Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

Програш перемоги або «Прощай, Ющенко»

 В принципі цього і варто було очікувати – 5 місце у рейтингу виборів цілком відповідає оцінці 3-го Президента України Віктора Ющенка. Припускаю, що його рейтинг ще нижчий, оскільки більшість з тих, хто проголосував за Ющенка, – голосував не за нього особисто, а за ідею: свободу і соборну Україну.
 Якщо пробувати дати оцінку Президенту України Віктору Ющенку, то він є ні поганий, а ні хороший – він НІЯКИЙ.

53%, 19 голосів

22%, 8 голосів

25%, 9 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
21

Коментарі

16.02.10, 18:49

Якщо українські патріоти зараз попрощаються з політикою, то вже завтра вони попрощаються з Україною. Ви цього хочете???

    26.02.10, 18:53Відповідь на 1 від блогер

    Якщо українські патріоти зараз попрощаються з політикою, то вже завтра вони попрощаються з Україною. Ви цього хочете???Ні, відходжу у відстій тільки я!
    А по дописах бачу, що молода генерація йде добра, а я її з великим задоволенням підтримаю, але вже не повчатиму...

      36.02.10, 18:53

      "більше ніколи серед свого електорату він не побачить мене"

      То для него большая трагедия, конечно

        Гість: БджЫлка

        46.02.10, 18:57

        машед платочГом

          56.02.10, 19:00Відповідь на 3 від CKB

          Тобі аби пукнути

            66.02.10, 19:05Відповідь на 5 від блогер

            Тобі аби пукнутиДа. Не могу от этого удержаться, если вижу, что кто-то позиционирует себя на роль пупа земли. Я же не виноват, что дети переходного возраста и свидомые грешат этим чаще всего

              76.02.10, 19:10Відповідь на 3 від CKB

              Я думаю для тебе значно більша!

                86.02.10, 19:12Відповідь на 7 від Богдан Бо

                Я думаю для тебе значно більша!Богдане, я никогда и не считал вас своим электоратом. Чесслово!

                  96.02.10, 19:13Відповідь на 6 від CKB

                  Вам, дедушкам, давно уже нужно отдыхать

                    106.02.10, 19:15Відповідь на 9 від блогер

                    Вам, дедушкам, давно уже нужно отдыхатьЗнаю. Но вот не на кого Украину оставить. Не на триад же ж в самом-то деле

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      6
                      попередня
                      наступна