хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

На шкірі живе більше живих організмів, ніж людей на планеті...




Астрономи зареєстрували 25 нових повторюваних «швидких радіосплесків»

Відкриття подвоює відому популяцію цих повторюваних наденергетичних космічних вибухів.

Астрономи подвоїли відому кількість повторюваних швидких спалахів потужного випромінювання, що походять від далеких галактик за межами Чумацького Шляху.

Ці вибухи, відомі як швидкі радіосплески (FRB), настільки потужні, що можуть затьмарити всю галактику , з якої вони виникають. Але незважаючи на цю неймовірну силу, походження FRB загадкове.





6

Коментарі

анонім

127.04.23, 14:09

"За ініціативою Володимира Всеволодовича у 1116 році ігумен Михайлівського Видубицького монастиря Сильвестр переписав літопис Нестора «Повість временних літ», "

І додав туди все, шо йому сказали. Змінив те, що не подобалося.
Така "наукова" історія.

    анонім

    227.04.23, 14:15

    " є сховище ядерних відходів, яке знайшли у Габоні в 1972 році. Його вік, ймовірно, становить 1,8 млрд. років."

    Динозаври збудували реактор... Який мав би бути в 1000 раз більший....
    Але його чомусь не знайшли....

      327.04.23, 14:55Відповідь на 2 від анонім

      " є сховище ядерних відходів, яке знайшли у Габоні в 1972 році. Його вік, ймовірно, становить 1,8 млрд. років."

      Динозаври збудували реактор... Який мав би бути в 1000 раз більший....
      Але його чомусь не знайшли....
      Бактерії - археї зліпили, до динозаврив ще далеко

        анонім

        427.04.23, 15:08Відповідь на 3 від NoTaRь

        Бактерії - археї зліпили, до динозаврив ще далеко
        Про бактерії я не подумав... Вони що - уран 238 їли?
        А потім приповзли в ту яму дохнути?

        Не уявляю. Фантазії не вистачає.

          527.04.23, 16:56Відповідь на 1 від анонім

          "За ініціативою Володимира Всеволодовича у 1116 році ігумен Михайлівського Видубицького монастиря Сильвестр переписав літопис Нестора «Повість временних літ», "

          І додав туди все, шо йому сказали. Змінив те, що не подобалося.
          Така "наукова" історія.
          У мене таке враження, що історію змінюють всі кому не лінь і достеменну правду вже не знає ніхто...

            627.04.23, 16:58Відповідь на 2 від анонім

            " є сховище ядерних відходів, яке знайшли у Габоні в 1972 році. Його вік, ймовірно, становить 1,8 млрд. років."

            Динозаври збудували реактор... Який мав би бути в 1000 раз більший....
            Але його чомусь не знайшли....
            Ага, цікаво,скажи...

              727.04.23, 16:59Відповідь на 6 від Голубка

              " є сховище ядерних відходів, яке знайшли у Габоні в 1972 році. Його вік, ймовірно, становить 1,8 млрд. років."

              Динозаври збудували реактор... Який мав би бути в 1000 раз більший....
              Але його чомусь не знайшли....
              Ага, цікаво,скажи...
              Як багато ми не розуміємо і не знаємо...

                анонім

                827.04.23, 17:45Відповідь на 5 від Голубка

                У мене таке враження, що історію змінюють всі кому не лінь і достеменну правду вже не знає ніхто...
                Пошукай виступи Понасенкова 9ти річної і 3х річної давності, як він розбиває міфи про суворова, кутузова, невського...
                На основі архівних документів.

                  927.04.23, 20:35Відповідь на 8 від анонім

                  У мене таке враження, що історію змінюють всі кому не лінь і достеменну правду вже не знає ніхто...Пошукай виступи Понасенкова 9ти річної і 3х річної давності, як він розбиває міфи про суворова, кутузова, невського...
                  На основі архівних документів.

                    1027.04.23, 20:43Відповідь на 4 від анонім

                    Бактерії - археї зліпили, до динозаврив ще далеко Про бактерії я не подумав... Вони що - уран 238 їли?
                    А потім приповзли в ту яму дохнути?

                    Не уявляю. Фантазії не вистачає.
                    Ну, чимало родовищ корисних копалин є продуктом діяльності хемосинтезуючих бактерій.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна