Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маша

50 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 37-65 років

Відмінність апартаментів від квартир у Туреччині

Як і в багатьох країнах світу, нерухомість у Туреччині має різні види та типи, і серед житла у цій країні є житлові комплекси з апартаментами та квартирами.

Чому апартаменти?

Насправді, все просто. Коли Аланію як курортну зону почали відкривати іноземці – а це були англійці, німці, скандинави – вони у своєму лексиконі використовували слово apartment, що у перекладі означає «квартира». Це слово прижилося у місцевому лексиконі і почало використовуватися дуже активно. Саме тому в Туреччині загалом та в Аланії зокрема немає жодної різниці між поняттями апартаменти та квартира.


Апартаменти в Туреччині – це звичайна квартира у житловому будинку. За великим рахунком, квартира від апартаментів у Туреччині відрізняється тим, що в апартаментах вітальня об'єднана з кухнею, а кількість кімнат вважають за кількістю спалень без урахування вітальні. Площа апартаментів перевищує 50 кв. Вони обладнано кілька санвузлів, у одному з яких є душова, а іншому – ванна. В апартаментах може бути відкрита тераса, вихід на невелику ділянку через розсувні двері.

Планування апартаментів може бути як стандартним 1+1, 2+1, 3+1, так і незвичайним – наприклад, 4+2. Першою цифрою позначається кількість кімнат, другою – кількість віталень.

Апартаменти 1+1.

З однією вітальнею, кухнею та однією спальною кімнатою. Як правило, в Туреччині площа апартаментів 1+1 становить 50-60 кв.м. У таких апартаментах одна душова кімната поєднана з туалетом.

Апартаменти 2+1.

З однією вітальнею, кухнею та двома спальними кімнатами. Площа таких апартаментів складає 90-120 кв. У таких апартаментах, найчастіше, дві душові кімнати суміщені з туалетом, в одній з душових може бути ванна. Як правило, у великій спальні (мається на увазі батьківська) завжди є душова кімната.

Апартаменти 3+1.

З однією вітальнею, кухнею та з трьома спальними кімнатами. Площа таких апартаментів складає 115-150 кв. Кількість душових така ж, як і в апартаментах 2+1. Можна, звичайно, ще написати апартаменти 4+1, 5+1, 6+1 і т.д., але немає сенсу, тому що Ви вже напевно зрозуміли, що означають ці цифри.

Особливістю квартир з позначенням 3+2 є наявність трьох спалень та двох віталень. Зазвичай це дворівневі апартаменти. Зарубіжні покупці вже знають, що вони називаються дуплексами в Туреччині і що це найпоширеніший і найпопулярніший вид житла в країні.

Студія чи студіо.

Це апартаменти, де в одній кімнаті розміщені: вітальня, кухонна зона та спальне місце, в окремій кімнаті розміщена душова з туалетом. Площа студій у Туреччині в діапазоні 40-45 кв.м.

1 липня 2017 р. до технічних регламентів було внесено пункт про заборону будівництва квартир – студій у Туреччині 1+0. Було визначено мінімум розмірів для маленьких квартир 28 кв.м. У них обов'язково має бути спальня (від 9 кв.м), вітальня (від 12 кв.м), кухня та ванна кімната. Це рішення продиктоване турботою про те, щоб кожна людина мала санітарний мінімум для комфортного проживання.

Дуплекс.

Дуплексом у Туреччині називають дворівневі (двоповерхові) апартаменти, розташовані у будь-якій частині житлового блоку. Площа залежить кількості кімнат, відповідно і кількість санвузлів залежить кількості кімнат.

Найпопулярніший вид житла в Туреччині це квартира - або daire турецькою. Цією назвою у Туреччині прийнято називати стандартні квартири, які розташовані в окремих будинках чи комплексах. Це можуть бути як найпростіші варіанти, так і хороші квартири у житлових комплексах.

0

Коментарі