Звільнити Сенцова


В Українському домі у Варшаві відбувся спеціальний показ документального фільму "Процес. Російська держава проти Олега Сенцова", під час якого збирали кошти для сім'ї ув'язненого Кремлем українського режисера/

У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту


Презентація книги «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту», в якій уперше зібрано спогади учасників та очевидців тих подій, відбулась у Львові.

В Україні відзначають День Військово-Морських Сил


Сьогодні в Україні відзначають День Військово-Морських Сил ЗСУ. 
Так, тисячі одеситів і гостей міста святкують разом із військовими моряками цей день. 

Боксер-суперважковаговик Владислав Сіренко


Український боксер-суперважковаговик Владислав Сіренко здобув перемогу над Дідьє Найфом (6-4, 5 КО) з Демократичної Республіки Конго і став володарем титулу WBF International.

Діамантова ліга!


Українська легкоатлетка Юлія Левченко виграла бронзову медаль на етапі «Діамантової ліги» в Парижі.

Надія українського тенісу17-річна українська тенісистка Маргарита Білокінь завоювала титул на турнірі ITF Juniors у німецькому місті Гладбек.

В Україні виріс прожитковий мінімум


В Україні з 1 липня на 77 гривен виріс прожитковий мінімум. 
Зараз він ставляє 1 777 гривень.

Музей Революції Гідності


Переможцями  архітектурного конкурсу в номінації "Музей Революції Гідності" став проект берлінських архітекторів професора Яна Кляйхуса і Йоханеса Кресснера. 
Про це повідомив міністр культури Євген Нищук під час брифінгу, що був присвячений підбиттю підсумків ІІ стадії Міжнародного відкритого архітектурного конкурсу проектів на кращу проектну пропозицію щодо об'єкта "Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності".

Сурми України


У Сумах проходить традиційний ХVІІ Всеукраїнський фестиваль духової музики "Сурми України".