хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Навіщо тваринці лізти у твоє ліжко?

  

    Не знаю як ви, а я не дозволяю тваринкам домашнім спати у моєму ліжку. З моєї точки зору - не гігієнічно, не дадуть спати, і взагалі - у моїх тварин свої "ліжка", "паролонові будки", нехай там і сплять.  І це не означає, що я їх не люблю. Люблю дуже, але вважаю, що  так має бути. Кожному своє.Хоча, часто зустрічаю на простораї мережі фото, де домашні улюбленці сплять де їм заманеться... Як до цього ставитеся ви?



45%, 10 голосів

55%, 12 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
10

Коментарі

121.07.19, 13:40

мій кіт спить зі мною - дочекається, коли я влаштуюся, потім лягає на коліна. Під ковдру ніколи не лізе - навіть якщо я його візьму під ковдру - вилізе і ляже на коліна - дотримується правил безпеки

    221.07.19, 13:54

    мій кіт спить зі мною - дочекається, коли я влаштуюся, потім лягає на коліна. Під ковдру ніколи не лізе - навіть якщо я його візьму під ковдру - вилізе і ляже на коліна - дотримується правил безпекивсе коты . вонючие засранцы ) кошки . вот это другое дело
    а вот у людей, всё наоборот
    перепутал

      321.07.19, 14:40

      мій кіт спить зі мною - дочекається, коли я влаштуюся, потім лягає на коліна. Під ковдру ніколи не лізе - навіть якщо я його візьму під ковдру - вилізе і ляже на коліна - дотримується правил безпекивсе коты . вонючие засранцы ) кошки . вот это другое дело
      а вот у людей, всё наоборот
      перепутал
      не может такого быть ... женщины , они ж засранки))
      вот даже такой пример
      что творится в женской сумочке) ужас
      Ты шаришься по женским сумочкам?

        421.07.19, 15:29Відповідь на 1 від яНат

        мій кіт спить зі мною - дочекається, коли я влаштуюся, потім лягає на коліна. Під ковдру ніколи не лізе - навіть якщо я його візьму під ковдру - вилізе і ляже на коліна - дотримується правил безпеки

          521.07.19, 15:30

          Я теж не дозволяю

            621.07.19, 15:47

            Ні, спальня для тварин - заборонена зона!

              721.07.19, 17:49

              Так ходит па кравати крухами и гипнатизируит давя на совесть

                821.07.19, 18:14

                Собака і кіт живуть на дворі, тільки у морози в котельні, ніхто не лазе по столу і блохи і шерсть там де положено.

                  921.07.19, 22:11

                  Коти муркочуть - «колискову співають» ...
                  Як же ім заборонити на ковдру залізти чи на коліна ?