Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Немає у світі нічого більш досконалого....

Немає у світі нічого більш досконалого, ніж любов бабусі до її онуків...

Бабуся обожнює власних онуків, її любов безкінечна, глибока та ніжна. Вона любить всупереч усьому, а не за щось. 


В Китаї вважається, що саме бабусина любов є найдосконалішою. Просто пригадайте моменти, проведені поруч з власною бабусею, і у вас не виникне ніяких сумнівів. Така любов не забувається. Хоча зараз бабусі й дідусі також бувають різними, але вони все одно люблять онуків. 


10

Коментарі

110.10.22, 03:21

Мне грустно.....моих бабушек уже нет в живых...????вспоминаю детство, вспоминаю их: только любовь и забота. Все летние каникулы у бабушки в деревне. Никогда она нас , своих внуков, не оскорбила, хотя конечно ругала за непослушание. Сколько сказок рассказыва, какое терпение у человека было, хотя жизнь в деревне не из лёгких : огород, скотина.....и нам успевала время уделить.
А вторая бабушка, мы с ней в одном городежили- все выходные у нее. Все мои друзья ее по имени называли или почти)))) Напоила моего одноклассника??....было ей потом от моей мамы ....я улыбаюсь, что- то нахлынуло на меня....

    210.10.22, 03:22

    *?* Опечатка

      310.10.22, 03:32Відповідь на 1 від u1983

      Мне грустно.....моих бабушек уже нет в живых...????вспоминаю детство, вспоминаю их: только любовь и забота. Все летние каникулы у бабушки в деревне. Никогда она нас , своих внуков, не оскорбила, хотя конечно ругала за непослушание. Сколько сказок рассказыва, какое терпение у человека было, хотя жизнь в деревне не из лёгких : огород, скотина.....и нам успевала время уделить.
      А вторая бабушка, мы с ней в одном городежили- все выходные у нее. Все мои друзья ее по имени называли или почти)))) Напоила моего одноклассника??....было ей потом от моей мамы ....я улыбаюсь, что- то нахлынуло на меня....
      Приємні спогади дитинства....

        410.10.22, 09:51

        - Куме, от кажуть, що ТЕЩі люблять Онуків більше,
        аніж СВЕКРУХи, але чому ?

        - ТЕЩа послуговується поговіркою
        "чий би Бичок не погуляв, а Телятко все"дно наше!",
        а ось СВЕКРУХа ще розмірковує "а чи мій це Онук..."

          510.10.22, 11:22

            Гість: _Сонечко_

            610.10.22, 14:51

            якщо в родині нормальні здорові стосунки, тоді і бабуся любляча, та що піклується....
            на жаль... бувають інші варіанти...

              710.10.22, 23:05

              Може й так