хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Комусь справді пощастило...))

Що можна назвати успіхом? Більшість людей впевнені, що це виграш у лотерею чи вигідна купівля зі знижкою. Проте удача може відмінно себе проявити і при подоланні деяких проблем і навіть серйозних небезпек, що загрожують життю. Ми зібрали добірку фотографій щасливчиків, які зустрілися віч-на-віч з катастрофою, що наближається, і вправно переграли її. Цього разу удача була на їхньому боці!


Мене вкусила справжня акула

  

 

 

Сьогодні мій друг мало не втратив обручку в каналізації

 
Це те, що я називаю «на межі»

 



Головне, що обід готовий 
 




Сокира вивалилася з машини, яка їхала попереду 
 



 

Коли я відчинив холодильник, цей глечик упав і зачепився за двері. Я встиг його спіймати



Запізнення на роботу врятувало мені життя. Якби я вийшов із дому на 2 секунди раніше, ця машина впала б мені на голову 
  



Я знайшла вістря ножа у своїх заморожених ягодах і подумала, чому мій батько намагається мене вбити? Потім я згадала, що вчора сама розбивала ножем

крижаний десерт

 

У спорті завжди потрібно бути напоготові

 

Травми у професійному спорті – не рідкість. Навіть екіпірування не завжди може захистити спортсмена від серйозних ушкоджень та ран.

Я вже думав, що доведеться купувати новий телефон

 
 
Ледве не отримав серцевого нападу

 

Я, здається, виграв це життя



Після шторму


 

Я мало не втратила свою каблучку з діамантом у ванній 
 



Мені справді пощастило сьогодн


і

Гігантський камінь мало не зніс фермерський дім 
 

 

(з мережі)

11

Коментарі

Гість: _Сонечко_

125.01.23, 10:35

про обід не зрозуміла... що там не так з тим супом?
а взагалі все до купи... те, що загрожувало життю насправді і те, що просто не везіння... хіба можна порівнювати?

    225.01.23, 10:54

      325.01.23, 11:25

        425.01.23, 12:04Відповідь на 1 від Гість: _Сонечко_

        про обід не зрозуміла... що там не так з тим супом?
        а взагалі все до купи... те, що загрожувало життю насправді і те, що просто не везіння... хіба можна порівнювати?
        Мржке те, що суп під самим краєм, немає як набирати. Сама не зрозуміла...
        А порівнювати дійсно складно...

          525.01.23, 12:05Відповідь на 2 від Андрій1961

          дякую

            625.01.23, 12:05Відповідь на 3 від Влад Ли

            вдячна

              725.01.23, 12:53

              Акула практично поцілувала, бо якби вкусила то була б вирва на 7 см вглиб. А на кров приплила би серйозніша акула , а не та шмакодявка

                825.01.23, 13:00Відповідь на 7 від NoTaRь

                Акула практично поцілувала, бо якби вкусила то була б вирва на 7 см вглиб. А на кров приплила би серйозніша акула , а не та шмакодявка4-7 см, залежно від місця

                  925.01.23, 14:23Відповідь на 7 від NoTaRь

                  Акула практично поцілувала, бо якби вкусила то була б вирва на 7 см вглиб. А на кров приплила би серйозніша акула , а не та шмакодявкаЯ так і подумала

                    1026.01.23, 03:58

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна