб воскресла Україна!


Богинею плодючості, кохання і шлюбу у праслов’ян була Прія, яка з’явилася на Наддніпрянщині й перейшла до інших сусідніх народів: німецька Фрія, ісландська Фрея, грецька Афродіта, яка завжди зображалася із золотим веретеном у руках. Днем Прії була п’ятниця. Згодом переслідування язичницької віри змусило жінок називати свою Богиню-покровительку днем її свята - П’ятницею. Грецьке ім’я Параскева означає “п’ятниця”, що має ще дохристиянське походження. На українському грунті це Парася - Пріся - Прія. 

Богиня П’ятниця у слов’ян уявлялася жінкою з довгими золотими косами , яка крутить колесо прядки. Це зближає її також з Богинею Долі, яка пряде нитку життя. 

На честь П’ятниці в Україні до недавнього часу жінки здійснювали такий обряд: водили вулицями простоволосу жінку, яку називали П’ятницею і віддавали їй всякі почесті. У п’ятницю заборонялося шити, прясти, рубати дрова, здіймати пил, прати - щоб не запорошити Око Святого Сонечка, не завдавати йому шкоди забрудненою пранням водою. 

П’ятниця, Богиня кохання і шлюбу, вкриває голову дівчини шлюбним покровом. Це уявлялося аналогією до космічного шлюбу Неба і Землі. У Велесовій Книзі є згадка про обряд моління дощу: “І се повінчаємо Небо і Землю і правимо весілля їм, де чоловік є Сварог і навпроти нього - жона його. І се свято мали робити, як для мужа і жони, і ми - діти їхні” (дощечка 30). Метафора небесного покривала стосується хмар, які закривають сонячне проміння, що також уявлялося як золоті нитки. Коли Сонце закривалось дощовими хмарами, про нього казали як про дівчину, яка вкрилася фатою-покривалом, що означає для дівчини заміжжя. Покрова втілює образ давньої Богині родючості, яка, звичайно, має язичницьке походження. Сніг, що покриває Землю восени й взимку, власне і є формою Води, яка навесні напуває Матінку-Землю родючою силою. 

Нині вчені встановили унікальну властивість Води, про яку, безперечно, знали наші Предки, - Вода переносить інформацію. 

Отже, її можна освятити молитвою, бо вона сприймає вібрації голосу і “запам’ятовує”, її можна замовляти на лікування різних недуг... Кругообіг води в природі, наявність води в людському організмі, рослинах і тваринах - все це далеко не другорядні речі. І, якщо за найдавнішими звичаями слов’яни шанували Воду саме в п’ятницю, то, мабуть вони знали той священний космогонічний міф про творення Живої Води - Дани, який був даний народам у спадщину як предківський заповіт.30

Комментарии

Гость: ТарасЧупринка

13.01.14, 21:59

Дякую!

  23.01.14, 22:05

  повчально

   33.01.14, 22:28

    43.01.14, 22:45

    Опівдні 3 січня 2014року ми капелани\офіцери УПА молися й палили свічі та святили калину й хліб в ФРАНКІВСЬКУ над водою річки Марічки \БИСТРИЦІ Надвірнянської \за всі святі наміри християн і сонцевірів ДНІСТРА Й ДНІПРА та за скоріше СОНЯЧНЕ воскресінння ХРИСТА й БОЖИХ героів і друзів УПА з небес http://blog.i.ua/user/4400999/ Множте ГАРНІ МАЙДАН Киів ПІСНІ АНДРІЯ ПАНЧИШИНА ТА ВІКТОРА МОРОЗОВА проти окупантів й зрадників за ДОБРО ХРИСТА й УПА ! ЩАСЛИВО ! СЛАВА УКРАІНІ ! http://www.reverbnation.com/victormorozov/song/19638823 ––––-?1336410755(F)

     Гость: Dalia

     53.01.14, 22:49

     Дякую!
     Слава Богині Дані!

      63.01.14, 22:56Ответ на 4 от SOKILDNISТЕR+

      Опівдні 3 січня 2014року ми капелани\офіцери УПА молися й палили свічі та святили калину й хліб в ФРАНКІВСЬКУ над водою річки Марічки \БИСТРИЦІ Надвірнянської \за всі святі наміри християн і сонцевірів ДНІСТРА Й ДНІПРА та за скоріше СОНЯЧНЕ воскресінння ХРИСТА й БОЖИХ героів і друзів УПА з небес http://blog.i.ua/user/4400999/ Множте ГАРНІ МАЙДАН Киів ПІСНІ АНДРІЯ ПАНЧИШИНА ТА ВІКТОРА МОРОЗОВА проти окупантів й зрадників за ДОБРО ХРИСТА й УПА !ЩАСЛИВО ! СЛАВА УКРАІНІ ! http://www.reverbnation.com/victormorozov/song/19638823 ––––-?1336410755(F)Добрий вечір!А завтра ще можна?Ви не знаєте?Бо в мене вода тільки з крана

       73.01.14, 23:01

       всі матеріальні предмети мають генетичну память,вода теж.

        83.01.14, 23:18

        Не знав про це.

         93.01.14, 23:51Ответ на 6 от БілаКоролева

         Молитву" ОТЧЕНАШ " над водою \іжою\ чи потоком можна читати щогодини ...А ГОЛОВНЕ ХРЕСТИТТИСЬ І ЦІЛУВАТИ ХРЕСТ ...це тільки більше святить і саму людину і воду й довкілля...Головне не зневажати БОГА ІСУСА та розуміти що ІСУС Є БОГ В Пресвятій ТРІЙЦІ ЄДИНИЙ Спаси Господи ВАС ...МИ священики УПА не вірим в БОГИНЮ ДАНУ ми вірим в СВЯТОГО ДУХА Бога ОТЦЯ Й СИНА з іменем "ІСУС " що всюди є і все через Святий ДУХ наповняє й дай БОГ щоб СВЯТИЙ ДУХ більше зійшов на води і все що хоче й очистив від зла і скверни все що треба ....ЩАСЛИВО

          104.01.14, 06:54

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая