хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Голосування 16 січня у Раді

  • 16.01.14, 12:13

12-05 – 12-12, 16 січня. Голосування держбюджету у Раді.

О.Тягнибок: «відбулася «комедія», «фарс» ,  "узурпація". Парламенту в Україні тепер не існує!»

А.Яценюк: «Здійснили злочин», «захоплення державної влади». "Основна мета – зняти недоторканність", «повалення конституційного ладу».

В. Кличко: «Якщо надумають підписувати ці т.з. «закони», будемо ініціювати референдум за відкликання Президента, спікера…»

О. Тягнибок:  «В країні – державний переворот. Але переголосування ми робити не будемо, бо це опиниться так само не легітимним.»

В. Кличко:  «Ми не будемо робити такого самого злочину, як і вони!»

А. Яценюк: "Ми подали декларацію, якою вимагаємо від Рибака, не підписувати те, що сталося, повернути всіх до зали, та відновити легітимне засідання…»   

2

Коментарі

анонім

116.01.14, 12:24

В конце у Яценюка кавычка не открывается

    216.01.14, 12:48

    Собственно, эту самую неприкосновенность вообще нужно упразнить даже не как рудимент, а как вредоносную составляющую нардепа.

      анонім

      316.01.14, 12:54Відповідь на 2 від Нишаня

      Собственно, эту самую неприкосновенность вообще нужно упразнить даже не как рудимент, а как вредоносную составляющую нардепа.я хочу жить спокойно в мире и согласии по этому пускай конституцией украины я буду отгражден от этих граждан их неприкосновенностью.

        416.01.14, 12:59Відповідь на 3 від анонім

        Собственно, эту самую неприкосновенность вообще нужно упразнить даже не как рудимент, а как вредоносную составляющую нардепа.я хочу жить спокойно в мире и согласии по этому пускай конституцией украины я буду отгражден от этих граждан их неприкосновенностью.Так как раз все с точностью до наоборот. Они могут делать все что захотят: захватывать государственные здания, быть неугодных судей, устраивать скандалы где угодно и когда угодно прикрываясь корочкой депутата и словами "полiтична необхiднiсть".

          анонім

          516.01.14, 13:01Відповідь на 4 від Нишаня

          Собственно, эту самую неприкосновенность вообще нужно упразнить даже не как рудимент, а как вредоносную составляющую нардепа.я хочу жить спокойно в мире и согласии по этому пускай конституцией украины я буду отгражден от этих граждан их неприкосновенностью.Так как раз все с точностью до наоборот. Они могут делать все что захотят: захватывать государственные здания, быть неугодных судей, устраивать скандалы где угодно и когда угодно прикрываясь корочкой депутата и словами "полiтична необхiднiсть".а что это поменяет? людей по меняет? не думаю, проблема же не в этом)))

            616.01.14, 13:06Відповідь на 5 від анонім

            а что это поменяет? людей по меняет? не думаю, проблема же не в этом)))Меняет многое. Из десятка депутатов восемь семь раз подумаю о последствиях своих действий и не попрут против закона. Ибо страх есть великая сила, заставляющая включать мозг при условии его наличия.

              анонім

              716.01.14, 13:15Відповідь на 6 від Нишаня

              а что это поменяет? людей по меняет? не думаю, проблема же не в этом)))Меняет многое. Из десятка депутатов восемь семь раз подумаю о последствиях своих действий и не попрут против закона. Ибо страх есть великая сила, заставляющая включать мозг при условии его наличия.ну вот сидит тимошенко?)) и что плохо сидит?)

                816.01.14, 17:50

                Тролів прошу піти звідси!