Профиль

Zovsi

Zovsi

Украина, Черкассы

Рейтинг в разделе:

Свежие фотографии

Згодна на всі мульйон відсотків)))

  • 12.12.17, 21:04
https://lifehacker.ru/2016/11/23/morena-moranas-advice/?utm_source=facebook&utm_campaign=smm_fb&utm_medium=social
(і як тут додавати посилання?!)

Чарівні вихідні (чергові)

  • 24.10.17, 20:04
За тиждень почали слідкувати за прогнозом і він не радував( Набрали гумових чобіт, теплих курток та інгридієнтів для глінтвейну.Але Станіславів нас вразив просто неймовірно осіньою погодою, шаленим різнобарв'ям та колоритними людьми)
Стежиною Довбуша (для Недурки))Водоспад Пробій


Трохи самого СтаніславіваА от так нас проводжала Тернопільска область)
Різнобарв'я! Дочекались

  • 15.10.17, 15:00
Ще тиждень тому здавалось, що на зміну вересню одразу ж прийде листопад, але трішки маємо кольорів)

Смехуёчки(с)

  • 03.10.17, 20:40


Из будней бухгалтера)
Приходит менеджер и с порога: "У нас проблема!" Очень конечно люблю вот это их "у нас" - у меня всё путём на минуточку! Но не о том. Так вот суть проблемы в том, что в июле сей лоботряс оформил документы на услугу, услугу предоставили, а вот платить покупатель не будет, при чём категорично. Сумма не настолько велика, чтоб в суд обращаться (нынче сие действо оч дорого!). Так что менеджер-лоботряс требует от меня сделать так, что как бы этих документов в июле не было. "Ну давайте сделаем возврат!" Угу, прям представила: звоним покупателю и мило просим привезти то, что мы отремонтировали назад, чтоб мы его поломали... При чём менеджеру объяснить не получается) Пришлось прибегнуть к сравнениям. Спросила - если его в парикмахерской слишком коротко подстригут - он откажется платить и потребует приклеить всё взад? Или, как вариант - забирает он из роддома жену с новорожденным дитём, а дитё не понравилось - вернёт обоих врачу с требованием запихнуть всё назад?! ... Вроде понял, хотя посмотрим) Всем доброго вечера!


Обережніше з власними бажаннями)

  • 15.08.17, 20:51
Ми завжди чогось бажаємо? Ну поки там дихаємо, кохаємо, живемо) От і я так! Котрий рік поспіль мріяла про відпустку та ще й на морі. І ось цього року під бій курантів загадала, що обов'язково поїду на море влітку. Загадано - зроблено. На обох роботах підігнала все термінове і на цілих п'ять днів поподорожувала на омріяне море. А варто сказати, що останній раз на морі була років з одинадцять тому і дикунами, верніше у приватному секторі із зручностями на дворі. Але в ті часи цей факт зовсім не напружував та й гаманець дозволяв тільки такі умови. За одинадцять років багато чого змінилось, в тому числі я розлучилась. І цього року орендувала приємну двокімнатну квартиру із усіма можливими зручностями. Але на цьому вигоди скінчились. В перший же день по приїзду мій внутрішній мізантроп сконав багаторазово і у великих муках, бо такої щільності голої, пітної, їдящої, горлаючої, плачущої людської плоті я не бачила ще в своєму житті. На другий день у мого дитинча війшов з ладу шлунок і видав нам гострий гастрит із температурою. На третій день я доєдналась до кровиночки. В середині такої довгочікуваної відпустки ми вже боролись із алергією на водорості та легкою нажиттю. І на останій, п'ятий, день свята волі, саме коли ми напланували поїздку у аквапарк - ну ви зрозуміли. Тому зі всього міста я краще за все вивчила розташування аптек) Єдине чого я молила Всесвіт - це щоб потяг таки доїхав додому))) Але! Всі ці лікарняні пригоди наштовхнули мене на нове бажання. Наступного літа тре їхати на море, але кудись за кордон, в пріоритеті Чорногорія - не так прикро буде складати карту найближчих аптек)))


Страницы:
1
2
3
5
предыдущая
следующая