хочу сюди!
 

Таня

44 роки, терези, познайомиться з хлопцем у віці 44-48 років

Побіл

попередня
наступна

Війна очима добровольця

Війна очима добровольця.
 Нам вдалось поспілкуватись з нашим побратимом бійцем батальйону ОП«Січ», заступником голови запорізького обласного осередку ВГО«Сокіл» - Андрієм Чишком, який перебуває вдома на ротації і скоро знову вирушає на захист Держави.

Про Майдан...

Як для тебе починалася Революція Гідності?
Для мене, як і для більшості, Революція Гідності почалась як те, чого всі давно чекали. Нарешті виросло те покоління, яке не живе якимись совдепівськими штампами та страхами. Це був незворотній процес протесту. Для мене це був знак, що нарешті українці об’єднуються  в ту силу, яка повалить колишній режим диктатури. Так що можна сказати, що для мене Революція почалася  під символом народження нової не заляканої держави, та відродженням Нації.

На твою думку, що стало головною причиною Революції: гроші США, гроші Європи чи просто в українців лопнуло терпіння від свавілля і антинародної політики влади?
Лопнуло терпіння від свавілля і антинародної політики влади (нарешті) =) якщо були б замішані гроші, то я сумніваюсь, щоб народ який стояв на майдані йшов з голими руками на озброєний «Беркут».

Говорять, що Майдан нічого не добився, а лише приніс величезні проблеми, яких навіть при Янику не було: високий курс долара, фінансова криза, енергетична криза, втрата Криму, війна на Донбасі, в правлінні одні олігархи змінили інших. Дай свою оцінку результатам Революції. Що дав Майдан Україні?
Криза – це неминучій етап будь якої революції. А Майдан дав Україні те, що роками знищувалось ворожою бандитською владою – єдність, дух та усвідомлення того, що ми велика Нація.

Про війну...

 Скоро новий рік і більшість українців уже турбуються про те, як святкуватимуть новорічні свята. Теплі родинні обійми, усмішки, подарунки, побажання, шампанське, феєрверки – все це буде в житті більшості українських чоловіків і в новорічну ніч скоріш за все мало хто з них згадає про воїнів АТО. Ви на Новий рік, мабуть, будете далеко від родини та друзів десь на далекому Донбасі, на війні. Ви будете воювати, а вони будуть святкувати. Чи варто ризикувати своїм життям заради якоїсь там України?
Звісно варто. Ми свідомо пішли на цю війну, заради того, щоб наші родичі, діти та близькі люди могли «вільно дихати». Тим паче, я думаю, що багато небайдужих підіймуть келихи за тих, хто мерзне в окопах, та ризикує життям.

Що б варто було знати кожному українцю без виключення про зону АТО та про війну?
На війні безперечно страшно. В більшості працює артилерія, хлопці багато сидять в окопах та бліндажах. Але усі міцно тримаються друг за друга, стоять один за одного. Бойовий дух не падає, тому що усі знають, що ми в решті решт переможемо =)

Хто більше винний у війні: російська пропаганда і агентура чи все таки місцеве населення, яке допустило руйнівну і провокаційну роботу тієї ворожої агентури? 
На мій погляд, винні мешканці, які на протязі 23 років незалежності не переставали жити радянськими стандартами.

Чи вважаєш ти, що проблеми на Донбасі можна вирішити лише військовим шляхом? Чи може варто намагатись вирішувати все дипломатичним шляхом?  
Переговори показали нам те, що з тією стороною неможливо про щось домовитись. «Мірниє апалчєннци» і Російські військові (яких типу нема) розуміють тільки мову зброї.

Всі досі згадують ті трагічні події в Ілловайську, і багатьох турбують питання: "хто" та "чому"?

   Тому що у нас, на жаль, дуже багато зрадників серед військового керівництва, які зливають наших хлопців...

Про волонтерів...

Яка роль держави і роль волонтерів в забезпеченні військових?
Дуже велика роль волонтерів у війні... Можна сказати, що тільки завдяки їх зусиллям досі тримаються наші військові. Ми всі дуже вдячні їм за теплі речі, харчі, буржуйки, моральну підтримку, тощо... Велике вам ДЯКУЮ, любі =)
Роль держави – це їх обов’язок робити те, що роблять волонтери... дякую, що хоч зброю дають =)

Про майбутнє...

Що треба для того, щоб якнайшвидше здобути перемогу? Чого війна досі продовжується і скільки вона ще триватиме?
Йти в наступ))) чим скоріше ми виб’ємо ворога – тим швидше вона скінчиться.

Багато хто говорить, що треба віддати Донбас Росії або ж надати право самим вирішувати свою долю. Багато хто говорить про право Донбасу на самовизначення. Як ти ставишся до таких заяв?
Вони, здається, вже вирішили свою долю =) а якщо віддати Росії, то на цьому не зупиниться все. Під загрозою будуть Харківська та Запорізька області.

Дай свою оцінку сьогоднішній політичній ситуації в Україні?
Стримаюсь від відповіді =) Без нецензурної лайки тут не обійтись =)

Як ти вважаєш: Майдан виконав свою функцію чи все тільки починається?
Все тільки починається =) далі буде ;)


http://studsvobodazpua.blogspot.com/2014/12/blog-post_8.html

12

Коментарі

Гість: Румата

18.12.14, 22:26

Это один из тех кто бомбит мой город?

  28.12.14, 22:40

  Але ж і тролляк розвелося знову. Забанити негідників, повивалювати зі стрічки.
  Плюсанула. Якби ж то до слів цих вояків дослухалися ті, від кого залежить багато...

   38.12.14, 22:43Відповідь на 1 від Гість: Румата

   Это один из тех кто бомбит мой город? У предателей нет городов. Есть ж.. пу для лобызания такими как ты.

    48.12.14, 22:44

    Сегодня под Горловкой подразделение ВСУ пыталось сдаться ВСН, но нацгвардия уничтожила всех, обстреляв из миномётов. В этой войне расстрелянных больше, чем погибших в бою. И победы в такой войне не бывает. Вы думаете, мы забудем и простим? А дали у вас буде, Винница только начало...из Жмеринки видно было???Или накурился?

     58.12.14, 22:46

     ага розмріялись...хтось за вас забуде в новорічну ніч ...щазззз...не дождетесь...я буду перша після президента всім трезвонити....

      68.12.14, 22:46

      Каша в голові, або "русскій мір" головного мозку...

      Pavel Gintov написав у Facebook

      Случайно услышал разговор. Пожилая пуэрто-риканка и молодая девушка из Донецка.
      Пуэрто-риканка сочувственно сказала - да, у вас там какой-то кошмар происходит..
      Девушка стала оживленно объяснять, что, да, полный кошмар, скорее бы уже Россия ввела войска, нам не нужна эта Европа, и Америка себя ведет плохо, чтоб нагадить России, вообще Украина должна быть частью России, потому что так всегда было, и потому что у нее в России родственники и друзья, и нам не нужна демократия, а нужен сильный лидер, как Путин.
      Пуэрто-риканка выслушала и сказала дружелюбно, хоть и с явным неодобрением:
      - Если тут кому-то захочется, скажем, в Мексику, то он купит билет и поедет туда. А если он будет бегать с автоматом и крич

       78.12.14, 22:47

       ой...вийдіть вже з туману....

        88.12.14, 22:47

        что это теперь не Америка, а Мексика, то его участь будет весьма плачевной. Если ты хочешь жить в России, почему ты просто туда не переедешь?
        Девушка сделала большие глаза и сказала, что, нет, в России она жить не хочет, там нечего делать, никаких перспектив, хамство и разруха, и "ваще достал гребаный совок", а что ей хочется жить в Европе или Америке.
        Пуэрто-риканка явно ничего не поняла и предпочла сменить тему.
        И я тоже ничего не понял.
        А ведь у меня есть знакомые, взрослые люди, которые давно уже живут в Америках и Европах, и говорят практически слово в слово то же самое, что и эта малолетняя с кашей в голове...

         98.12.14, 22:48Відповідь на 1 від Гість: Румата

         ну він же не служить в російській армії...ви шота попутали...

          Гість: Румата

          108.12.14, 22:57Відповідь на 9 від Недурка

          ну він же не служить в російській армії...ви шота попутали...О, вы не предсавляете масштабов этой путаницы, я думаю что все все попутали, причем с обоих сторон.

           Сторінки:
           1
           2
           3
           5
           попередня
           наступна