хочу сюди!
 

Трям

44 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 30-45 років

Явища, які вражають...

Якщо ви вважаєте, що все вже бачили, що вас нічим не здивуєш, то ви в потрібному місці. У цій добірці зібрано фото рідкісних реальних явищ, які здаються чимось фантастичним. Завдяки інтернету тепер нам простіше дізнаватися про щось нове. Скільки б вам не було років, завжди знайдеться те, що ви ще не бачили. Ось тут він вам і допоможе.

Курка породи Сібрайт

 

Звичайна губа корови, знята з внутрішньої сторони...

 



Саманта Рамсделл опинилася в Книзі рекордів Гіннеса, продемонструвавши найбільший роззявлений рот серед жінок 





Операція була зроблена лікарем Морено Каньясом у Коста-Ріці аж 1936-го. Подивіться, що вдалося на той час медичному працівникові! 
 




А ось ця порода курей Га Донг Тао вважається однією з найбільш рідкісних, а володіли нею королі та імператори



Коням теж доводиться робити комп’ютерну томографію. Як то кажуть, захворіти може кожен



Щоб вороги не потрапили в мурашник, ці мурахи закривають вхід своєю головою. Тільки подивіться на її форму. Це називають фрагмозом



Через деякий час їжачок впаде в наркоз 

 



Доналд Трамп не завжди такий засмаглий, як багато хто звик його бачити. Навіть упізнати неможливо 

 



27.03.21 став знаковим днем для 56-річного хорвата Будимира Шобата. Чоловік став володарем нового рекорду найтривалішої довільної затримки дихання. Його час – 24 хв. 37,36 сек. Це здається чимось неможливи

м! 

Винищувач F/A-18 Super Hornet ось-ось подолає звуковий бар’єр



Так виглядає розрізана цигарка Kent’s Micronite із азбестом. Був час, коли їх просували, як «які покращують смак» і навіть «корисні для легень»



Це забальзамоване та законсервоване серце синього кита важить 200 кг 

 



Туманність, що отримала назву Пісочний годинник. Її виявили Енні Джамп Кеннон та Маргарет Майол. Між 1918 та 1924-м вони працювали над астрономічним каталогом, тоді все й сталося 



 
 
Якщо ви не відразу зрозуміли, то на знімку лише лапи баклана



Так на чоловіка вплинула пересадка печінки 




7

Коментарі

126.03.23, 10:35

    226.03.23, 10:42

    У Трампа просто тиск скаче, він червоніє як піонерський галстук, тому накладає макіяж який виглядає як засмага

      326.03.23, 11:05Відповідь на 2 від NoTaRь

      У Трампа просто тиск скаче, він червоніє як піонерський галстук, тому накладає макіяж який виглядає як засмагаТак,я помітила, що червоніє різко

        Гість: _Сонечко_

        426.03.23, 18:48

        дуже цікаво.дякую

          526.03.23, 20:58Відповідь на 4 від Гість: _Сонечко_

          дуже цікаво.дякую

            627.03.23, 07:36

              727.03.23, 10:23

              про Трампа: https://blog.i.ua/user/290876/2402266/

                827.03.23, 12:44

                  928.03.23, 00:05

                  Бідолашний їжачрк Цигарки з асбестом, а чом би й ні, це не найбільш шкідливе, що людина собі, й іншим, дотумкалась робити.... Я знаю, що нічого не знаю © Дяка велика.

                    1028.03.23, 00:07Відповідь на 6 від Юрий Васильев

                    кие люди в Голливуде ! Как дела, что новенького, сто лет не видела !

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна