хочу сюди!
 

Инна

43 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 37-54 років

Про найпопулярніші породи собак...

Про найпопулярніші породи собак...

Якщо ви вирішили завести для себе гарного та пухнастого товариша, то пропонуємо прочитати нашу підбірку. Ми відібрали 10 найпопулярніших порід собак, які розмалюють ваші будні дні в яскраві барви.

 

Чау-чау

Ця порода собак вважається дуже життєрадісною. Чау-чау мають доволі незалежний характер, хоча по їхньому зовнішньому вигляді про це важко здогадатись. Дані ДНК собак цієї породи підтверджують, що це одна із давніх порід. Вважається, що їхніми предкам були вовки. Вони досить невибагливі до умов проживання чи їжі. Їх можна впізнати по густій шерсті, яку достатньо час від часу розчісувати, щоб квартира залишилась в чистоті. Вони дуже милі на вигляд завдяки своїй пухнастості та кумедній мордочці. 

 Чау-чау

 



15

Коментарі

115.12.19, 19:02

    215.12.19, 19:36

    Цікаво
    У мого товариша був чау-чау. Відзначався тим, що полюбляв їсти...сливи. Кодаєш одну - він її на льоту - ням, а потім випльовує кісточку.

    Побачивши це диво, вирішив спробувати такий же трюк зі псом, що жив у нас на роботі. Уявіть собі такий здоровенний гібрид кавказця з водолазом.

    Так от, кидаю йому сливу, він теж її на льоту - хам! Потім очі його від здивування страшенно закруглилися , губи витягуються, майже як у людини і він робить щось на зразок "тьфуу"! Майже попав мені тією сливою у лоба.

      315.12.19, 19:39Відповідь на 2 від Геннадий М

      Цікаво
      У мого товариша був чау-чау. Відзначався тим, що полюбляв їсти...сливи. Кодаєш одну - він її на льоту - ням, а потім випльовує кісточку.

      Побачивши це диво, вирішив спробувати такий же трюк зі псом, що жив у нас на роботі. Уявіть собі такий здоровенний гібрид кавказця з водолазом.

      Так от, кидаю йому сливу, він теж її на льоту - хам! Потім очі його від здивування страшенно закруглилися , губи витягуються, майже як у людини і він робить щось на зразок "тьфуу"! Майже попав мені тією сливою у лоба.
      , тож роки тренувань...карашо шо не персик...

        415.12.19, 19:45Відповідь на 3 від BESTIA555

        ., тож роки тренувань...карашо шо не персик...Ну, персики теж різні бувають.

          515.12.19, 19:46

            615.12.19, 19:47Відповідь на 3 від BESTIA555

            А тобі сподобався Аляскинський баламут?

              715.12.19, 20:16Відповідь на 6 від Геннадий М

              А тобі сподобався Аляскинський баламут? Не вгадав... фігль мігль...

                815.12.19, 20:20Відповідь на 7 від BESTIA555

                А тобі сподобався Аляскинський баламут? Не вгадав... фігль мігль...А мені шварцнегер.

                  915.12.19, 20:30Відповідь на 1 від Стрийко Зеник

                    1015.12.19, 20:30Відповідь на 2 від Геннадий М

                    Цікаво
                    У мого товариша був чау-чау. Відзначався тим, що полюбляв їсти...сливи. Кодаєш одну - він її на льоту - ням, а потім випльовує кісточку.

                    Побачивши це диво, вирішив спробувати такий же трюк зі псом, що жив у нас на роботі. Уявіть собі такий здоровенний гібрид кавказця з водолазом.

                    Так от, кидаю йому сливу, він теж її на льоту - хам! Потім очі його від здивування страшенно закруглилися , губи витягуються, майже як у людини і він робить щось на зразок "тьфуу"! Майже попав мені тією сливою у лоба.
                    Чудо якесь...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна