Схрестила UДачні цедулки І ЕротикуСалатику вам.
На вечерю.
Чи на сніданок. Бо багато хто любить такий салатик саме  на сніданок.
А особливо енергійні і в обід не проти. 


Дивіться уважніше


Цікаво: я одна Нєрвний Сотона?))

Ідеальна баба

  • 16.05.18, 15:09

            

              Ніхто з його друзів не розумів, чому він від неї у такому захопленні. А він і не дуже намагався їм щось доводити.  І на всі їхні кпини, типу  «ха, тобі подобається бааааба» тільки  посміхався.

      А який сенс когось переконувати чи пояснювати? Так, вона подобається йому ще з юнацького віку. Ну й що з того, що вона баба? Як  їм кількома реченнями пояснити, чому йому в ній все таке звабливе: і  її неперевершений запах, і її пишні круглі боки.  

      І подобалася вона йому завжди, незважаючи на деякі зміни у зовнішності. Вперше він побачив її білявкою, а потім пішло-поїхало: зустрічав її в різних районах міста то темненькою, майже темно-шоколадною, то знову світленькою, як біла хмаринка. 

         Вона часто  змінювалася: то товстішала, то худнула. А він? Він терпів цю непостійність. Хоча не раз переконувався, що вона може бути  й черствою, але згадував в той момент, якою вона, зазвичай, буває солодкою і  такою…такою…соковитою, ніби аж вологою в своїй досконалості - і пробачав цю тимчасову черствість. Навіть запах алкоголю, який ішов від неї, не псував її, не відштовхував його від неї, а навпаки – дурманив і притягував, змушував тягнутися до неї знову і знову. 

      Щоразу, насолодившись нею досхочу, обіцяв сам собі – сьогодні я взяв її востаннє. Так не може тривати вічно, пора б уже й змінити звички. Але знову і знову повертався до неї. 


Бо знав, що на світі існує тільки одна ідеальна баба - heart


 ромова баба!   
Результат пошуку зображень за запитом "ромовая баба фото"

А чому б і ні? Гіпотетичне.

  • 03.04.18, 10:05

       

      2022 рік.

      Звичайний робочий день в одному із Центрів зайнятості.

-         - Я вже не знаю, яку вакансію вам ще можна запропонувати, Альона Вікторівна, - консультант центру задумливо  почухав потилицю. -  Все вам не так, все вам не подобається. У вас же на попередній роботі оплата була погодинна?

-        -  Погодинна, - кивнула Альона Вікторівна.

-          - Ну от бачите, і тут погодинна. Скільки ви отримували, поки вас не скоротили після нової освітньої реформи?

-          - 56 гривень 27 копійок за годину біології і 27 гривень 11 копійок за заміну колеги, - зітхнула Альона Вікторівна.

            - Ну от! А тут година буде коштувати від... – консультант заглянув у табель з розцінками на оплату праці,  – від 1000  гривень за годину. Вирахують податки, на руки буде десь 750-760 гривень. За годину! Це вам не гроші хіба? А ще ж нічні години, які вдвічі дорожче. І знову таки –  живе спілкування постійно, все, як ви звикли. Та тут, якщо чесно, маса позитивних моментів – обмежень по віку немає, тривалість робочого дня на ваш розсуд, хочете  - ви в офіс, хочете – до вас приходитимуть.

-          - Ні-ні-ні! До мене не можна! - Альона Вікторівна протестуючи замахала руками. – Сусіди думатимуть, що я репетиторством підробляю, заздрити знову будуть, знову в податкову накапають. А офіс де?

-        -   На Пантелеймона Парасюка, 5в.

-          - Та мені не дуже підходить, це навпроти колишньої роботи, колишні учні, колишні колеги, розумієте?

-          - До вашого відому, шановна, професія проститутки нічим не гірше вчителя чи продавця магазину.  Так само у КВЕДі записана, як і лікар, як програміст. Будь яка робота достойна поваги, нас же саме цьому в школі вчили. Добре, є ось іще така пропозиція. У аптеці, що на Громова 17, відкрився новий відділ розповсюдження легких наркотиків. Є вакансія менеджера з продажу, оплата достойна – 0,0003 %  від виручки. Що на це скажете?

- А     -  А можна мені подумати до завтра?

-         -  Ну подумайте, подумайте, - консультант закрив особову справу Альони Вікторівни і натиснув кнопочку «Наступний відвідувач».- Тільки ж дивіться, щоб завтра не було пізно. Ви ж розумієте, що з тих пір, як держава  легалізувала проституцію і обіг легких наркотиків, вільна вакансія в таких грошовитих галузях - справжня удача.

День задранной юбки

  • 16.03.18, 11:17

 Васько довгенько збирав долари на цю подорож. Відкладав кожну зекономлену копійку. Потім міняв накоплені гривні на долари, які складав у звичайний пожовклий від часу конверт. Дістав з горища старий підручник за 10-й клас з англійської мови і потроху згадував, як воно шпрехати англійською. І от, коли соточок у конверті стало 15, переклав зелень у новеньке коричневе портмоне і поїхав купляти екзотичний тур.

     Йому пощастило. Він не тільки вклався з сумою в «гарячу путівку». У нього ще й залишилося на екскурсії і подарунки. І було чудово прилетіти з нашого березня, з усіма березневими атрибутами – сніг з дощем з неба, сніг з дощем під ногами, сюди, в рай на землі. Тепло, як у Бога за пазухою. Сонячно так, що неможливо дивитись, не примружившись. Люди навколо снують, як мурахи –  хто пішки, хто на велосипедиках, хто у відкритих, ніби дитячих, машинках. Всі радісні і усміхаються тобі так, ніби давно тебе знають. Зелені пальми і звисаючі пагони кольорових орхідей. Папуги на гілках і неймовірна кількість екзотичних фруктів, які продають на кожному кроці.

     А дівчата! Маленькі, тоненькі, мініатюрні, ніби тендітні статуеточки. В довгих тоненьких спідничках і прозорих туніках, в шортиках і майочках, в джинсиках і футболочках - просто ах! Васько, трохи ошелешений від усього потоку візуальної інформації, прямував по вулиці від свого готелю в сторону океану, прогулюючись і знайомлячись з новою місцевістю. До самісінького входу в один з будинків тягнулася довга черга з чоловіків. В кінець черги підходили інші чоловіки, щось запитували своєю мовою і ставали в самий кінець. «Мдаааа, а чоловіки тут якісь страшненькі», - подумав Васько, розглядаючи чергу. Подивився на своє відображення в вітрині сусіднього магазину і автоматично розпрямив плечі і спину.

      І тут, в натовпі, що йшов назустріч, він побачив  її. Красива до неможливості: висока,струнка, пружні високі груди, довге хвилясте волосся, величезні карі очі, губи пухкі і червоні, як ота вишня-шпанка. А ноги! Від шиї, не інакше ростуть від самої шиї! Васько  зупинився, задивившись. Його рука сама полізла в кишеню брюк. Перевірити, чи не забув портмоне в номері. В голові вже промайнули тисяча думок, як з нею заговорити і запропонувати випити разом кави. А красуня іще, порівнявшись з ним, так ніжно йому посміхнулася, що у Васька аж подих перехопило. Але, оповивши його легкою хмаркою квіткових парфумів, пройшла повз нього, дійшла до черги з чоловіків  і стала в самий  її кінець. « Ти чого туди стала? Ти чого… туди?..» - Васько оторопів. Придивився на табличку на будинку - надпис двома мовами. Тайської він не знав, а ось англійською було написано зрозуміло:«Військомат».

      Налетівший нізвідки вітерець розкуйовдив йому чуприну. І тут до нього дійшло... «Хм, смішно було б, якби вітер задер цій «красуні» спідницю», - подумав Васько. 

     Перший день у Пхукеті починався весело.

Дія № дев'ять. Банна.

  • 02.12.17, 10:00

Сцена перша.

Елітна сєльська баня з баром на березі сєльського водойома. З настанням потьомків до бані потягнулися чоловіки і жінки. Коли всі приглашонні прийшли, бармен защіпнув двері, почепив табличку «Заклад на спецобслуговуванні» і хитренько підморгнув банщику.

( в парилці на лавках, що стоять одна навпроти одної, сидять  вперемішку голі чоловіки і жінки. У жінок банні шапочки на цицьках, у чоловіків – на чрєслах. Жінки гордо посміхаються, чоловіки рум’яні).

Маруся К. (за нєімєнієм графіна стукає ногтьом по лавці) : Як председатєль совгоспа – оглашаю наші збори по підготовці до Нового года откритими. Будемо ділити колгоспні дєньги на новогодні гульки. Тому наші сьоднішні збори я рішила провести в бані, щоб бачити, так сказать, ваші чисті помисли і хто як дише.

(обвела всіх нєжним взором. Гаскольдова шапочка  почала припідніматися).

Маруся К: Повторюю! Я сказала - хто чим дише, а не хто чим думає.  І розбудіть Ланса.

Змєєлов(граючи  мускулою): А чого у мене шапочка така маленька, а у Віскаріона і Ланса  великі?

Бджылка(надмєнно): Шо ти на мене дивисся? Це не я, це бармен видавав шапочки. Я, вопше, сидю ноги схрестила і ні жужу.

Марін: Хе-хе.

Зараза: Марусь, мені всю оцю фігню писати в протокол?

Сірєна: Канєшно, писати. Шапочки ж із мого магазина. Взяли 50 штук, фіг з совхозу потім гроші здереш. Ще за сумочки минулорічні не віддали (багатозначно дивиться на предсєдатєльшу)

Змєєлов (єхидно): Аааа, то таки були різні шапочки, це мені спеціально вибрали маленьку

Віскаріон: Буде в тебе справжня жінка – буде велика шапочка. Циц, не мішай собранію.

Ганна Ірисівна: Да!

Маруся К: Товарісчі! Вніманіє! Що ви всі дуркуєте, як Діма? Нам зараз треба вирішити - скільки грошей виділити на новогодній  сільський корпоратів.

(на лавці зайорзав Доплєр: чи то від слова «гроші», чи то поняганяв  в дупу дразок з лавки. Віскаріон, на всяк випадок, пересів ближче до прєдсєдатєльші).

Хозяін: Та що там ділити? Самогонки у Віскаріона візьмемо, Дімон щось приготує, бухнемо, закусимо, до Лєнкузні і назад перепливемо – і будемо ждати оргазЬми. А на зекономлені гроші краще нову йолочку купимо.

Юля Ганєчкіна (інтригуючим тоном): А я ходила  вчора з одним лошпєтом в кабачок під мостом «Юность». Так по дорозі черниці  дали  мені  книжечку, як можна недорого зробити йолочку по фен-хую.

Сірєна: По фен-шую.

Помадка: Нє, Йюлька всьо правильно каже. Вона робитиме йолочку із трьох старих фенів і з різнокольорових страпонів, які у неї є.

Марін: Аааааа. Хе-хе.

(Ганєчкіна знімає з однієї цицьки шапочку і кидає в Помадку. Помадка міряє спійману шапочку собі на цицьки – велика, на голову – мала. Розстроїлась, кинула її Змієлову. Шапку в польоті перехватив Доплєр, бо Петровичу таку шапочку теж треба. Змієлов в прольоті і майже плаче).

Зараза: Як весь цей брєд  протоколірувати? На вас всіх ніякої бумаги не хватить печатати.

Маруся К: Бачу, що на тверезу голову збори йдуть зі скрипом.

(бармен, почувши кодове слово «скрип», притарабанив на пузі  рознос  із запотівшою пляшкою самогону, шампанським «Крістал», літрою томатного соку і копченою мойвою на  тарілці із фольги.

Ганєчкіна по привичці сглотнула. Змєєлов скривився. Доплєр подумки зрадів, що він, по ходу, небезразлічний прєдсєдатільші. Віскаріон полегшено зітхнув – їм з банщиком вдалося видати виловлених пуголовків за мойву).

Бджылка (моргає Сірєні): Ща поржемо, як мужики бухнуть і почнуть до Юльки підкотювати.

(бармен розливає чоловікам самогонку, жінкам шампанське. Доплєр одіває спійману від Помадки шапочку, обмотує її фольгою від мойви і насолоджується халявним томатним соком. Змієлов скривився).

Гаскольд (хряпнувши чарочку): Оце воно! Тепер можна і повирішувати питання.  Випити, закусити, попаритися і кінці в воду.

(Ганєчкіна оживилася, бо вона сиділа найближче дз тазіка з водою, куди будуть мокати кінці).

Бджылка (возмущонно): Та скільки можна? Вам би тільки жрать і бухать! Давайте вже думати про обществєнность. Людям хочеться свята на Новий год, приглашонний хор подивитися. Чи  послухати  грузинський мужський балєт там чи якихось інших кросівих мужчин. І вопщє! Що так в бані холодно? Де істопщік?

Банщик (заносить оберемок дровець. Всі дровяшки нарізані по 17 см): Я не істопщік, я банщик. Взамуж вам нада, Бджылка

Бджылка: Не кумарь мене, істопщик.

Дімон (його самогонка зразу розвезла): А давайте все встретим Новий год на дольменах?

Змєєлов (недочув, бо занюхував своєю шапочкою): Нє, пєльмєні я не буду. Я вірний своїй Моїй.

Ганна Ірисівна(здивовано):Да?

Маруся К (з материнською турботою в голосі): Так, народ, значить з йолкою вже рішили, на йолці зекономимо, бо хендмейд зараз в моді. Юля! Йолка за тобою, всі лакшері страпони і яскраві аксесуари  в тебе є, так що дерзай. Можеш вибрати собі когось із присутніх мужчин в помічники. 

 (мужчини злякано  принишкли і почали озиратися один на одного. Дімон «включив» тьотю Асю, Доплєр з Хозяїном різко почали грати в «Цу-є-фа» на шапочку сплячого Ланса. Хозяїн отчаянно програвав і всячєскі затягував процес. Змієлов кривився і  отвращєнієм жував головки від копченої мойви).

Віскаріон (надривно): Та ж розбудіть  вже хто небудь Ланса!!!

Банщик (заносить новий оберемок дровець. Всі дровяшки нарізані по 18 см):  Взамуж вам нада, Бджылка.

Помадка:  Не кумарь її.

Марін: Ааааааа….

Бджылка: Дооо…

Маруся К: Дорослі люди, а як дєті малиє. Давайте уже вирішувати – стриптизерів будемо брати чи нам Фелікс своїми старими костями поскрипить, як в минулому році? 

 (бармен, знову почувши кодове слово, притарабанив на пузі  рознос  із запотівшою пляшкою текіли, лікером «Курасао», літрою соку з фейхоа  і шматками  кулателло і прошутто).

Гаскольд (закручуючи вуса в спіральку): Юля! Раз усі мужики засцяли - давай зі мною ще на посошок, потім пірнемо в ставок - і наряжати.  

 (знімає шапочку, щоб не зря купався  Всі дамочки все побачили і захоплено повели оченятами. Віскаріон одобряюще киває. Доплєр витягає із бороди олівець і папір і починає фіксувати для історії. Змєєлов наложив руки на свою шапочку )

Банщик (заносить дровця. Всі дровяшки по 19 см): Я бачу, ваші збори вже доходять до кінця?

Ганна Ірисівна: Ага, до Гаскольдового.

Змєєлов: Хе-хе, чо!

Маруся К: Серйознішими треба бути, активісти! Значить, всі згодні - мільйон на йолку, мільйон на фейерверки, випивку  і закуску і мільйон - туди-сюди?

Сірєна: І долг магазину!

Всі(хором): Згодні! 

Маруся К: Але ж нікому ні слова. Для всіх в селі це має бути сюрпризом. Тому - ні писку, ні скрипу.

 (бармен, втомившись від кодового слова, притарабанив на пузі  рознос із власноруч приготованим фірмовим коктейлем.Всі радо частуються і посміхаються одне одному щасливими і хмільними посмішками. Шум, гам і жіночі попискування на всю парилку)

Фелікс знімає з себе маску і фартух бармена, висипає залишки снодійного в пляшки з коктейлем, бере в руки фотоапарат і сідає поряд з банщиком чекати.


Сцена друга.

Арсен Мірзоян вже 12 годин  орав  на Лансовому тракторі совгоспні поля. Він уже тричі пошкодував, що погодився на пропозицію Ланса "попахать на сельском корпоративе и срубить бабла"...

 

 

 

Як швидко ви зрозумієте?

  • 01.12.17, 21:25

Я кілька хвилин роздивлялася фото понівеченої собаки.


А потім до мене дійшло, що пес просто повернув голову...

Трохи про Зазі і Помадку

- Зазі!  Хочу тобі похвалитися:  
щось мною так активно цікавляться чоловіки...... drink  smutili


- Помадко!  Це  ж  лікаріііііі......rofl


Про талановитого художника

  • 02.11.17, 15:05

Недарма кажуть - талановита людина талановита в усьому.

Російський художник минулого століття, Коровін Костянтин Олексійович. Писав портрети, натюрморти, пейзажі. Сценограф.
Якщо у когось виникне бажання подивитись його роботи - знайдіть в інеті, його роботи варті перегляду навіть з монітору.

А ще Коровін мав яскравий літературний талант.  Слова лягали на папір  яскраво і витончено, ніби він писав оточуючий світ пензлем. Його оповідання багатолюдні, із чудово виписаними діалогами. Як на мене - Бунін + Чехов одночасно.

Але деякі речі настільки  яскраві, аж моторошно.
Далі - невеличкий уривок із  його книги "То было давно...там....в России"* * * * *

— Хорошо было сегодня в Пречистом, — обратился ко мне Иван Васильевич. — Певчие были, облачение новое, боголепие.

— Что ж, Иван Васильевич, певчие были, молитвы пели по случаю праздника храмового-то?

— Да, всякое разное пели.

— А ну, какую молитву?

— Как сказать, Киститин Лесеич, ведь не упомнишь.

— Но все же, что-нибудь торжественное?

— Все вполне хорошо, только не по-нашему.

— Как — не по-нашему?

— Нет, верно. Вот поют «аллилуия, аллилуия… двери, двери», а чего это — неведомо. А один, на станции, этак говорит мне: «Новую молитву знаешь?», а я говорю: «Какую?» А он говорит — новая молитва: «Отыми у всех, Господи, отдай мне».

— Кто это тебе сказал? Что ты! Это тебе нарочно.

— Да вот, нарочно! А он говорит — есть…

— Удивил ты меня, Иван Васильевич, нешто можно такой молитве быть? Совсем ты чудное говоришь, даже странно слушать.

— Верно, я-то неграмотный, а вот этот-то человек, что встречный, — Павел, этот, — ах, скажу вам, — грамотный, но беду дому нашему сделал вот какую! Сестру мою через него в молодости в землю отдали. Вот какой человек. Глядеть-то тихий, а лиходей. Вот, — продолжал он, — у нас в деревне, по осени, повадные вечером собираются в избе — парни, девки. Ну — и танцы, гармонь, пряники, угощения. Моя сестра на возрасте семнадцати годов. И она на повадные ходит, как и все прочие. Но вот отец Павла посылает сватьев. Значит, за Павла сестру мою прочат. Да Павлово дело крестьянское слабо. Он все больше по станции да по службе норовит. Не крестьянин он. Лошадь плохая, коровы нет, хозяйства нет настоящего. Значит — отказ. И просватали ее в Покров за вдовца, человека крепкого, молодого еще, двадцати шести годов, богатого крестьянина. Все — как надо, свадьбу сыграли богатую. Гостей что было!.. А через ночь одну он и подъезжает к дому нашему тройкой и входит с женой-то в дом к нам. Мы все обедаем. Вошел, перекрестился, за руку ее берет, ставит посреди горницы и говорит: «Берите ее себе, — говорит, — мне такой в жены не надо. Она порчена». Сел на тройку и уехал… В эту ночь-то у нас крыльцо все дегтем крашено, прямо вся деревня видит. Понять надоть, чего тут! И кто той чести рад. Спасибо этому-то, что встретили! Вот этому-то тихому крестьянину грамотному.

Он задумался.

— Ну вот, значит, дом наш бесчестный. Деревня знает. К колодцу сестрам пойти нельзя — воды взять. Смеются. Ночью парни стучат в окно, приговаривают: «Выходи, милашка Аннушка, погулять». Ну что тут, похабство одно! Она, значит, сознается нам. А дальше что?.. Первый бил отец, потом я, братья. Мать не хотела, уходила в сарай, плакала. Ну, били. Крепка была сестра Анна! Вот, Кинстинтин Лексеич, вот и посейчас слезы из глаз идут. Она, сердяга, мне говорит: «Вася, чего ты, бей меня по сердцу, по голове, скорей кончусь. Братец, не бей по грудям!» И вот били месяц, другой. Крепка была. Наконец, кровь пошла у ней горлом. Легла и стонать зачала. Видно, скоро конец. Не били уже больше. Померла через две недели — сама, значит, по себе. Соборовали. Прощения просила, поцеловалась со всеми: «Простите, — говорит, — горе вам принесла, не зная того».

— Вы убийцы! — сказал я.

— A-а, да… Убивцы, да. Да нет! Ну а сестры, а вся деревня? Ведь ежели это так, то надо допущать. Тогда что? Честь-то дому какая? Эх, убивцы! Вон он, убивца-то, пошел — тихой. Уби-ив-цы… тоже вы скажете… А как же жить в этаком обмане? Дураком все его крестить кругом будут. А он-то, прохожий с карьера, Павел, прямо в лицо смеяться будет. Да, убивцы! А сестры, что? Кто возьмет их в дом в жены-то себе? Этаких-то? А дети-то чьи пойдут в эдаком разе? Чье дитя-то? — повернулся ко мне Иван Васильевич и глядел на меня. — Убивцы, говоришь? А что ты делать должон с эдакой-то? Что ей дом твой, муж, отец, на что? Какой совет мужу от ее или радость жисти какая? Какая вера ей, какая правда от ее? Не-ет! Этаких правильному крестьянину не надоть. Он ее правильно отдал, ему не надоть такой. Чего, чего! Последнее дело, чести нет, шабаш. На эвтом весь дом держится, да и все.

— Да ведь он брал-то ее, Павел-то, посылал к вам сватов. Вы ведь отказали?

— Чего ж он? Бери ее, уводи, венчайся. Нет, он тоже — свадьбу править хотел с нами. Ровней быть. А он кто такой — мотыга! Как же это до венца невесту в полюбовницы определять, где же тут венец честной? Ну-ка, скажи. Пропала сестра Анна.

Иван Васильевич снял картуз, перекрестился, сказав: «Прости ей, Господи, а нам простить никак невозможно. Дом честной дороже жисти».

Православні  unsmile

https://litlife.club/br/?b=259836&p=39

Ярий копіпаст про" Это"

Жительница Перми проносила наркотики в колонию, где отбывал срок ее муж,
 весьма оригинальным способом, спрятав их внутри себя.

Молодая жительница Перми получила приговор за попытку сбыта наркотиков на территории колонии. Девушка 23 лет, супруга одного из осужденных, проносила героин и марихуану, спрятав их во влагалище, о чем узнали сотрудники МВД.

    Во время досмотра у пермячки изъяли не только наркотики, но и 12 сим-карт, мобильный телефон и флешку. Суд признал девушку виновной и назначил наказание в шесть лет лишения свободы и штраф в 50 тысяч рублей.


Марихуану, героин, мобильный телефон, флешку и 12 сим-карт извлекли полицейские из лона пермячки

Звідси: https://nation-news.ru/region/permsk/314947-marikhuanu-geroin-i-12-sim-kart-izvlekli-policeiskie-iz-lona-permyachki
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
19
предыдущая
следующая