хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Гороскопи бувають різними

Продовжую "свій" гороскоп.smile  Що цікаво, в інтернеті бог Тот перекладено на українську як Той. rofl

Ізіда. 11-31 березня, 18-29 жовтня, 19-31 грудня.
Символізує жіночність та материнство. Захищає новонароджених і мореплавців. Особливу популярність Ізіда здобула за те, що оживила свого чоловіка Осіріса, убитого ревнивим братом. Її часто зображували як жінку, у якої між бичачих рогів світиться сонячний диск.
Щастя, якщо під цим знаком народилася представниця прекрасної статі. Адже головна сутність Ізіди - кохання. Її підопічні немов розпускають навколо себе флюїди ніжності. але при цьому вони точно знають, чого хочуть у житті. Зазвичай досягають видатних успіхів в економіці і педагогіці. За характером люди Ізіди життєрадісні, відкриті, щедрі, довірливі, але разом з тим і амбіційні. Воліють жити на повну силу. красиво, енергійно, без упереджень і докорів сумління. Обожнюють усе нове.
Їхня безперечна перевага - вірність і відданість у коханні. Проте в окремих випадках вони бувають настільки ідеалістичні, що, не знайшовши для себе гідного партнера. розчаровуються в цьому прекрасному почутті і вирішують доживати життя на самоті.
Надприродний дар людей Ізіди - очищення того місця, де вони в даний момент перебувають.

Осіріс. 1-10 березня. 27-30 листопада, 1-18 грудня.
Один із найбільших богів єгипетського пантеону. Одружившись на власній сестрі Ізіді, Осіріс розлютив свого брата Сета, який в люті убив його. Однак Ізіда повернула чоловіка до життя. Таким чином, Осіріс символізує вічне оновлення. Його зображували у вигляді зеленошкірої людинив капелюху, прикрашеномупір'ям.
Народжені у зазначені ччасові проміжки - нестримні оптимісти. Це також дуже впевнені у собі люди - беруться за будь-які справи, не боячись зазнати невдачу. Але при цьому вони передбачливі і завжди забезпечать собі безпечні шляхи відступу або  потурбуються про подвійну, а то і потрійну підстраховку. Крім цього, люди Осіріса дуже допитливі, обожнюють пригоди і експерименти, вміють використовувати досвід минулого і виправляти помилки, створені раніше. Але у матеріальному плані часто неспроможні: шукають журавля в небі, коли синиця вже знаходиться у їхніх руках.
Дружба для таких людей часто виявляється сильніше за кохання. Хоча у більшості випадків вони самі не можуть провести чітку межу між цими поняттями.
Із надприродних здібностей у людей знака Осіріса можна виділити вміння читати чужі думки.

Тот. 1-19 квітня, 8-17 листопада.
Бог знання. Писар інших богів і головний радник Осіріса. У його обов'язки також входило слідкування за плином часу. Тот допомагав людям в оволодінні мовою, писемністю і арифметикою, був покровителем астрономів, лікарів, філософів і вчених. Його зображували у вигляді людини з головою ібіса, прикрашеною місяцем.
Усі народжені під цим знаком відрізняються великою увагою до деталей, здібністю до аналізу і логічному мисленню. Цікавість поряд з підприємливістю штовхає їх на пошуки нового і невідомого. Скрізь і в усьому люди Тота намагаються докопатися до істини. Чесні і щедрі. Люблять подорожувати, добре адаптуються до нових умов, завжди і скрізь почуваються як вдома. Наділені педагогічним талантом, який нерідко роблять своєю професією.
У коханні здатні віддати партнеру усе найкраще, майстерно приховуючи свої недоліки.
Надприродні здібності народжених під цим знаком полягають в оволодінні гіпнотичного впливу: вони можуть переконати кого завгодно в учом завгодно, варто лише подивитися в очі людині. А вже відрізнити правду від брехні здатні за одну мить.

Гор. 1-70 травня. 20-30 квітня, 12-19 серпня.
Бог неба. зірок і кохання. Володів дуже  гострим зором, умів також бачити в темряві. Зображували його найчастіше у вигляді людини з головою сокола і з сонячним диском над нею.
Можна сказати, що ті, хто з'явився на світ під покровительством Гора, створені для польоту. У них чудова фантазія, богата уява, і вони прекрасно реалізують себе на ниві творчих професій. Це дуже життєрадісні і благородні люди, які до того ж володіють здоровим прагматизмом і умінням бачити. Свої цілі бачать чітко. тому досягають їх легко. Та й важкої роботи або відповідальності вони не бояться, люблять керувати, все контролювати, залучати до роботи нових людей. Нажаль, народжені під цим знаком не дуже тактичні. Їм варто було б попрацювати над терпінням і дипломатичністю.
У міжособистих відносинах люди Гора схильні до кохання з першого погляду., через що потім нерідко розчаровуються. Правда, з віком вони стають більш постійними у своїх почуттях.
Надприродність підопічних Гора проявляється у тому, що вони уміють розуміти мову тварин. Коти, собаки, інші тварини і птахи з радістю реагують на їхні команди.

Далі буде...
4

Останні статті

Коментарі

120.01.24, 10:23

Совпало только про "з першого погляду".)

  220.01.24, 11:16Відповідь на 1 від The Martian

  Совпало только про "з першого погляду".)Так а ніхто і не каже, що має співпадати усе))

   320.01.24, 16:38

   Осіріс. 1-10 березня. 27-30 листопада, 1-18 грудня.
   У мене співпало тільки "у матеріальному плані часто неспроможні"

   Але це' гороскоп надихає, чо уж