Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Підсумки і напрямки - 1 і 2

Підсумки і напрямки - 1

Вступ

За що я люблю життя? За унікальну режисуру: отак живеш-живеш і все думаєш, а що ж воно буде далі? І хоч би які точні обгрунтованні прогнози не робив - все одно подальший розвиток подій в реальному житті буде інакшим. Звичайно, що я маю на увазі не прогнози типу: завтра буде день, а потім ніч тощо. Я маю на увазі безкінечність видозмін, подібно до дитячого телескопу, де невеличка кількість кольорових скелець у просторі трьох дзеркал у формі прямокутного трикутника творять безкінечну кількість чудових зображень...

68%, 13 голосів

0%, 0 голосів

32%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
14

Коментарі

129.01.10, 14:07

Якщо з Яценюком готовий в принципі погодитись , то з Гриценком - В ЖОДНОМУ РАЗІ!!!!
Це бабо-мужик, людина з величезними комплексами. Він по життю "обіжєний" на всіх і вся.
Говорить правильні, вивірені часом слова. Це й магнітофон може.
Він, на мою думку, не боєць, тим паче не воїн!

    229.01.10, 14:10

    До слова... друже Богдане, придивіться уважніше до нашого чинного президента. Можливо Ви зможете розгледіти дещо більше.

      Гість: братЧортомлик

      329.01.10, 14:33

      Гриценко я вважав за найбільш порядною і вольовою людиною, у якої слово і діло не розходяться в реаліях нашої політики постійних обманів і "кидалов".
      ні друже Гриценко був нулем, якого оденицею зробив Ющенко, а потім цей нібито офіцер почінає полівати людину яка витягла його з гівна нагору. Ні це не офіцер. Куля у скроню ось це по-офіцерськи, а гівноляпством займатися, то для баби..
      а що до іншого так може воно все й так але голосувати противсіх означає за Януковича... Ось такий вибір йопть

        429.01.10, 14:50

        Що до Гриценка то згоден з Perovdupu і братомЧортомликом цілком!!! Харя аж тріщить і блищить. Це не герой!

          529.01.10, 16:05Відповідь на 2 від Perovdupu

          Вже не маю охоти, а що найголовніше - часу з ним возитись.
          Я не проти Ющенка - просто потрібно іншого.
          Знаєте, як тренери у футболі вищої ліги: міняють не тому що погані, а тому що гру хочуть команди іншу.
          Чи режисери в театрі одну і ту виставу ставлять по-різному - так і я хочу іншого лідера.

            629.01.10, 16:22Відповідь на 2 від Perovdupu

            Панове, я колись Луценка дуже поважав, а його "Народна самооборона" - була партією моєї мрії, але що з того вийшло? Спаскудився чоловік.
            Прошу наводити приклади, кого ви вважаєте хорошим і перспективним - бути критиком і я можу без проблем: як ви помітили, я ж сказав, що не побачив у агітації Гриценка і Яценюка чогось розумного, щоб мене зацікавило. Думаю, що інші виборці - так само.
            А обговорювати зовнішність чи національність - не та тема,
            як і хто кого з гімна витяг і знову засунув.
            Я бачив мужність Гриценка, коли він перечив прем'єру Януковичу при спробі державного перевороту -- це було дуже гідно і я з того часу його поважаю.
            В усіх справах я перш за все ( як і всі!) оцінюю дію і результат.

              729.01.10, 23:03Відповідь на 6 від Богдан Бо

              Державний переворот? Гриценко був мужнім, відчуваючи за своєю жирною спиною спокійний подих Ющенка!
              Дії нашого Президента ще належно будуть оцінені. Навіть не людьми нашого покрління. Він, без перебільшення, невизнаний митець і справжня слава прийде до нього вже після.
              Я, повір друже Богдане, не фанат Ющенка. Я фанат України і саме тому визнаю те добре, що він встиг зробити для розвою нашої країни та держави.

                830.01.10, 15:15

                украина недоросла до гриценка …

                  анонім

                  930.01.10, 21:10

                  На наступних 5 років лідер один - Тимошенко.

                  Якщо страусячу позу займе значна кількість "патріотів" - буде Янукович. От тоді покусаєте лікті. Але особисто я таким руку не подам.
                  Коли була потрібна допомога вашому Ющенкові, всі патріоти (особливо Тимошенко) підтримали. А тепер коли потрібна допомога Тимошенко - займаєте блюзнірську позицію.

                    101.02.10, 10:49Відповідь на 9 від анонім

                    Що-що??? Як-як???
                    Тимошенко розвалила помаранчову коаліцію, постійно здавала-зраджувала Ющенка і ти віриш, що вона патріот України?
                    Не треба мені руки, яка рука об руку з Лозинським - це твій друг? Ну і дружи...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна