Весняна прогулянка
- 05.04.15, 19:00
Минулого разу http://blog.i.ua/user/729788/1638421/ ми ходили шукати закинутий хутір, щоб знайти там щось старе, а головне черепицю або цеглу. Так як карту ми не роздрукували, то звичайно трішки заблукали, ходили навкруги та поряд, але хутір залишився не знайденим. Це дуже турбувало головного збирача, отже наукову експедицію було поновлено
Карта роздрукована, орієнтири наведені, вперед
![](http://os1.i.ua/3/1/13029593_322229a2.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029594_d3668f31.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029640_c22477b.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029599_6537899c.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029612_4bcfb6d2.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029614_cfec2b07.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029615_aa8b1041.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029619_79bd2daa.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029620_fa1f42bd.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029621_9f7879fb.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029623_55b60f77.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029626_7e3cdf68.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029627_1b5be42e.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029635_4e4f113c.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029636_e1e65cf6.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029637_848167b0.jpg)
![lol lol](http://i.i.ua/smiles2/lol.gif)
22.03.2015
Вже весна, погода була прекрасна, по ходу фоткаю все що мені подобається
Метелик гріється на сонечку
![](http://os1.i.ua/3/1/13029593_322229a2.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029594_d3668f31.jpg)
Нора, якоїсь животинки. Поряд з норою ми знайшли голки їжачка
тому біля нори затримувались не довго.
![unsmile unsmile](http://i.i.ua/smiles2/unsmile.gif)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029640_c22477b.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029599_6537899c.jpg)
І от ми знайшли закинутий хутір. З одного боку було якось жутко, а з іншого цікаво. Звичайно, що він не такий древній як нам хотілось, але все одно було цікаво розглядати і уявляти, що тут жили люди, займались господарством. а вечорами збирались на лавочці відпочити від трудового дня і поспілкуватись із сусідами.
Це схоже на погріб. В перший ми не стали залазити, він хоч і виглядав міцненьким, але все ж таки весь знаходиться під пагорбом і можливо міг би обвалитись. Зверху над ним звисають корені дерев. Взагалі виглядало як якась кімната з фільму жахів
А другий погріб вже кращий, укріплений, побілений, склалось таке враження, наче тут ще вчора хтось ходив. І навіть здавалось, що до нас зараз вийде господар і ми заведемо розмову звідки ми прийшли, а він розповість нам щось про те, як він тут поживає
![hypnosis hypnosis](http://i.i.ua/smiles2/hypnosis.gif)
![lol lol](http://i.i.ua/smiles2/lol.gif)
![smile smile](http://i.i.ua/smiles2/smile.gif)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029612_4bcfb6d2.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029614_cfec2b07.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029615_aa8b1041.jpg)
А це завалений будиночок. Сумно на нього дивитись :(
![](http://os1.i.ua/3/1/13029619_79bd2daa.jpg)
Біля одного з будинків ми знайшли жорнова. Вони зроблені з каменя, дуже тверді і важкі.
![](http://os1.i.ua/3/1/13029620_fa1f42bd.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029621_9f7879fb.jpg)
А це місце мені особливо сподобалось. Таке охайне і душевне, видно, що люди все робили турботливо і якось відчулась добра енергетика господарів цієї садиби.
![](http://os1.i.ua/3/1/13029623_55b60f77.jpg)
Звичайно, що в нашій місцевості багато глини і всі будівлі будувались на її основі, отже для хоббі ми багато не знайшли, але все ж таки пару екземлярчиків відрили з огорожі минулої клумби. Дуже жаль, що жорнова важучі і потягти їх ми були не в силі
![lol lol](http://i.i.ua/smiles2/lol.gif)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029626_7e3cdf68.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029627_1b5be42e.jpg)
Напитані сонцем, весною, радістю знахідок і задоволені ми попрямували додому. Щоб подивитись ще краєвиди, пішли трохи іншими доріжками. І були нагороджені весняною красою.
![](http://os1.i.ua/3/1/13029635_4e4f113c.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029636_e1e65cf6.jpg)
![](http://os1.i.ua/3/1/13029637_848167b0.jpg)
Прекрасного весняного настрою!
![smile smile](http://i.i.ua/smiles2/smile.gif)
16
Коментарі
Tatosha
15.04.15, 19:14
Каре
25.04.15, 19:17Відповідь на 1 від Tatosha
Приветик, Татошечка!
Это у нас такие психологические восстанавливающие процедуры ![](//i3.i.ua/v2/smiles2/smile.gif)
Вискарион
35.04.15, 19:19
Оттащить бы те жернова в музей.![](//i3.i.ua/v2/smiles2/bravo.gif)
Tatosha
45.04.15, 19:28Відповідь на 2 від Каре
правильно
я иногда с сыном хожу в парк .что бы восстановиться
привета,солнышкоКаре
55.04.15, 19:31Відповідь на 3 від Вискарион
Ага, мы тоже так думали. Но туда машиной не подъедешь. Я вообще не знаю как они их туда приперли. Наверное на какой-то брычке.
Каре
65.04.15, 19:33Відповідь на 4 від Tatosha
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/unsmile.gif)
Да, и я с сыном. Он только сейчас морально приходит в себя. Я представляю сколько нужно времени для восстановления парням, которые в АТОTatosha
75.04.15, 19:36Відповідь на 6 від Каре
ой та кошмар...им знаешь сколько наше великое государство выделяет на еду?? я промолчу про лечение ....так вот 7 гр на больного ...не позор....у меня слов нет
disu
85.04.15, 19:36
це якесь геть покинуте селище?да-і погрібки-зачьотні
Каре
95.04.15, 19:41Відповідь на 7 від Tatosha
Не зря говорят "Меньше знаешь, крепче спишь"... А я часто не сплю, потому что много знаю.... сволота они ![](//i3.i.ua/v2/smiles2/angry.gif)
я знаюTatosha
105.04.15, 19:46Відповідь на 9 від Каре
![](//i3.i.ua/v2/smiles2/angry.gif)
я в уже в шоке полном....неужели и наших зомбировали?
ну вот ..а мне рот закрывают ....мнимые патриоты, и говорят нельзя власть ругать --война ...