Юрій Клапоух - сучасний український художник, родом з Харкова. Його
роботи виконані переважно в стилі реалізму, романтизму та з
міфологічними сюжетами.
Від його картин у вас перехопить подих ...
Стародавні індійці практикували пластичну хірургію На відміну від греків і римлян, багато стародавніх індійських воїнів не носили захисних шоломів. Часто під час боїв страждали носи і вуха. Індійські хірурги зрізали клапоть шкіри на лобі пацієнта, який потім накладали поверх носових отворів для створення нового носа. Успішні операції були зафіксовані в 500 р. до н.е. Більш жахлива, але така, що рятує життя, процедура була формою накладення швів індійськими хірургами. Загоєння черевної рани було непростою справою, традиційне зшивання голкою і ниткою могло б ще більше пробити рану, заважаючи загоєнню і викликаючи інфекцію. Рішення: бенгальські мурахи. Вони кусають усе, до чого торкаються, затискними щелепами. Хірурги акуратно саджали мурах, які функціонували як сучасні хірургічні дужки. Потім хірург відрізав тіла мурах, залишивши щелепи. Не знаю, чи буде достатньо мурашиних щелеп на великій рані, а от малу вони точно зможуть закрити.
Сонячний зонд NASA Parker Solar Probe знайшов джерело "швидкого" сонячного вітру Дані космічного корабля вказують на те, що джерелом швидкого сонячного вітру є «корональні діри», схожі на душову насадку.
Яйце формується всередині організму курки близько доби.
Карпати. Озеро Синевир, перлина України...
Якщо посипати рану цукром, це зменшить біль і прискорить процес загоєння.
Ніколи про це не чула раніше...
Маса Сонця у 500 разів більша, ніж в усіх планет навколо нього.
Японці довгий час не їли м'ясо У середині сьомого століття імператор Тенму, дотримуючись буддистських заповідей, що накладають заборону на позбавлення життя, випустив указ, який забороняв вживати в їжу м'ясо. Порушення його каралося смертною карою, і діяв він понад 1200 років. Спілкування з християнськими місіонерами призвело до того, що в 16 столітті заборону зняли, і японці знову почали їсти м'ясо. Не можна сказати, що всі жителі вітали її скасування, особливо це стосувалося ченців.
Цікавий факт: Після повернення на Землю багатьом астронавтам важко пристосуватися до гравітації, оскільки вони часто забувають, що речі падають, якщо ви їх кидаєте.
Коментарі
Голубка
18.06.23, 14:12
анонім
29.06.23, 06:33
Про цукор не чув. Чув про яблоко. Якщо потерти, то ця кашиця прискорює загоєння. Це роблять пектини яблука.
Не перевіряв. Я маленькі порізи зализую.
А більші - заклеював клеєм БФ 6.Це придумали радіолюбителі. Клеїли БФ 2. Він жорсткий, а БФ 6 еластичніший.
Медики вкрали ідею і продають в аптеках втридорога.
Можна спробувати ціакріном. Він біологічно сумісний.
Не пробував.
Це секундний клей. В маленьких тюбиках. Якщо склеїти пальці - інколи відривалася шкіра.
Хоча сучасні тримають гірше. Китайці щось добавляють?
Vivyenn
39.06.23, 23:30
У меня про это озеро есть стихотворение, последний факт особенно рассмешил, но и моряки раньше отвыкали от ходьбы по суше, но они хоть не били столько посуды.
Vivyenn
49.06.23, 23:38Відповідь на 2 від анонім
"Додають" палин, зачем говорить на суржике ?
Хотя скорее не добавляют.
Я тоже не слышала, возможно это в противоречие "Не сыпь мне соль на рану", хотя в, теоретически, соленых слезах содержится обезболивающее.
Эмм....живых людей клеем ? Я за перекись.