Про співтовариство

Розміщуємо цікаві пости про наше життя і не тільки про нього, про все, що з ним зв*язане.
Анімаційні картинки,ігри, відео, гумор,та інше. Наше життя непередбачуване, цікаве, з несподіванками.
Все, що є у нашому житті - нам цікаве, тому, ласкаво просимо...))))

Топ учасників

Вид:
короткий
повний

ЖИТТЯ ТРИВАЄ

А вони дійсно манюсінькі...)))


Коли дивишся на карликових ігрунок, задаєшся питанням: “Як могли цих манюсіньких мавпочок, розміром трохи більше за пальець, віднести до вищих приматів?”. А потім, коли спостерігаєш за їхньою турботою про близьких, розумієш: так можуть далеко не всі люди.


мавпочки на руці

А вони дійсно манюсінькі


Ігрунки мешкають у вічнозелених лісах басейну Амазонки. Їжі там вдосталь, але й небезпек повно, особливо для таких малюків. Щоб вижити, мікромавпочки змушені покладатися один на одного — примати живуть у групах від 2 до 9 осіб.



[ Читати далі ]

Фіолетовий міст...

 


Драконові дерева

Ця незвичайна рослина має таку оригінальну назву через колір соку. Якщо зробити в дереві отвір, то з нього почне сочитися сік, який під впливом повітря стає криваво-червоного кольору.

[ Читати далі ]

Справжній бомбардир..


Ця кузька не даремно носить таку назву — жук-бомбардтр. У разі небезпеки вони викидають у бік ворога струмінь окропу з отруйної захисної рідини, який на повітрі із тріском миттєво перетворюється на хмаринку.

Жук-бомбардир


Жук-бомбардир бомбонув. Терміново несіть вогнегасник!


[ Читати далі ]

У птаха є копитця...))

Строката пташечка, розміром не більше звичайного голуба, але скільки ж у ній дивного! Ви коли-небудь бачили пташку з губкою на грудях? А чи часто замість пальців у них трапляються копитця? А може, хтось із пернатих може похвалитися тим, що мешкаючи в Центральній Азії, робить раптові турне від Ірландії до Далекого Сходу? Саджа – справді парадоксальна особа!


syrrhaptes paradoxus


Про парадоксальність – це не не ми придумали. Латинська назва пташки – syrrhaptes paradoxus.


[ Читати далі ]

Нічого неможливого...))

 

Багато власників домашніх тварин мріють про те, щоб їхні вихованці могли жити у мирі та гармонії.Думаю це можливо. Мої дружать...))) (Останні чотири фото)...


[ Читати далі ]

Національний парк Банфф.




Сади Kawachi Fuji в Японії дивують різноманітністю квіткових композицій, включаючи величезні глицинії, що висять над головою.


[ Читати далі ]

Цілюща сила муркотіння...

  


Цілюща сила котячого муркотіння...
[ Читати далі ]

Найотруйніша риба

  • 13.04.23, 15:54
 


 Найотруйніша риба - кам'яна!

Бородавчатка, або риба-камінь (сімейство Synanceia) - найотруйніша морська риба і одна з найнебезпечніших істот у світі.

Якщо ви випадково наступите на неї, вона з легкістю вб'є вас, впорснувши отруту глибоко у вашу ногу. Без негайної кваліфікованої допомоги отрута бородавчатки смертельна. За свідченням очевидців, біль від отрути кам'яної риби настільки сильний, що його жертви часто благають ампутувати їм ногу.

[ Читати далі ]

Ярета "рослина-подушка".




Європейський дослідник крижаних супутників Юпітера навряд чи знайде життя.

«Ми не очікуємо слідів життя на поверхні цих супутників, і поки неможливо спуститися туди, де може бути життя».

Навіть після того, як через десять років європейський дослідник крижаного місяця Юпітера (JUICE) завершить свою місію, ми навряд чи дізнаємося напевно, чи може процвітати життя поблизу найбільшої планети Сонячної системи.

Рідка вода, джерело енергії та поживних речовин – це три речі, які, на думку вчених, необхідні для того, щоб життя виникло будь-де у Всесвіті . Деякі супутники Юпітера більш імовірно, ніж інші, забезпечують усі ці три елементи. Місія JUICE Європейського космічного агентства , яку планується запустити цього тижня, має на меті допомогти вченим краще зрозуміти, які з цих супутників мають правильні речовини та можуть підтримувати життя, а які ні.

Однак JUICE не збирається виявляти ні життя, ні його прямі ознаки, кажуть вчені. І до того моменту, коли місія завершиться, швидше за все, через зіткнення з найбільшим супутником Юпітера Ганімедом , нам ще залишаться десятиліття до того, щоб точно дізнатися, чи процвітає життя, навіть якщо тільки мікроорганізми, на будь-якому з чотирьох головних супутників Юпітера.


[ Читати далі ]