хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Сучасне вагітне майбутнім

 Вельмишановне панство з блогерів і всіх інших, хто читає чи проглядає мої дописи тут або деінде, - як я вже зазначав в минулому, я використовую цей ресурс просто для оприлюднення своїх матеріалів. І все! Мені тим Інтернет і цікавий, що я можу розмістити що хочу і забути, тобто не думати як далі донести думку суспільству - вона вже є доступна для всіх бажаючих, отож можу спокійно рухатись далі.

Далі буде Майбутнє і мене турбує, яким воно буде. Маю тверде переконання, що в житті нічого не відбувається просто так спонтанно: все має певний збіг сукупних обставин, серед яких можливі випадковості, але спільний знаменник всеодно буде закономірним. Не буду зараз обтяжувати всіх прикладами і доводами - їх безліч. Хочу сказати про інше: я викладаю свої знання і роздуми тут для спільного використання всіма, хто того забажає - ото і все.

Також хочу зазначити, що я не претендую на те, щоб бути найрозумнішим за всіх - а навіщо воно мені? Мій імператив дії походить з іншого: якщо я втаємничую свої розумові знахідки в собі через завищену самокритичність, то зроблю зле, бо не мені вирішувати, що є насправді мудре, а що - не дуже.
Все вирішуєте ви, мої читачі. Знайдете собі цікаве і корисне - добре, але як не станете читати - теж не пропадете, як і я не пропаду з того.
Я дуже полюбляю притчу про сіяча, що розкидує зерно, але в кожної зернини своя доля і не кожному зерняті дано прорости і вирости до повноцінного колоса.
Як ще люблю повторювати іншу сентенцію: - Якщо врожай поганий - всеодно треба сіяти знову і знову.
Моя робота як я її вбачаю: засівати думками українські інтелектуальні грунти. Я плекаю УКРАЇНСЬКУ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ЕЛІТУ МАЙБУТНЬОГО.  Придумав для цього віртуальний проект Соціальна партія України "Гарт" (СПУ "Гарт") http://gartua.io.ua/ - з тим і буду рухатись далі.

З повагою - Богдан Гордасевич.
19

Коментарі

113.07.12, 15:55

Трохи незрозуміло, вибачайте,- Ви мали на увазі, що Ви розміщуєте свої думки щодо тієї чи іншої теми, і йдете спать, бо це все, що вас цікавить ("я викладаю свої знання і роздуми тут для спільного використання всіма, хто того забажає - ото і все."? Чи можна писать хвалебні коментарі а лаятельні - ні ("Знайдете собі цікаве і корисне - добре, але як не станете читати - теж не пропадете, як і я не пропаду з того."? Ще раз прошу вибачити, але я Вас не тролю, просто Ви подекуди досить сумбурно висловлюєте свої думки.

    213.07.12, 16:02

    ну то сіймо. щоправда кожний своє зерно.

      313.07.12, 16:36Відповідь на 1 від Вуйкобойко

      Повторю: згоден! Сумбурно, але як будуть конкретні запитання - буде і відповідь з уточненням.
      Я за діалог! Тільки він має бути продуктивним, тобто чіткого змісту.
      Так, я противник соціальної конфронтації навіть з ворогами, за певних умов.
      Всяка імперська гра на тому побудована: роз'єднуй і владарюй.
      Соціальним примиренням я цю гру буду руйнувати як зможу і скільки зможу.

        анонім

        413.07.12, 16:38

        Зерно якісне.В свою чергу засіваю, тобто поширюю.

          513.07.12, 19:08

          Нормальна позиція. Розумна та патріотична.

            613.07.12, 20:02

            логічно.

              713.07.12, 22:58

              Удачі вам.

                814.07.12, 17:39

                Не з усіма вашими думками можу погоджуватися, але читаю все, що ви пишете.

                  914.07.12, 22:17

                  Кожен мае право на самовираження.

                    1017.07.12, 13:22Відповідь на 8 від ЯКриворожанка

                    Дякую і радий, що не погоджуєтесь - це ознака процесу думання.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна