хочу сюда!
 

Таня

34 года, телец, познакомится с парнем в возрасте 35-42 лет

Пошуки. День перший.

ПРОЛОГ: Якщо ви хочете зробити в хаті революцію, то просто загубіть пульт.
ДЕНЬ ПЕРШИЙ.
Діло було так. Збираюся відправляти сина на навчання, мішаю тісто на тертий пиріг, кладу в морозілку і думаю, що поки теє тісто охолоне я бирінько забацаю ще тісто на піцу. Роблю тісто на піцу, Степан в цей час сидить біля тумбочки і робить там свої порядки і тут дзвонить кума: "Ми ідьом к вам. Ви ради?" "Канєєєєєшно, - кажу я, а сама думаю,- бляхо-мухо, треба бігти мити голову, бо треба бути перед кумою гарною. Далі я біжу мити голову і потім біжу до шафи за одежою. До чого ці подробиці? Чекайте-чекайте, зараз все дізнаєтесь.
Приходить кума з похресником і з тортом. Ми сідаємо пити чай з моїм пирогом і їхнім тортом, по телеку іде якась фігня, я хочу виключити телек і тут я бачу, що я не бачу пульта. Я починаю шукати пульт, а він як розчинився. Його нема ніде! Ні на столі, ні під столом, ні в котячому доміку... н і д е! Кума починає проводити розслідування: "Так, де ти була перед цим? Куди ходила?" Я згадую де я була і іду до ванної, потім шукаю у шафі,потім я згадую, що бігала у дитячу і шукаю там, потім я згадую, що клала тісто у морозілку і шукаю і там, потім я беру і вимикаю той грьобаний апарат кнопкою на панелі. Далі ми з кумою трохи бахнули винця, перемили кістки знайомим, перемили кістки нашим чоловікам і кума пішла. Тільки вона пішла, приходить з роботи мій чоловік. Я його цьомаю, знімаю курточку, забираю рюкзак і вже готова зняти мешти (ну треба підлизатися перед новинами) і тут він підозрює, що десь я проштрафилася wakeup. Я вирішую все зразу розповісти, кажу: "Мій генерал, у мене для тебе дві новини: перша - ми загубили пульт unsmile " Чоловік перевдягається і ми починаємо вже разом шукати пульт. Тут він видає геніальну ідею, що пульт заникав Степан (я теж таке думала, але перешукала у всіх його ничках і не знайшлаtears ) і для того, щоб знайти пульт треба опуститися до рівня дитини. Окей, ми стаємо на карачки і намагаємось дивитись на все очима дитини. Ми повземо по всіх нижніх тумбочках, я по ходу все гарненько там складаю, повземо до іграшок і я там теж все складаю, повземо під кроватями і я там витираю пилюку... повземо по всій хаті і по ходу пошуків чоловік пригадує, що взяв мене не дівкою і тому я така борза, я йому пригадую, що він сам два дні тому шукав ключі від машини, потім ми сваримося, потім мовчимо, потім сміємося, потім впадаємо в ступор і сідаємо на кухні пити чай. Першим виходить з оніміння мій коханий:
- Ти казала, що дві новини. То друга яка?
- Блііін. Максим завів собаку, вона на веранді.
- Пі.дєц.
ДАЛІ БУДЕ....


 
Може до вечора напишу де пульт, а може завтра. На ками буду відповідати не одразу, бо крім дітей, чоловіка, двох котів, я тепер маю ще пса.

37

Комментарии

113.02.18, 18:51

Заведи ещё 2 кролика разнополых, черепаху и канарейку!

  213.02.18, 18:52

  Прикольный пес

   313.02.18, 18:53

   *suici de*
   маю ще пса....
   чого зразу невіситись а так себе мучити...
   може ти там *за клаптик землі і два раба* ти напиши нам, ми тебе визволим зневолі....

    413.02.18, 18:57

    На ками буду відповідати не одразу...
    та нужна ти нам тут як зайцю стоп-сигнал, пульт шукай, ми і без тебе справимось

     513.02.18, 18:57

     пульт в холодильнике... за кастрюлей с борщем, а убийца - дворецкий...

      613.02.18, 18:59Ответ на 2 от tamagochi

      Прикольный песі ошейнік красний як у Симоненка, тому тобі і сподобався
      Слава КПСС!

       713.02.18, 18:59

       гарний детеатив))))

        813.02.18, 19:00Ответ на 5 от Ordinary

        пульт в холодильнике... за кастрюлей с борщем, а убийца - дворецкий...тут треба старого Пуаро піднімати з пріісподні, інкше ніяк

         913.02.18, 19:00

         Новость о собаке была контрольный выстрел

          1013.02.18, 19:01Ответ на 7 от Маммамия

          гарний детеатив))))цікаво а пес кобель, чи та іще сука?

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           8
           12
           предыдущая
           следующая