хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Це дивовижні істоти...)))

Маленькі кошенята — це дивовижні істоти, які мають неймовірну силу і владу. Адже тільки одним своїм виглядом вони здатні змусити усміхнутися навіть найбільш похмуру і сумну людину. Важко сказати, в чому ж секрет їхньої неймовірної могутності. Можливо, вся справа в широко розкритих очах, які так сміливо дивляться у цей світ? А може у всьому винні крихітні рожеві лапки та носик, які виглядають так беззахисно? Насправді варіантів може бути багато, але з упевненістю можна сказати тільки одне: маленькі кошенята такі милі та чарівні, що пройти повз них не посміхнувшись просто неможливо.

“Це руде диво я зустріла сьогодні на виставці котів. Чим не претендент на роль кота в чоботях?”



“Малюк просто обожнює, коли ми разом з ним валяємося в ліжку”...

Кошенята виглядають дуже милими, щоб вони не робили. Навіть під час їжі від цих крихітних грудочок неможливо відірвати погляд.



“Ця спляча принцеса живе у місцевому кафе. Сьогодні вона заснула у мене на ручках”



“Ну, що за краса! Хіба законно бути такою чарівною?”



У цих рожевих лапок мінімальний пробіг, тому вони дуже м’які та гладкі



“Знайомтеся, цього маленького бандита звуть Зорро. Йому дуже пасує це ім’я, чи не так?”



Це кошеня має унікальне забарвлення, але, здається, саме воно цього поки не усвідомило



Маленькі кошенятка багато сплять, а іноді роблять це навіть сидячи



Схоже, цей сірий малюк вже добре освоїв основні принципи маскування на території



Цю крихту щось налякало або вона сама готується до нападу



Ідеальна чорна грудочка, яку можна не помітити у повній темряві



“У нашого кошеня дуже виразна міміка, і він використовує її при кожній нагоді”



Здається, комусь тут уже давно час у ліжечко



“Фотографувати цю маленьку, але вже таку харизматичну модель, – одне задоволення”



Милуватися маленькими кошенятами найкраще у реальному житті. Але навіть перегляд фото сприятливо впливає на людину. Тому не варто упускати можливість насолодитися черговою порцією пухнастої мімішності.

Джерело


8

Коментарі

110.11.22, 05:28

    210.11.22, 09:32

      310.11.22, 09:37Відповідь на 1 від Андрій1961

        410.11.22, 09:37Відповідь на 2 від Влад Ли

          510.11.22, 09:46

          Люблю этих зверей. Красивы и независимы.

            610.11.22, 09:53

            Маленькі безпритульні кошенятка дуже зворушливо можуть проситись, щоб їх взяли із собою додому...

            Багато разів спостерігав, як така маленька істота ставала на дорозі людей, що йдуть додому у позі незворушної скульптурки...

              710.11.22, 10:42Відповідь на 5 від GalinaKiev

              Люблю этих зверей. Красивы и независимы.Це правда, дуже незалежні...

                810.11.22, 10:42Відповідь на 6 від Mykolaj_58

                Маленькі безпритульні кошенятка дуже зворушливо можуть проситись, щоб їх взяли із собою додому...

                Багато разів спостерігав, як така маленька істота ставала на дорозі людей, що йдуть додому у позі незворушної скульптурки...
                Так,я теж з цим стикалася -не витримала, забрала додому....

                  910.11.22, 11:52Відповідь на 8 від Голубка

                  _

                    Гість: _Сонечко_

                    1010.11.22, 15:48