Відносно повалення Лєніна у Харкові.

  • 01.10.14, 00:41

Відносно повалення Лєніна у Харкові.

Я вже говорив, що не час було його валити. Краще було б повалити остаточно Гєпу і Допу. Але коли вже знесли, то й чорт по ньому!  

Жаліти немає про що! Архітектурне оформлення пам’ятника – досить банальне, навіть жалюгідне. Скульптура теж тривіальна, художньо злиденна! Тільки й того, що велика, кажуть, найбільша в Україні зпоміж усіх Лєнінів. 

Майдан  Свободи у Харкові  давно вже підлягає реконструкції. Майдан – красивий, головна його прикраса – імпозантна будівля Держпрому. Огляд майдану гостями міста  зазвичай починається з тієї частини вул. Сумської, що навпроти будівлі колишнього обкому партії, тепер - ОДА. І тут-то памятник Лєніну (дуже високий, сама постать метрів з 12, та постамент у півтора рази більший, та ще й місцина  під постаментом  локально піднята)  дуже заважає оцінити сувору стриману архітектурну красу Держпрому. Заважає цьому ще й сквер, що за пам’ятником. Його, звісно зносити не треба, але кронуванням дерев, особливо найвищих зайнятися треба було б: значно знизити їх висоту, та придати особливу форму – куль чи циліндрів, чи залишити природню довільну форму, але знизити! Як-от кроновані липи  в Германії,  у Ганновері (Hannover, Herrenhauslicher Garten). 

І красиво, і листя завжди молоде, велике, здорове. Замість пам’ятника я б хотів бачити перед ним великий гарний сучасний програмно керований фонтан, а за ним, на підвищенні, ближче до скверу – спеціальний подіум з підведеними джерелами е/енергії для швидкої організації сцени для концертів нашого симфонічного оркестру філармонії під керівництвом пана Юрія Янко, чи приїжджих артистів, чи для проведення віча. От тільки Гепа цього не хоче, він вже зайняв майдан під автостоянку, - найбезглуздіша ідея з його ідей! Хоча ґлуздом для нього  є зайнятість майдану, його неспроможність прийняти багатьох людей! Бо розуміє, що тепер люди можуть і дострелити!


Ми і породжений нами ТойЩоВтік!

  • 13.05.14, 11:06

Гарант російської Конституції знає відповіді на абсолютно всі запитання сучасності! Так дивував ВВП своїх захоплених глядачів на відомому шоу-зустрічі.

Так, "невігластво частіше породжує впевненість, ніж знання" - колись казав Ч.Дарвін!  Це особливо яскраво доводить і ТойЩоВтік, впевнений дотепер, що він є Головнокомандуючим!  Іван Мазепа колись вчився у Києво-Могилянській Академії, у ієзуїтському коллегіумі в Польщі, потім більш трьох років у європейських інститутах, знав і користувався у контактах з європейськими визначними особистостями сімома мовами!  Наш обійшовся без усього цього, встиг "заробити" величезні статки і має ще надію, що вбереже їх за собою.  А ми на це все дивились і ніби не бачили! Не бачили надто довго!  Аж поки не втерпіли та не вийшли кілька разів мільйонами. Та й не вийшли б ніразу, аби не знайшлося кілька сотень?  тисяч?, що створили Майдан, що розбуркували нас кожного дня своєю святою вахтою, яка для Небесної Сотні стала навіть вічною!  Тому винні ми самі, і відповіді на все треба шукати у самих собі! Самим згадати, що воля, свобода - понад усе! І дітей своїх виховувати так, щоб це стало для них не тяжким відкриттям вже дорослих років, а власним єством з народження!

Мій погляд на тих, хто не соромиться видаватися за лідера нації!

  • 08.05.14, 17:48
Господе-Боже праведний! Вчора слухав Юлю: впевнено і небезпідставно попереджувала про небезпеку від ПП. А сьогодні читаю про таке (Радухін про координацію бютовцем бойні в Одесі)! Кому і чому вірити? Я не здатний жити зовсім без віри! Віра - це основа життя людини! Одну віру - в дружбу (генетичну) між українцями та росіянами вбив мерзотник і монстр Путін! Колись Гемінґвей казав, "інформація це те, на підставі чого можна впевнено діяти, інше - плітки" (вибачте, це приблизний переказ, не цитата). То ж віра моя в те, що інформація існує, теж вбита. 
Виходить, ні ПП, ні ЮТ для нас, простих найманих спеціалістів, службовців, селян, робітників, для самозайнятих невеликих и середніх ділових людей, не є кращий вибір, не є перспективою, не є надією на те, що існують люди, які мають за амбіцію ввійти в історію українського народу як визволителі від несправедливості, брехні, як провідники права, національного відродження..., які самі вірять у те, народ України здатний створити таке суспільство, що ним можна буде пишатися.

Порошенко - мій класовий ворог (за Лєніним), бо він є олігарх, тобто один з найбагатших людей. що здатен впливати на політику влади на свою користь. Хоча сам він мені 
був симпатичний, але перше вочевидь важливіше. 

Тимошенко ж - потенційна, потужна, здатна на боротьбу з ким-завгодно, її владне минуле мене надихає (бартер, віяльні відключення, Криворіжсталь, 1000, виплати на новонароджених, підземний газ Фірташа. осудження не за кримінал...). Такого позитивного послужного списку немає ні за Порошенко, ні за ким! Але якщо вважати повідомлення Ю.Радухіна інформацією, то розумієш, що цей претендент, ця українська Жанна Де'Арк, здатна переступити через безвинну людину заради покарання винуватих. Це може бути страшним. Чи це в Юлі невідворотне? Чи цього вона може позбутися? Чи вона усвідомлює оцю свою гріховну здатність? Чи можемо ми, народ, вгледіти завчасно, попередити, втримати, відвернути, зліквідувати врешті-решт цю небезпеку? Чи є або чи створимо ми відповідний механізм нагляду? Якщо відповіді на ці запитання - "так", то Юля - найадекватніша сучасним обставинам! Але, на жаль,  відповіді готової ні від кого немає.

Гриценко А.С. - трошки невдало користувався можливостями Інтернету у просуванні своїх свіжих емоційних реакцій на сучасні події. Але ж відгукувався саме на те, що й справді хвилювало багатьох розумних добрих українців. Він розумний, освічений, чесний, не на чиємусь гачкові, досвідчений, перебував на важливих державних , але не на багатьох посадах (так він же і не єврей, про яких говорив третього лютого у доволі позитивному і надто відвертому зверненні до євреїв всього світу В.Нахманович, - щоб "...завжди бути на стороні влади..."!). Гриценко, здається,  безхитрісний, це незвично для нас, коли ми дивимось на політеліту. Але ж ця наша незвичність, насправді є хворобливою звичкою до дурного, яку вже несила терпіти, яка вже підводить до смерті. Гриценко тепер міг би послугувати народу рішучим успішним головнокомандувачем, що, вірю, за короткий термін зумів би знищити всіх, хто незаконно винесе на вулицю зброю, вогнепальну чи холодну, кого бояться звичайні мовчазні. природньо боязливі люди. Так, я боюсь, що голос за Гриценка може бути марним, бо більшості не буде. Але ж хіба це не свідчення лише про те, що грошей ним витрачено набагато менше, ніж іншими? І якщо так, то чи не варто згадати, що великі гроші на виборах несуть лише облуду, брехню, лише вводять в оману? Якшо так, то А.Гриценко - приваблива фігура на кандидатському лану.

Тигипко - має хронічну брехливу лицемірну личину з привабливим ликом, якщо скористатися думками професора філософії Н.Мороз про "лик та личину". Цього досить.

Добкін - то є непорозуміння на тлі виборів Президента України. Теж досить.

Богомолець - надто рано. Не розуміє цього. Це дивно, бо освічена.

Бойко - злодійкуватий як на мене. Міг би бути авторитетом, тобто в законі.

Гриненко - поки що ніхто, може й гарна людина.

Клименко - хто це?

Коновалюк - ні, він не мій кумир.

Королевська - дуже мені нагадує Соню - Золоті ручки з кількарічминулого серіалу.

Кузьмін - теж непорозуміння, аматор "мурки".

Куйбіда - нащо це йому?

Ляшко - старається дуже. Говорить часто дуже правильно, але не на рівні майбутнього Президента, його емоційність надто базарна. 

Маломуж - один раз чув його інтерв'ю. Багато чого ще не продуманого.

Рабінович - у нього своє завдання, що не має ніякого відношення до президентства. Таке личить поганому єврею.

Саранов - хто це ?

Симоненко - професійний обманщик, фарисей, лицемір, тримається на експлуатації старих формул, кричалок, лозунгів, не має ніякого відношення до хибних але великих ідей комунізму (більшовик - було б колись, а тепер - шахрай, з тих, що колись одягали короля ні в що.

Тягнибок - заліг вже давно, ще з підписання Протоколу з Януковичем, який до того підписання вже три доби пакувався, збираючись до Ростову-на-Дону, - заліг на самісіньке дно. Мовчить, хоча здатен на яскраві проникливі переконливі спічі. Що з ним? 

Царьов - це дужий, впевнений у собі неандерталець з нахилом до більш тваринних інстинктів, ніж до звичок суспільної істоти.

Цушко - той, що колись рішуче молотив двері ГПУ. За менталітетом - міліціонер України, отже мусор людський.

Шкіряк - на ток-шоу Шустера виглядає непогано, трохи надмірно багатослівний, але розуміється на багатьох сторонах сучасного українського життя і війни. 

Ярош - на жаль, створився такий собі зловісний ореол, що йому шкодить. кілька провальних виступів у ЗМІ, як-от про "бандерівську армію, що перейшла Дніпро...". Тому міг би бути корисним Україні на військових посадах десь між середнім і вищим рівнем. 

Ось такі мої погляди на тих, хто не соромиться видаватися за лідера української нації !

Мой ответ на упреки одноклассницы - давно уже россиянки.

  • 19.03.14, 13:42
Леонид  19.03.2014, 09 :40
Люда, ты даже не замечаешь, что твое обращение ко мне очень похоже на поведение Кремля по отношению к Украине. Придет время, ты поймешь, что массовая российская поддержка Путина - и есть обыкновенный фашизм!  Меня и мою Ларису в наших убеждениях поддерживают друзья и из Германии, и из США, и Канады, и Австралии, - друзья, сознание которых не поражено вирусом путинизма. И у тебя все это пройдет! А чтоб не было потом мучительно больно осознавать глубину своих прежних заблуждений, постарайся уже сейчас приложить хотя бы толику критических способностей, к которым твой мозг, мозг ученого, тобою же приучен.  И  умоляю тебя, не читай российских газет , не смотри российское телевидение, там нет пищи для зрелых умов, презри вашего Киселева, Соловьева и прочих пропагандистов-путиновцев!  Все (и правда, и ложь)  есть в Интернете, но и там следует быть весьма разборчивым. Пора бы из бройлеров вырасти в свободных птиц!  Когда мой призыв к тебе возымеет позитивное действие, милости прошу возобновить переписку.

О беспримерно беспардонном Заявлении МИД России!

  • 18.03.14, 01:32

 

Все пять и каждый из пяти пунктов требований Путина к Украине дают все основания слать лично Путина, Кремль, и все Федеральное собрание РФ подальше со всеми их условиями!  Условия этих оборзевших наглецов беспрецедентны по своей наглости, бесцеремонности, по своему вмешательству во внутренние дела другого государства.

1. Кремль настаивает на Соглашении от 21 февраля. Настаивает на изъятии  у украинцев имеющегося на руках нелегального оружия. Считаю, наоборот, необходима  амнистия вооруженным и свободное вооружение всем гражданам, отвечающим определенному цензу -  материальному, культурному и образовательному, и владеющим государственным языком. Соглашение от 21 февраля содержит требование возобновления Президентских полномочий гр-на Януковича на год (?!!)   

2.  Кремль настаивает (?!!) на федеральной конституции для Украины. Ему видите ли виднее оттуда , из Кремля. Но нам она не нужна! Украина должна быть унитарным государством, и тогда мы выдержим давление этого пока еще колосса. Кремль плачет о недостаточной свободе слова, партий и СМИ (имея в виду, очевидно, свободу, характерную для высвистывающих кремлевские мелодии соловьевых,  превращающих в кисель мозги российских обывателей  - киселевых, и прочих сумасшедших самораспаляющихся истерических жириновских!

3. Кремль настаивает на своем собственном видении необходимости, своевременности выборов Прэзидэнта, Верховнойи  Рады и местных органов власти способом идеальным, но не имеющим ну ничего общего с тем "порядком", который обеспечили в Крыму спецназовцы России под видом т.н. "зеленых человечков". Уж кому-кому, но не Кремлю разглагольствовать о форме и порядке демократических выборов. 

4. Кремль имеет наглость называть 16 марта днем "свободного" волеизъявления граждан, проживающих в Крыму (!!)

5. И опять Кремль, як Пылып з конопэль, выскакивает со своими навязчивыми  гарантиями нашего суверенитета, территориальной целостности и  нейтралитета, военного и политического. Это не насмешка, это абсурдизм, сумасшествие, бредовое восприятие окружающего мира воспаленным мозгом одного наполеончика, зарвавшегося, завравшегося,  заворовавшегося сидя верхом на огромном спящем сопящем трусящем народе России. Кремль! Пошел нахрен со своей "готовностью приступить к формированию механизма урегулирования украинского кризиса"!!! Кризис мы будем разбирать сами, а последствия агрессии вменим в вину тебе!

   В России собственно русских - малая часть, они растворились в невероятной мутной смеси азиатских и северных угрофинских племен,  и только язык - один из славянских языков, навязанный всем и каждому в этой части света, скрепил эту смесь в якобы один народ, названный прежними помазанниками, начиная с конца 17 - начала 18 века, -  русским. А истинно руськый  народ,  - украинцы, с тех пор стали для русских неким ненужным, мешающим, излишним свидетелем исторического подлога. Если вспомнить не предвзято всю  историю взаимоотношений  Московии-России и Украины, не остается ничего, кроме как признать, что Россия была есть и, похоже всегда будет врагом независимых Украинцев. Только растворенные, размытые, неопределенные украинцы, забывшие свою мову, перестанут раздражать Кремль постоянным напоминанием о немосковской Руси!  Видим здесь и непревзойденную  роль  языка как цемента, формирующего нацию. Поэтому Кремль снова и снова сует нам свою идею о втором в Украине государственном языке. Нет, нет и нет! Українська мова - єдина державна, а російській, як і іншим мовам  - статус, що відповідає Європейськійї конвенції про регінальні мови та мови меншин. Сложно возвращать в обиход свою ридну мову  русскоговорящим украинцам, но необходимо! Письменный украинский язык я себе вернул, На службе, в офисе, мне уже слава Богу, даже легче на украинском. В быту, тем более в Харькове, - сложнее. Но все чаще я применяю все же українську. Это становится некой работой. политической каждодневной  работой. Над собой и с окружающими.  Но я уже вхожу  во вкус. Мне это уже нравится. Я становлюсь националистом. Украинским националистом. Убежденным националистом.   

Владі в Києві не позаздриш

  • 17.03.14, 16:09
Владі в Києві не позаздриш. Надто великі ресурси в руках олігархів - самі по собі  загроза країні, її народу, і її владі. Тим більше, якщо олігархи не заробили свої активи напівкримінально за десятиріччя серйозної роботи, а вкрали державне загальнонародне майно шляхом міжусобних оборудок.  За останні роки країна втратила завдяки нашому колишньому бику та старанням спецслужб Кремля і міліцію, і армію, і СБУ, і розвідку. Опозиція виявилася не готовою до влади. Майдан її значно випередив, але влада формально і не могла попасти в руки Майдану. Тому Опозиціії важко. Без самопожертви з боку чільників нової влади не обійтися. Чи ж здатні вони на жертвеність в ім"я нової історії українського народу?  Сумніви, сумніви...

Украина обязана защитить Д.Яроша

  • 14.03.14, 16:11

Украина обязана защитить Д.Яроша. Он не провокатор, как Жириновский и еще десятки российских публичных лиц, не агрессор, как Путин, не предатель, как спикер СФ ФС РФ В. Матвиенко, не фарисей, как Баталов, Табаков, Лановой (остальные - мелочь). Он решителен, умен, образован. Если бы не его и его соратников позиция, наша оппозиция навязала бы нам Януковича еще на год, и это была бы тихая катастрофа для всего украинского народа!

Это и мои комментарии!

  • 03.03.14, 13:08
Vladimir Parkhomenko _ 03.03.2014 12:57
В Крым прибыло русское воинство : меря, мари, чудины, весь, мордвины (вепсы и эзря), ойгуры, йокагиры, калмыки, якуты, буряты, сосолы, эвенки, чукчи, каряки, черкесы, адыги, карачары, чухонцы, шорцы, цахуры, манси, кареля, кирики, мари эл, татары, коми, карачаевцы, даги тувимцы, кумыки, ингуши, коми, коми-перьмяки, ненцы, абазины, эзиды, эвенки, агулы, алеуты, мансы, нанайцы ... всего представители около 160 угро-финских и тюркских народов под общим названием "русские". Славян среди них нет.
IP: 93.73.191.---
Gera Kruger _ 03.03.2014 12:54
Бешенная тварь Путин совсем слетел с катушек..Он так боится утратить контроль над Украиной, что готов под любым предлогом ввести войска и утопить десятки тысяч простых людей в крови.

Московская полиция - злобный пес от власти!

  • 03.03.14, 13:02
Украинцы, особенно русскоязычные. посмотрите, что творят русские полицейские с русскими гражданами!!!

Русские, которые вышли в Москве протестовать против войны с Украиной, простите меня за обвинения в равнодушии, трусости! Я вижу на сайте http ://lenta.ru/video/2014/03/03/nowar/ , что русские полицейские относятся к Вам, русским неравнодушным людям, как оккупанты, как захватчики, очевидно, что они это делают с удовольствием! Ребята, но Вас слишком мало! А остальные, где вы? Ваш крез Путин здорово развратил свою полицию, она превратилась в злобного цепного пса, безумного, действующего только инстинктивно, что свойственно только для хищных животных! Русские братья, вставайте!

Путин меня возмутил, российский народ- оскорбил!

  • 03.03.14, 01:27

Путин меня возмутил, российский народ (особенно, русский народ)  - оскорбил! Путин так же велик, как и Янукович, не более. Стоит один раз этому не поверить, и он становится пигмеем, возомнившим из себя гиганта. Король как всегда – гол, только глаза надо разуть, опомниться, сбросить пелену, вспомнить, что ты – Человек. Горький писал, «Человек – это звучит гордо!» Нет, ДОЛЖНО звучать гордо! И это ДОЛГ – ощущать себя Человеком, не право, не привилегия, а именно ДОЛГ!  Каждый день выдавливать из себя раба, по капельке или разом, но – изгонять это мерзкое ничтожное чувство, не позволять себе привыкать к помыканию тобой, к лишению тебя высочайшего чувства Воли, собственной Воли!  Путин – гол как лидер, он не лидер, он не ведет за собой Человеков, ему нужны только рабы, печальные интеллигенты, унылые специалисты, понурые бурлаки. Столько и так нагло украсть у своего народа, так презрительно и насмешливо помыкать правом народного выбора, устраивая оскорбительные рокировки  -  Путин-Медведев-Путин, -  такие «подвиги» обязывают, они отрезают путь назад, единственная желанная перспектива для Путина -  сохранение неограниченной власти вплоть до естественного конца! Великая цель, дерзкая, рискованная, воспаляющая заблудший ум! Но! Это цель одной особи! Ну пусть нескольких сотен особей, таких же, но меньших путинов, каждый день продолжающих оборзело обкрадывать свой народ.  Что ж народ-то?! Стыдливо прячет тело свое в утесах! Трусливо поджимает хвост! Боится призадуматься, кто же это посмел послать солдат к братским славянам, «понуждать их к миру, спокойствию» , а не будут брать с рук, - отрежем газ! А теперь даже – «постреляем вас к черту! Видите-ли, посмели возбуждать мне мой народ! » так примерно соображает этот новый отец народов, Путлер Великий?

Народ России меня оскорбил!

Оскорбил тем, что не возмутился актом кремлевского командира относительно введения российских солдат в Украину!  Вы, трусы из СФ ФС РФ, кои не смеете проявить  собственную волю против сумасшедших фантазий своего патрона, вы что, допускаете стрельбу по украинским гражданам? Допускаете?!! А, Валентина Матвиенко?  А куда же девать  «вместе воевали», «одна победа», «братья навек»…?  Да если вы войдете, не дай вам Бог, в Харьков, партизанская война обеспечена. Вам половину личного состава придется посадить на крыши, иначе вы так и будете передвигаться по улицам,  высоко задрав головы, - как бы чего на голову не свалилось! Но это, что касается «политиков», то есть дрянных лицемерных лживых жадных людишек, мнящих себя личностями.  А что ж народ?  Что ж вы-то спите?  Или вы довольны своей сладкой парочкой у власти?

 Страшно впасты у кайданы,

Умырать в неволи,

А ще страшно – спаты, спаты,

И спаты на воли!

(Т.Г.Шевченко)

  Обидно, что вы политически ленивы, равнодушны, толстокожи, не сочувствуете, не сопереживаете, не уважаете иной выбор, что вы в ментальном отношении отстали и от всего демократического мира, и от нас, украинцев!  В Украине до 30 ноября возник и действовал Евромайдан. Возник потому что пахан вдруг резко, внезапно  отказался  заключить Евросоглашение об ассоциации. Внезапно захотелось ему в Таможенный союз, в клуб пожизненных диктаторов. Но после дикого кровавого разгона абсолютно мирной студенческой демонстрации возник новый Майдан – против криминальной власти, против произвола, против полного сращивания исполнительной власти и вертикали уголовных «смотрящих», против беспрецедентной коррупции, против засилья наглых, самоуверенных, непрофессиональных высших чиновников-воров, против милиции, давно ставшей всеукраинской ОПГ. Я думаю, Майдан как феномен возник и мог возникнуть только в Украине. Видимо, козацкая кров  все еще жива, не убила ее вся та стая врагов Украины, пытавшихся подавить ее в течение почти тысячелетия!  

Война России с Украиной!  Бред? Шизофрения? Предательство между народами? Убийство доверия родственных народов? Нет! Это реалии сегодня! Это тот самый сон разума народного, который породил монстра!

 Народ России меня оскорбил, обидел, потому что чувство братского родства еще не было убито окончательно нашим феодально-капиталистическим олигархатом, еще тлело под толстым слоем новых меркантильных взаимоотношений.

 Путин и его народ  излечили меня от этого заблуждения.

Сторінки:
1
2
3
попередня
наступна