Українська музика 1950%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 194100%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 193100%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 1920%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 1910%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика (дивна 1)

Доброго дня!

У цій добірці прозвучать дещо дивні, але недостатньо важкі пісні.

1. Почнемо з уже дещо відомої електронної групи Zapaska в розширеному складі (golden family). Започаткували електронний колектив соліст групи "Пропала грамота" археолог за фахом Павло Нечитайло з Кам'янця-Подільського та бард із Червонограду Львівської області, колишня учасниця групи ЧеЧе Яніна Шпачинська. Нещодавно до них долучилися "живі" музиканти Анастасія Агаркова та Олександр Вишня. Фішками гурту є looping (запис наживо фрагментів і програвання тут же в записі) та мінімалізм у всьому.2.
Група Foa Hoka фактично є ровесницею Незалежності. Це переважно студійний проект, однак інколи музиканти виступають у клубах. Ідеологією групи є ескапізм, тобто втеча від жахливої реальності. Музиканти навіть свій власний лейбл назвали SKP Records. У творчості, особливо ранній, переважає електронна музика. Екстравагантний лідер Дмитро Куровський, уродженець Чернігова, малює, робить інсталяції та шалені перфоманси (див. його сайт). Зараз у групі грають також Євген Ходош та Сергій Проценко. Вашій увазі пропонується відео з 20-літнього ювілею колективу (2011).3. Familia Perkalaba — відома гуцульська група, що з далекого 1998 року грає фолк-рок із елементами регі та панку. Назва пішла від однойменного хутору на кордоні з Румунією. Склад групи часто змінюється, на даний момент співають переважно Юрій Шацький та продюсер Олег "Мох" Гнатів, а підспівує майже весь колектив. Музика весела й файно пасує до алкогольних напоїв. Музиканти часто об'єднуються з іншими колегами, серед них — навіть журналіст Громадського ТБ Богдан Кутєпов. Кому сподобалось, може послухати пісню "Дідорай", яку присвячено пам'яті Андрія "Федота" Федорова, колишнього учасника групи.4. Фрік-кабаре Dakh Daughters — творчі "доньки" київського театру "Дах" та його керівника Влада Троїцького, а також "сестри" групи Даха-Браха. Одна з семи учасниць — Ніна Гаренецька — є учасницею обох колективів. Група запозичує тексти відомих поетів, а інколи — народну чи класичну музику. Дебютною була пісня 2013 року про Донбас. Її й послухаємо.5. Колишні сумчани Володимир Пахолюк та "Альберт" (насправді — Олег) Цукренко вже 20 років епатують публіку. Музичні фріки починали в ширшому складі і грали щось схоже на The Prodigy, але з часом змінили стиль. Зазвичай на кожен концерт вони готують нові божевільні костюми: можуть вийти в червоних стрінгах або в "могильних плитах" на головах. Альберт має цікавий голос і є ведучим на радіо. Мови пісень — суржик та російська, тематика — актуальні або заборонені в суспільстві теми. Серед пісень, мабуть, не назбирається й десятка, які б не містили матюків. Хтось після хвилини прослуховування плюне в монітор, але нехай знає, що з цими диваками не гидують повиступати на сцені Dakh Daughters, Саша Морозова та деякі інші "нормальніші" артисти, а згаданий вище Богдан Кутєпов від них просто фанатіє й навіть якось запросив у прямий телеефір. Найвідомішими хітами є "Україна це ми", "Ізотоп", "Поп-звєзда", "Клічко" (всі — з матюками) та інші. Ваші увазі пропонується дуже життєва пісня.До нових зустрічей у спільноті!

0%, 0 голосов

67%, 2 голоса

33%, 1 голос

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 190 (16+)0%, 0 голосов

50%, 1 голос

50%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 1890%, 0 голосов

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика (рокова 1)

Шановні колеги! Продовжимо знайомство з українською музикою. Сьогодні слухатимемо майже чистий рок.

1. Киянка й трошки космополітка Ліка Бугайова відмінно знає англійську, тому їй вдається писати добрі англомовні пісні. Трошки пожила на Заході, однак повернулася в Україну. Стартувала як співачка в шоу "Голос країни" на 1+1. Інші учасники: Станіслав Липецький, Віктор Жуков, Олександр Солоха. Нещодавно група здійснила турне площами Європи — так і виступала на вулицях. smile Відеозвіти є на їхньому Youtube.2. Молоді кияни з групи Indytronics виступають по світу та співпрацюють із показами мод. Критики високо оцінюють їхню творчість і обіцяють успіх. Цього року група виграла 2 всеукраїнських конкурси. Учасники:     Данило Богданенко — вокал, гітара, Денис Рибченко — гітара, клавішні, Віталік Куцюк — бас, Руслан Добров — ударні, перкусія, бек-вокал, Микита Пиресев — клавіші, програмування, відтворення.3. Не згадати Океан Ельзи було б несправедливо. Разом зі Святославом Вакарчуком грають Денис Глінін (ударні), Денис Дудко (бас-гітара), Милош Єлич (клавішні) та Владімір Опсеніца (гітара). Сильне місце групи — рок-балади. Кому не подобається прелюдія, може перемотати кліп одразу на 1:00.4.
Група Fontaliza була створена в Горлівці Донецької області (як і Jinjer) майже 10 років тому. Склад: Павло Холошев (вокал і гітара), Артем Таланов (ударні), Гнат Карташев (бас). Співають трьома мовами.5.
Молода донецька група Sinoptik із досвідченим лідером невдовзі після створення з відомих причин була вимушена переїхати до Києва. 2016 року музиканти перемогли у фіналі Global Battle Of The Bands у Берліні, й це відкрило нові можливості. Учасники: Дмитро «Синоптик» Афанасьєв-Гладких (вокал, гітара, клавіші), Дмитро Сакір (бас-гітара), Віктор Гєрчев (барабани). Послухайте — це дійсно круто.33%, 1 голос

0%, 0 голосов

67%, 2 голоса

0%, 0 голосов

0%, 0 голосов
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.

Українська музика 1880%, 0 голосов

0%, 0 голосов

100%, 1 голос
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.