Батьківський дім
- 23.03.16, 10:37
Дрожча за палаци кам'яні.
-Добридень, мамо!
Як здоров'я, тату?
Давненько щось не пишете мені?
Казали, а не вірив, буде снитись
Шовковиця гілляста і півні...
Прудке моє дитинство й яснолице
За веснами майнуло вдалині!
То ж мрію біля двору постояти,
Де в чаші дня лелеки клекотять.
Батьківський дім - моє безцінне свято!
Скликаєш нас- і хлопців і дівчат!
Хай стукає в шибки зеленовіття.
Тут місця і тепла достатньо всім.
Все журиться: коли ж приїдуть діти?
І дивиться на шлях батківський дім!

