хочу сюди!
 

Ліда

53 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Декілька причин купити нерухомість в Батумі

Нерухомість у Грузіі можна розділити на різні категорії в залежності від розташування, близькості до моря та забудовників. У Батумі нерухомість купують для різних цілей: хтось купує для себе, хтось для здачі в оренду (цей варіант найбільш популярний), для когось це просто вигідна інвестиція.

Це не дивно, адже багато інвесторів хочуть зберегти свої гроші та вберегти їх від прогнозованої високої інфляції, а найпростіший спосіб – інвестування у нерухомість.


Рекомендуємо розглядати саме покупку квартири у Батумі. Це знаменитий грузинський курорт, який на весь світ славиться своєю доброзичливою та гостинною атмосферою. Особливий колорит тут присутній у всьому: способі життя, відношенні до приїжджих, традиціях, культурі, і природі. Ми впевнені, що ви зможете підібрати квартиру за своїм бюджетом. Чи варто купувати нерухомість у Грузії? Спробуймо розібратися разом, чому це дійсно вигідно.

До переваг купівлі нерухомості в Грузії можна віднести:

1. Високий рівень безпеки.

За даними експертів Євросоюзу, рівень злочинності дуже низький, а довіра населення до місцевої поліції висока. Це означає, що Грузія є однією із найбезпечніших країн на території пострадянського простору. Низький рівень злочинності та легкість ведення бізнесу позитивно вплинули на інвестиційний імідж країни, а також розвиток туризму.

2. Активне зростання економіки.

Структурні зміни, що відбуваються на даний момент, у різних галузях економіки сприяють прогресу. Цю тенденцію Грузія зберігатиме ще багато років.

3.Висока ліквідність житла.

Навіть якщо ви не плануєте переїжджати до Батумі на ПМП, нерухомість Грузії можна вигідно здавати відпочиваючим. Вона користується попитом цілий рік, тому що місцева влада робить все можливе для збільшення туристичного потоку. Грузія — це справді гарна країна з величезною кількістю унікальних природних визначних пам'яток, аналогів яким у світі просто немає.

4. Доступна ціна.

Нерухомість у Грузії поки що не завищена за ціною і, безумовно, має інвестиційний потенціал. Витрати при покупці житла, крім основної суми, мінімальні. Процедура оформлення угоди є досить простою. Все це говорить на користь вибору країни – батьківщини прекрасних страв та вин – як для переїзду, так і з метою вкладення у квадратні метри. У першому випадку слід звернути увагу на те, що для отримання ВНЖ вартість нерухомості, що купується, повинна бути вищою за $100 000.

5. Отримання права власності.

Інформація про право власності, у тому числі попереднього, відображається в електронному реєстрі. Переконатися, що квартира стала власністю покупця, можна, пройшовши реєстрацію на сайті. Жодних паперових документів, що підтверджують, не передбачено.

Власники житла в Грузії, як громадяни країни, так і іноземці, щорічно сплачують податок на нерухоме майно у розмірі від 0,05% до 1% вартості квартири або будинку. Ставка залежить від розташування об'єкта та доходу сім'ї.

6. Перспективи у розвиток бізнесу.

У Грузії немає податку на нерухомість для приватних осіб, а весь документообіг працює в електронному вигляді.Це свідчить про низький рівень корупції та бюрократії, а також робить усі установчі маніпуляції комфортними та швидкими.

0

Коментарі