Яблуневий сад Небесної сотні


На Тернопільщині проходить фестиваль «Яблуневий сад Небесної сотні». У селі Росоховатець з Божественної літургії у церкві Пресвятої Богородиці та освячення пам’ятника полеглим Героям Майдану.

Пам'ятник Мамаю


На Кіпрі в Нікосії відкриють пам'ятник міфічному козаку Мамаю. 
Так, відома українська художниця з петриківського розпису 
Галина Назаренко зараз малює на мармурі Козака Мамая, 
який є своєрідним втіленням українського характеру, 
це - образ волелюбності, стійкості та невмирущості українського народу.

Нацбанк друкуватиме гроші для інших країн


Нацбанк України друкуватиме гроші для інших країн. 
Так, голова Нацбанку Яків Смолій та президент компанії "Crane Currency" Аннемарі Уотсон підписали договір про співпрацю у галузі виготовлення грошових знаків.

Український борщ - найкорисніший!!!


Вчені заявили, що головний інгредієнт українського борщу – 
один із найкращих продуктів для продовження життя. 
Йдеться про неймовірно корисні властивості буряка і його соку.

Спілка української молоді у Португалії


     Посольство України висловило подяку Ініціативній групі зі створення Спілки української молоді (СУМ) в Португалії за активну співпрацю та патріотичну роботу з українською молоддю в Лісабоні.


Антилопа-Гну


 Одесит Станіслав Радченко створив електромобіль в стилі "Антилопи-Гну" з безсмертного твору Ільфа і Петрова "Золоте теля".


Книгу про Голодомор 1932-1933 презентували в Бразилії


 Книгу "Голодомор 1932-1933. Висвітлення в українсько-бразильській газеті "Праця", створену на основі спогадів бразильців українського походження, презентували у Прудентополісі (штат Парана).


Тарас Шевченко єднає народи


Художня робота від Асоціації українців Кіпру отримала перше місце на міжнародному конкурсі "Тарас Шевченко єднає народи" в номінації "Мій Шевченко".


#SaveOlegSentsov

 У Парижі біля посольства РФ українська громада напередодні провела акцію, закликаючи до бойкоту ЧС 2018 року з футболу та вимагаючи звільнення українських політв'язнів Кремля.


    У четвер, 14 червня, розпочинається третій етап глобальної акції #SaveOlegSentsov, який проводиться під гаслом "На чемпіонаті світу з футболу в Росії ми граємо за політв’язнів".

Українки і красиві, і талановиті!


          Головна диригентка Опери Граца Оксана Линів отримала нагороду Steirerin Awards 2018 від жіночого журналу Die Steirerin, за свої досягнення у сфері мистецтва.