хочу сюди!
 

Татьяна

56 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Іван Козловський з Україною в серці

    
Іван Семенович Козловський (11 березня (24 березня) 1900, Мар'янівка — †24 грудня 1993, Москва) — український співак, народний артист СРСР (1940), Герой Соціалістичної праці, лауреат двох Сталінських премій та Державної премії УРСР ім. Т. Г. Шевченка.

Іван Козловський був великим українським патріотом. Україна завжди займала найважливіше місце в його серці. Іван Семенович підтримував найтісніші зв'язки із київськими митцями ба навіть із земляками-мар'янівцями. У його московській квартирі завжди лунала українська мова. . Іван Семенович заповів поховати себе в рідній Мар'янівці, сам вибрав місце для могили – але й останню волю митця не було виконано: великий українець знайшов свій останній притулок на офіціозному Новодівочому цвинтарі в Москві.
Серед репертуару співака були "політично небезпечні" українські твори: "Мені однаково" на слова Т.Г.Шевченка, пісні українських січових стрільців (із дещо зміненим текстом) , колядки та ін
6

Коментарі

117.11.09, 23:31

Моєму діду, вічна слава...

Земля пухом і царство небесне...

    218.11.09, 08:48


      Гість: Маска

      318.11.09, 23:44


      ты меня просто удивляешь и скажем так радуешь, я даже и не догадывалась, что он украинец

        419.11.09, 22:33Відповідь на 1 від ПИВОМАН

          519.11.09, 22:34Відповідь на 2 від zmi_j

          Дякую . Мені дуже приємно.

            619.11.09, 22:43Відповідь на 3 від Гість: Маска


            ты меня просто удивляешь и скажем так радуешь, я даже и не догадывалась, что он украинец
            Так, він був українець з великої букви.
            Не дивно , що багатьом це не віломо , адже в кінці життя йому навіть змінили національність . Зробили "русским певцом ".
            Крім цього дозволити собі в ті часи співати пісні січових стрілців і колядувати прирівнювалося до подвигу.
            Щиро дякую

              720.11.09, 09:16Відповідь на 5 від ANne*

                820.11.09, 18:13

                Так, Іван Семенович це видатний українець. Дякую за нагадування. Гарна замітка.

                  921.11.09, 16:57Відповідь на 8 від Архітект

                  Дякую , що не забуваєте заходити в гості.

                    1021.11.09, 16:57Відповідь на 7 від zmi_j

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна