хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Насправді енергетики не додають жодної енергії.




З моменту народження в мозку людини вже існує 14 мільярдів клітин, і число це до самої смерті не збільшується. Навпаки, після 25 років воно скорочується на 100 000 в день. За хвилину, витрачену вами на читання сторінки, вмирає близько 70 клітин. Після 40 років деградація мозку різко прискорюється, а після 50 нейрони (нервові клітини) усихають і скорочується об'єм мозку.




2

Коментарі

анонім

119.05.23, 09:44

"З моменту народження в мозку людини вже існує 14 мільярдів клітин, і число це до самої смерті не збільшується. Навпаки, після 25 років воно скорочується на 100 000 в день. "

"Медінститут.
Препод :
- Всім, крім сангіга, покинути аудиторію!
Почекав покивийдуть. Дістає череп
- Це череп людини в рік. Дістає другий.
- А це череп тої ж людини в два роки. Дістає третій.
- А це череп тієї ж людини в чотири роки.
- А це череп тої ж людини в десять років.
- А це череп тої ж людини в тидцять ...
Крик з залу:
- Але цього не може бути!
- Я ж просив - Всім, крім сангіга, покинути аудиторію!"

Популярний фейк.
ХТО рахував клітини мозку протягом життя людини?
Ну і число. Жидков ще сміявся - рівно 100 000.
У всіх, кому вскривали череп, перераховували і знов оживляли...
І скільки їх було?

    219.05.23, 09:51Відповідь на 1 від анонім

      319.05.23, 11:56

      Зрозумів нарешті причину чому народ відмовився ЧИТАТИ книги! Сьогодні всі дивляться телевізор чи вперли очі в екран комп`ютера щоб МІЗКИ не висихали! Бо плата за прочитану сторінку книги - страшна ! За це гинуть 70 нейронів !!

        419.05.23, 12:10Відповідь на 3 від Nikolka

        Зрозумів нарешті причину чому народ відмовився ЧИТАТИ книги! Сьогодні всі дивляться телевізор чи вперли очі в екран комп`ютера щоб МІЗКИ не висихали! Бо плата за прочитану сторінку книги - страшна ! За це гинуть 70 нейронів !!
        Подумати не могла...
        Але вчені говорять, що читати необхідно, щоб запобігти паршивій хворобі мозку - деменції...

          анонім

          519.05.23, 13:57Відповідь на 4 від Голубка

          Зрозумів нарешті причину чому народ відмовився ЧИТАТИ книги! Сьогодні всі дивляться телевізор чи вперли очі в екран комп`ютера щоб МІЗКИ не висихали! Бо плата за прочитану сторінку книги - страшна ! За це гинуть 70 нейронів !!Подумати не могла...
          Але вчені говорять, що читати необхідно, щоб запобігти паршивій хворобі мозку - деменції...

          Так і є. Все чим людина не користується - відмирає.
          Не тренуєшся - мускули. Не думаєш - мозок.
          Я судоку розв'язую.

            619.05.23, 14:59Відповідь на 5 від анонім

            Зрозумів нарешті причину чому народ відмовився ЧИТАТИ книги! Сьогодні всі дивляться телевізор чи вперли очі в екран комп`ютера щоб МІЗКИ не висихали! Бо плата за прочитану сторінку книги - страшна ! За це гинуть 70 нейронів !!Подумати не могла...
            Але вчені говорять, що читати необхідно, щоб запобігти паршивій хворобі мозку - деменції...
            Так і є. Все чим людина не користується - відмирає.
            Не тренуєшся - мускули. Не думаєш - мозок.
            Я судоку розв'язую.
            Правильно, мій чоловік теж постійно сидів з судоку, але судини підвели...

              анонім

              719.05.23, 16:48Відповідь на 6 від Голубка

              Зрозумів нарешті причину чому народ відмовився ЧИТАТИ книги! Сьогодні всі дивляться телевізор чи вперли очі в екран комп`ютера щоб МІЗКИ не висихали! Бо плата за прочитану сторінку книги - страшна ! За це гинуть 70 нейронів !!Подумати не могла...
              Але вчені говорять, що читати необхідно, щоб запобігти паршивій хворобі мозку - деменції...
              Так і є. Все чим людина не користується - відмирає.
              Не тренуєшся - мускули. Не думаєш - мозок.
              Я судоку розв'язую.
              Правильно, мій чоловік теж постійно сидів з судоку, але судини підвели...

              Треба ще фізична активність, правильне харчування, достатньо сну...
              І генетика.

                819.05.23, 19:33Відповідь на 7 від анонім

                Зрозумів нарешті причину чому народ відмовився ЧИТАТИ книги! Сьогодні всі дивляться телевізор чи вперли очі в екран комп`ютера щоб МІЗКИ не висихали! Бо плата за прочитану сторінку книги - страшна ! За це гинуть 70 нейронів !!Подумати не могла...
                Але вчені говорять, що читати необхідно, щоб запобігти паршивій хворобі мозку - деменції...
                Так і є. Все чим людина не користується - відмирає.
                Не тренуєшся - мускули. Не думаєш - мозок.
                Я судоку розв'язую.
                Правильно, мій чоловік теж постійно сидів з судоку, але судини підвели...
                Треба ще фізична активність, правильне харчування, достатньо сну...
                І генетика.
                Так, це правда..

                  анонім

                  920.05.23, 20:31

                  такі дивні японці)))
                  гарна відмазка для букшопоголіків, які куплять багато книг а читати не встигають