Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Viktoria2016

попередня
наступна

Громадянство Туреччини за інвестиції у нерухомість

Способи отримання. На даний момент є кілька можливостей вкладення коштів для отримання турецького паспорту. Найпопулярніша опція - інвестиції в нерухомість Туреччини на суму від $400 тис. (Кадастрова вартість).

Термін оформлення – 6–8 місяців.

Учасники програми – чоловік (дружина), діти до 18 років (у тому числі від попередніх шлюбів).

Вимоги до заявника: старше 18 років, відсутність судимостей, порушень законів Туреччини та візового режиму країни.

Важливо: Туреччина визнає подвійне громадянство.

З початку 2023 року Головне управління земельного кадастру Туреччини запроваджує новий збір правил щодо придбання нерухомості з метою отримання громадянства.

Мінімальна вартість об'єкта залишається незмінною. Для отримання громадянства необхідно інвестувати $400 тис. Але! Важливо звертати увагу на обмінний курс: ціна нерухомості у Туреччині у свідоцтві про власність прописується у лірах, але для участі у програмі треба подолати поріг у доларах.


Іноземцям доступні всі об'єкти нерухомості в популярних районах (навіть у закритих для отримання ПНП) Стамбула, Анталії, Аланії та ін. Обмеження для іноземців на купівлю нерухомості діють лише у прикордонних регіонах країни та на узбережжі Чорного моря.

Придбати можна навіть об'єкт, що будується. Головне – щоб на момент укладання угоди забудовник оформив тапу (свідоцтво про власність) на об'єкт. Важливий нюанс – у недобудованих проектів тапу оформляється з обтяженням, що знімається під час здачі об'єкта в експлуатацію.

За умовами програми, для збереження паспорта об'єкт (як і раніше) не можна перепродувати три роки.Також немає строгих обмежень щодо володіння нерухомістю – її можна здавати в оренду.

Які обмеження вводяться

У деяких випадках не можна подрібнювати суму на декілька об'єктів

Інвестор може придбати кілька об'єктів нерухомості під набуття громадянства з однаковим статусом власності. Тобто якщо кілька об'єктів купуються в рамках одного нотаріального договору, їх ціну можна підсумовувати. Наприклад, дозволяється придбати дві квартири по $200 тис. в одного забудовника в одному комплексі.

Не можна купувати майно у частках

У кожного об'єкта власником може бути лише одна особа. Подати заяву на отримання громадянства через купівлю частки буде неможливо. При цьому не має значення, скільки коштує об'єкт, нехай навіть $1 млн.

Не можна використовувати один об'єкт двічі

Один і той же об'єкт нерухомості може бути предметом заявки на отримання інвестиційного громадянства лише один раз. Тобто схема «купив – одержав громадянство – перепродай під наступний паспорт» не працює.

Не можна купувати об'єкти, які належали іноземцям

Придбання нерухомості під громадянство має бути здійснене лише у турецької фізичної або юридичної особи, а сам об'єкт повинен перебувати у його власності не менше трьох років. У випадку з вторинною нерухомістю це не завжди просто відстежити, тому купівля об'єкта у забудовника має вагому перевагу.

Плюс, купуючи об'єкт під громадянство на вторинному ринку, необхідно впевнитись, що кадастрова вартість цієї нерухомості відповідає ринковій. Не можна продавати об'єкт тому ж власнику

Якщо після отримання громадянства продати нерухомість тій самій людині чи компанії, у якої вона була куплена, паспорт анулюють.

Для того, щоб провести угоду купівлі-продажу нерухомості та подати документи на громадянство, особиста присутність не потрібна. Можна оформити довіреність на адвоката, який представлятиме інтереси інвестора в Туреччині, у тому числі при поданні документів на громадянство. Для цього необхідно звернутися до консульства Туреччини за місцем проживання.

Що стосується відкриття рахунку в турецькому банку, то для здійснення угоди він не потрібний. Кошти перекладаються офіційно через банк із рахунку покупця на рахунок продавця. Але якщо інвестор зацікавлений у його відкритті, то особиста присутність також потрібна. Для цього у банку заздалегідь бронюється дата та час зустрічі. Процедура нешвидка, займає п'ять – сім годин.

Середній термін розгляду заявки за програмою збільшено та становить шість – вісім місяців. Документи проходять довгий бюрократичний ланцюжок.

Турецький паспорт відкриває можливість безвізового в'їзду більш ніж до 125 країн світу

0

Коментарі