Профиль

Zovsi

Zovsi

Украина, Черкассы

Рейтинг в разделе:

Последние статьи

Свежие фотографии

Завершальний, але не останній)))

  • 24.02.20, 21:22
Вечір в хату) З Колодієм, панове)
Вагу бачите на фото) Шоколадний бісквіт по типу бауні, вершково-сирний крем, вишня + шоколад на поверхні))) Коржі ще додатково просточила вишневим сиропом. Хочу мати надію, що іменинниці смакуватиме)))


Виїзний)))

  • 16.02.20, 18:18

Навіть виїзд за межі рідної кухні не може завадити нам фантазувати! Маково-бісквітні коржі, сирно-вершковий крем, лимонний курд, смакота просто захмарна))) Зважити не змогли, бо не брали з собою ваги, але на руках - десь також приблизно 3 кг)

намба трі (з прононсом)))) проект продовжується)

  • 12.02.20, 20:48
Три шоколада з прошарками бісквітів, загальна вага 3,100))
За свідченнями їдоків - дуже-дуже поживний, очима б їли ще, але маленького шматка виявилось досить для здорового дядька, щоб наїстись)


намба ту (просили трохи раніше - будь ласочка)))

  • 09.02.20, 18:31
Цей красень також з шоколадних бісквітних коржів, з сирно-вершковий кремом+шоколадна крихта+шоколадний ганаш... Дуже сподівалась, що імениннику сподобається, дуже сподівалась і йому таки сподобалось))) Вага в даному випадку не визначена) Мої кухонні ваги розраховані на 5 кг max, а показали чомусь аж 6,200, мабуть просто перелякались))) У розрізі, на жаль, не маю фоток


намба ван в одному чудовому проекті)

  • 07.02.20, 21:37


Зустрічайте: загальна вага торту 2,700 кг, бісквітні шоколадні коржі+сирно-вершковий крем з домашнього сиру (сама готую)+карамель+шоколадний ганаш. Прикраси придбані, поки такого не вмію)

Сторінка кінолюбительки)))

  • 26.01.20, 21:08
Переглянула серіал After life, в нашому перекладі чомусь Після смерті, но то таке. Дуже рекомендую) Netflix молодці в багатьох випадках)))

Чергові наблюденьки)))

  • 16.01.20, 22:44
І знов за рибу гроші, тобто за анкети на Знайомствах. От пишуть дядьки, стараються привернути увагу, зацікавити, ну типу кращими бути ніж є... І от пишуть, що шукають дівчину "для життя"... Тобто, є якісь такі спеціальні тітки для смерті чи що? Як у казках - жива і мертва вода? Прям якийсь мортал комбат виходить, бррр)))

Шукаю хатню робітницю!!!!

  • 15.01.20, 19:36
Ну це ж просто жах, товарІСЧі!!! Хата неметена, посуд не митий,в холодильнику табун мишей повісився, коти не гладжені, фільми не дивлені! Ну от коли ви встигаєте це все?! Не, ну можна, звичайно, працювати з 9 до 17 і в ус не дути. Але де ж тоді брати оті кляті папірці для подорожей?! На все інше має вистачити отого заробленого з 9 до 17, сподіваюсь))) Так що терміново шукаю собі дружину-домогосподарку) Щоб отак прийшла я додому, а там чистенько, пахне смачним їдлом, коти муркотять від задоволення))) Оплату обіцяю адекватну. До речі, які зара розцінки в цьому сегменті ринку послуг?)) А взагалі - всім гарного, теплого і смачного вечора, цьом!
Страницы:
1
2
3
4
5
6
8
предыдущая
следующая