Профіль

Hinka

Hinka

Бермуди, м. Гамільтон

Рейтинг в розділі:

Карма врахувала наші думки.

  • 06.03.22, 11:36
Путін сам відправив зрадників на вірну смерть в Україну.Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресцентр СБУ."Карма в дії! Під Миколаєвом українські силовики розгромили батальонно-тактичну групу окупантів. Більшість її особового складу – колишні українські військові, які у 2014 році зрадили нашу державу і перейшли на бік РФ у Криму. Відтоді СБУ поіменно визначила кожного зрадника і чекала нагоди, щоб покарати їх, оскільки вони переховувалися на тимчасово...

Читати далі...

Перший том.

  • 05.03.22, 22:52
"Путін доручив своєму уряду за 2 дні скласти список країн, які запровадили проти росії, компаній, організацій та фізосіб санкції".Як думаєте, встигнуть?

Вічна і світла пам'ять другу...

  • 24.02.20, 15:56
22 лютого не стало Володимира... Пішов у вічність..doktor_khaos[Приєднана картинка]

Росте біля хати.Що то?

  • 30.10.19, 16:42
Виростила сама...смакота![Приєднана картинка]

Несамовите щастя...

[Приєднана картинка] Якщо хочеш бути щасливою.... Перша порада.

Присвячується...

"І як тепер тебе забути..."І як тепер тебе забути? Душа до краю добрела. Такої дивної отрути Я ще ніколи не пила.Такої чистої печалі, Такої спраглої жаги, Такого зойку у мовчанні, Такого сяйва навкруги. Такої зоряної тиші. Такого безміру в добі!.. Це, може, навіть і не вірші, А квіти, кинуті тобі.Ліна Костенко[Приєднана картинка]

Расслабься...

Живи, сохраняя покой. Придет весна, и цветы распустятся сами. Китайская пословица.***Принимай настоящий момент с радостью. Если понимаешь, что ничего сейчас не можешь изменить, расслабься и наблюдай, как все просто происходит без всяких усилий с твоей стороны.

Поправочка.

  • 29.11.14, 22:52
Поправочка.Усі вважають, що мрія кожної дівчини — знайти ідеального чоловіка. Ні, звичайно! Нічого подібного! Наша мрія — їсти й не гладшати!Згідно з опитуванням, проведеним американським журналом Fitness Magazine, 51% жінок відповіли "так" на запитання: "Чи відмовилися б ви на рік від сексу, отримай ви натомість ідеальну фігуру?".