хочу сюди!
 

Алиса

41 рік, діва, познайомиться з хлопцем у віці 32-52 років

Гороскопи бувають різними

Я не дуже вірю повсякденним гороскопам, але подібні - мені цікаві. Проте не варто сприймати за чисту монету те, що тут написано. Але ж так цікаво дізнатися, хто ти є серед богів давнього Єгипту.podmig

Ніл. 1-7 січня, 19-28 червня, 1-7 вересня, 18-26 листопада.
Ніл - ріка, джерело нескінченної енергії, яка дає життя жителям Єгипту. Його води не тільки зрошували посіви, але й удобрювали землю під час широких розливів. Цього бога родючості зображували з овочами замість волосся.
По свідоцтву древньоєгипетських астрологів, люди, народжені під знаком Ніла, відрізняються веселою ї життєрадісною вдачею. Вони легко адаптуються до нових умов, неймовірно активні, хоча іноді ця активність межує з імпульсивністю. У своїх вчинках звикли керуватися поточними обставинами, тому можливі варіанти розвитку подій заздалегідь не продумують. У зв'язку з цим, їм підходять професії, де не треба сидіти цілий день на робочому місці, можна пересовуватися і легко змінювати рід діяльності.
У відносинах з оточуючими люди Нілу добродушні і поблажливі. До протилежної статі відчувають особливу ніжність, свято шанують сімейні традиції. Єдине, чого не можуть пробачити - це зраду.
Надприродня здатність людей Нілу - дар цілительства. Їхнє біополе несе величезний позитивний заряд, завдяки якому у них виходить знимати руками головний біль, позбавлятися від наврочення і негативної енергетики.

Амон-Ра. 8-21 січня, 1-11 лютого.
Підопічні цього знака - мудрі і цілісні натури. Головні якості їх характеру: сонячний оптимізм, харизматичність, хороші організаторські здібності, дипломатичність, сміливість, життєрадісність. У будь-якому колективі вони, як правило, грають роль лідера, а з професій обирають ті, які дозволяють їм продемонструвати свої особисті таланти. Прагнення до слави у них в крові. Похваліть народженого під покровительством Амон-Ра, і він зверне  заради вас гори.
У любовних відносинах цим людям важео повністю відкрити партнеру свою душу. Вони можуть бути популярні серед друзів або в соціальній сфері, але саме через це на кохану людину у них не залишається часу.
Надприродня здібність Амон-Ра заключається в здібності на прочуд точно передвіщати майбутнє.

Мут. 22-31 січня, 8-22 вересня.
Ця богиня символізує сувору матір. Її зображували у вигляді жінки з подвійною короною на голові: короною Верхнього і Нижнього Єгипту. Іноді її представляли і у більш небезпечному вигляді - левиці або грифа.
Якщо ви народилися під цим знаком, значить дуже чутливі до реакціїінших людей, на все реагуєте безпосередньо, а ваші емоції змінюються швидко і різко. Можливо, саме тому вам часто не вистачає впевненості в собі, і з цієї ж причини ви віддаєте перевагу дити в ізоляції від суспільства, вважаючи, що саме так можна вберегтись від негативного впливу. Разом з цим, ви дуже суворі, як до себе, так і до інших, особливо в усьому, що стосується професійної сфери. Вам більше всього підходить робота, яка вимагає таланту експериментатора, пов'язана з самими сучасними і прогресивними технологіями.
Не дивлячись на те, що сфера романтики не зовсім вам зрозуміла, заради душевної рівноваги з партнером і міцного союзу ви готові поступитися своєю безтурботною самотністю.
Надприродність ваша полягає у великій фізичній силі, "залізному" здоров'ї і таланті вчасно уникати небезпеки.

Геб. 12-29 лютого, 20-31 серпня.
В пантеоні богів Древнього Єгипту  у веденні Геба знаходились землі, рослини і мінерали. Він зображувався як людина, яка несе на голові червону корону у вигляді гусака.
Ви дуже хороший радник, добрий і співбесідник. який тонко відчуває. Друзі настільки довіряють вам. що навіть якщо ви того не хочете, все одно починають ділитися своїми проблемами. з повною впевненістю, що ваша порада змінить їхнє життя на краще. Якщо ви станете використовувати цю якість, то напевно досягнете успіху у будь-якій суспільній діяльності або в таких професіях, як психолог, лікар, письменник, журналіст чи еколог. Втім, технічні спеціальності вам також під силу. В цьому ж полягає і ваша надприродність: під вашими руками усе розквітає. Варто народженому під знаком Геба кинути в землю насінину, вона проросте; варто створити яку-небудь систему, як вона самоорганізується і працює у подальшому вже без участі свого творця. Помічено, що серед людей цього знаку багато успішних бізнесменів.
Вашим ідеалом у коханні може стати людина чутлива, довірлива і водночас енергійна, здатна узяти на себе частину ваших турбот.

Далі буде...
3

Останні статті

Коментарі

119.01.24, 19:23

Чтение гороскопа это самозомбирование.
Если долго думать о том, что вот что то может случиться, то оно обязательно и случится. На хорошее не распространяется, увы.

  219.01.24, 19:39Відповідь на 1 від The Martian

  Чтение гороскопа это самозомбирование.
  Если долго думать о том, что вот что то может случиться, то оно обязательно и случится. На хорошее не распространяется, увы.
  На щастя я такі гороскопи не читаю. Мені цікаві саме ті, де описують характер певного знаку. У них можна знайти схожість з собою і своїм характером. А от оті "Вас сьогодні чекають невдачі на якомусь там фронті..." Це усе дурня.

   323.01.24, 00:09Відповідь на 2 від matveeva_olga

   Я також