Профіль

struva

struva

Україна, Вінниця

Рейтинг в розділі:

Як почати нове життя


 

Я ненавиджу кожен ранок. Кожен день нагадує минулий і нічого нового. Мені все набридло! Як почати нове життя, якщо навколо багато що не влаштовує? Чому стабільність з часом починає набридати? Позбавляємося від страхів і починаємо зміни вже сьогодні! Якщо думка почати все з чистого аркуша не дає спокою - не потрібно відкладати затію до кращих часів. Вони навряд чи настануть, а дорогоцінні роки підуть у прірву. Поради зі статті допоможуть вам знайти те, що ви так давно шукали в собі!

 

Хочу почати нове життя

 

Звідки взагалі береться бажання почати нове життя? Коли все навколо перестає приносити радість, а ти нагадуєш вичавлений лимон - пора починати життєве перезавантаження. Як тільки виникає перший сигнал «мені терміново потрібні зміни, і я не можу так більше» - значить, жереб кинуто.

 

Сильне бажання почати нове життя виникає, коли життя стає швидше вироком, ніж задоволенням. Такий сміливий вчинок можна зробити в будь-якому віці, незалежно від соціального стану і вже тим більше статі. Для кожного доля приготувала секретну дорогу, до якої важливо прийти усвідомлено.



 

З чого почати нове життя?

Перше - відчути справжнє бажання.

Друге - почати розробляти план втечі від рутини і її міцних пут. Нове життя лякає своєю невідомістю, але можна зробити по-розумному - побудувати покроково її реалізацію. Відрив від того, що «є зараз» і того, що «буде потім» - саме це лякає!

 

Навряд чи людину лякає те, що через три роки він зможе купити будинок. Його більше хвилює те, як він зможе перебороти лінь, або покинути стару роботу на більш цікаву або як він буде відмовляти собі в покупці непотрібних речей. Якби усі знали те, що результат гарантований - всі б кинулися в цю невідомість.

 

Як почати нове життя

 

Щоб зміни швидше постукали в двері, потрібно зрозуміти, що минуле - це віджитий час, про який не потрібно думати і жаліти. Якщо ненависна робота багато років забирає життєву енергію - від неї варто негайно позбутися. Страшно уявити, що трапиться з людиною через ще 10 років! Ризикувати - такий навик допомагає швидко позбутися від того, що тільки тягне назад або залишає на місці. Стабільність, часом, буває примарною. За нею може ховатися хронічний страх зробити відповідальний крок і пожертвувати сьогоденням.

 

Є усіма відома приказка: «Краще синиця в руках, ніж журавель у небі». Вона пояснює, що можна задовольнятися існуючим і не брати від життя більше. Так, це правило можна застосувати на перших етапах або якщо все задовільняє. Але, як взяти себе в руки і почати нове життя, коли ти вже покриваєшся пилом? Чи не бігти від потенційних можливостей!

 

Чи не бути багатослівним на новому шляху

 

З чого почати нове життя, як не з великого ентузіазму. Не потрібно говорити всім підряд: «Я починаю зміни, перестаю робити це, і почну це». З великою ймовірністю, що оточуючі будуть байдужі до цього або, навпаки, будуть насміхатися. Говорити про глобальні ідеї потрібно тільки тим, хто дійсно тебе розуміє і підтримує. Слова не люблять бути викинутими на вітер. Люди, які пережили неприємний досвід або вважають «як сказала Галина» будуть тільки наповнювати життя скептицизмом.

 

Очистити життя від непотрібного мотлоху

 

Якщо вже й починати все з чистого аркуша, то потрібно позбутися від непотрібного мотлоху. Що впливає на людину? Його обстановка! Якщо вона переповнена непотрібними дрібницями, гірше того, сміттям, тоді трапляється дисбаланс. Варто зараз подивитися, що нас оточують будинки - в нашій фортеці. Здається, все ідеально? Навіщо мати безліч сервізів, мідну вазу, непотрібні журнали, речі з неприємного минулого. Це можна продати, віддати нужденним. Чим менше обстановка наповнена мотлохом, тим легше відчувається на душі. Легкість на душі - це відсутність порожніх стресів.

 

Навчитися цінувати час

 

Як почати нове життя? Навчитися цінувати час. Це найважливіший актив, яким не варто розкидатися! День складається всього з 24 годин, з яких практично половина йде на відпочинок. Не можна сидіти годинами безперервно біля телевізора, за екраном телефону, приділяючи час дрібницям. Як можна вивчити іноземну мову, якщо постійно дивитися фото в соц. мережах? Як встигати робити зарядку, якщо ми постійно встаємо пізно? Важливо контролювати режим дня і приділяти достатньо часу на сон і бадьорість. Даремні справи варто замінити корисними, від яких буде ефект. Хвилина неробства стає заслуженою, якщо достатньо попрацювати для цього.



 

Позбутися від шкідливих звичок

 

Для формування будь-якої звички досить 3 тижні. За цей час організм і мозок повністю набуває нового темпу життя. Важливо позбутися згубної поведінки, від якої тільки одні проблеми. Давно хочеться кинути курити? Ходити в зал для схуднення? Може, перестати їсти багато солодкого? Тільки велика сила волі і наполегливість допоможуть побороти непотрібні звички.

 

Скласти список «незадоволених» речей

 

«Я не задоволений своєю роботою, мені не подобається, як я веду себе в суспільстві, мені не подобається мій стиль одягу», - такі думки точно наштовхують на зміни. Важливо написати список з тих речей, які не задовольняють людину. Потрібно чесно вказати на те, від чого виходить внутрішня боротьба. Результат може здивувати! Навпроти кожного пункту потрібно написати спосіб, який вирішить цю проблему. Саме «шляхи вирішення» стануть тими цілями, до яких потрібно прагнути.

 

Помінятися зовні

 

Чому б не створити свій новий образ, який буде символізувати зміни? Поміняти зачіску, носити новий макіяж, поміняти стиль гардеробу, замінити окуляри на контактні лінзи - зміни в зовнішності повинні відповідати внутрішньому настрою. Непримітна дівчина стане фатальною жінкою, якій завжди будуть говорити компліменти. Невпевнений в собі хлопець зможе вразити публіку злегка зухвалим чином. Вихід в нове життя - це подіум, де ми проявляємось у всій красі.

 

Позбутися від страху

 

«Ну, чого ж ти чекаєш? Давай, підійди до керівника і попроси про підвищення! Скажи, що тебе не влаштовує », - такі думки змушують крізь землю провалитися. Завжди страшно почати нове життя, коли всередині сидить невпевненість. Досить зробити один крок і далі буде простіше контролювати ситуацію. Навіщо довго налаштовувати себе і все-таки не стати на довгоочікувану дорогу? Важливо переступити через невидимий бар'єр, який заважає просуватися далі.

 

Підтримувати старі контакти

 

Ніколи не варто забувати про нерозлучних друзів, з якими ми пізнали радість і горе. Незважаючи на велику зайнятість, постійні плани, важливо підтримувати відносини з ними. Написати повідомлення, а краще зателефонувати і дізнатися: «Як ти? У тебе все добре? Може зустрінемося?". Знати, що в житті є ті, хто може підтримати і бути поруч - найприємніше відчуття. Справжні друзі, хороші знайомі завжди підтримають, незважаючи на обставини.

 

Перестати чекати дива

 

Хороший момент ніколи не настане, як тепер! Вже вдосталь ми наситилися «сніданками», вже стільки нафантазували - пора почати діяти. Чи не буде кращого часу, як зараз, щоб сказати «я тебе люблю», «я тебе ціную», «давай спробуємо» і т.д. Важливо перестати шукати відмовки, а впевнено ступати на шляху до бажаної мрії.

 

Як почати нове життя, не маючи багато здібностей, великих зв'язків і грошей? Відчути величезне бажання поміняти курс на щасливе майбутнє. Кожен з нас - міцний граніт, який вимагає детальної роботи. У підсумку, результат здивує навіть самого великого майстра! Досить застосувати поради зі статті, і ви вже ніколи не залишитеся колишнім. Великих успіхів і ніякого смутку!

Чому корисно побути одному

  • 19.03.16, 00:16


 

Мало хто любить самотність. Воно пригнічує і вганяє в депресію. Ми завжди намагаємося бути в якому б то не було суспільстві. Не важливо в якому. Головне, щоб тиша не оточувала нас повністю. Адже суспільство відіграє величезну роль у нашому житті. Воно виховує нас, направляє нас, впливає на все наше життя. І відрив від цього звичного кола може бути досить складний для нас. Але часом суспільства стає занадто багато. Тоді людині хочеться самотності, і в цьому немає нічого поганого.

Самотність. Всі сприймають її як якусь невдачу або безталання. Адже якщо людина самотня, значить вона постійно програє. Переможець не може бути самотнім. Навколо нього завжди друзі, рідні та знайомі. А раз людина самотня, то щось з ним не так. Але це не так. Багато людей прагнуть побути на самоті. Наприклад, ви великий начальник. У вас цілий день дзвінки та зустрічі, навіть у пробці ви з кимось розмовляєте. Упевнений, що прийшовши додому, перше, чого ви захочете - це тиші й самотності.

Адже у кожної людини є свій особистий простір. Це деяка зона простору навколо себе, в яку ніхто не допускається. І ви самі знаєте, що порушення оточуючими нашого особистого простору нічого доброго для нас не несе. Нас це дратує і злить, а може навіть викликає агресію. Тобто, природа сама заклала в нас невелику тягу до перебування наодинці з собою. Хоча б у зоні особистого простору.

Самотність допомагає ясніше мислити

 

Всі ми живемо в містах і відмінно уявляємо собі як працює ця величезна система. Ми постійно кудись біжимо: з роботи додому, від знайомих до друзів, з однієї зустрічі на іншу. Всі ці мишачі перегони стають причиною того, що ми просто не встигаємо подумати. Наша голова постійно зайнята думками про роботу, будинок, дзвінки і т.д. Зупиніться. Знайдіть хоча б один день в тижні, коли ви будете надані самим собі, думати тільки про те, що вам подобається, і робити тільки те, що ви хочете. Повірте, присвятивши день тільки собі, ви здивуєтеся своїм думкам. Адже не дарма багато шедеврів були створені майстрами своєї справи саме в самоті. Може, ви несподівано знайдете неординарну розгадку давньої проблеми. А раніше ви не могли її вирішити, адже голова постійна була забита іншим.


Можливо, ви зрозумієте, що займаєтеся зовсім не тим. Хіба це погано, побувши наодинці з собою, раз і назавжди змінити своє життя?

Простіше побачити свої помилки

 

Дуже часто в житті ми робимо помилки, але робота в команді розмиває особисту відповідальність кожного. Ваш проект не рухається вже довгий час? Хтось у команді постійно робить помилки, але ви ніяк не зрозумієте хто? Спробуйте абстрагуватися від команди і попрацювати наодинці. Можливо, ви і є та людина, яка гальмує всю роботу, і ви повинні терміново підтягнути знання в якійсь області. Ну, або просто вам стане спокійніше, що ви робите все правильно.

Ніхто не впливає на ваші рішення

 

Давайте будемо чесними. Все життя хтось впливає на наші рішення. Спочатку це батьки, потім друзі, потім власна сім'я і так далі. Ми весь час чуємо поради та докори. Так, ми сильні особистості, і рішення ми завжди беремо самі. Але, хай і несвідомо, суспільство впливає на наш вибір. Нехай і не кардинально, але змістити вектор наших роздумів воно може запросто. Відгородіться від соціуму на якийсь час. Подумайте самі, своєю головою, не чуючи нікого навколо. Нехай тільки тиша або улюблена музика допоможуть вам вибрати. Повірте, так ви виберете те, чого хочете саме ви.

Самотність як синонім свободи

 

Коли ви абсолютно самотні - ви вільні. Наприклад, в подорож ви поїхали на самоті. Спочатку ця ідея здасться вам нудною і непривабливою, адже навіть поговорити ні з ким. А на місці все кардинально зміниться. Ви встаєте коли хочете, їсте те, що хочете, йдете туди, куди хочете. Вам не потрібно ні на кого озиратися. Якщо з'явиться бажання, можете взагалі з готелю не виходити. Ви вільні вирішувати і робити все, що заманеться. Тоді ваш вибір буде тільки ваш і нічий більше. Ви навіть почнете відчувати себе впевненіше, адже це ви вибрали цю дорогу і тільки ви за цей вибір відповідаєте. А поговорити можна з будь-якою людиною на вулиці.

Як бачите, у самотності є багато цікавих сторін, і бути одному не так страшно. Просто спробуйте залишитися наодинці з самим собою і вислухати себе, а не всіх оточуючих. Але не варто ставати відлюдником. Самотність добра в міру. Все-таки, людина - істота соціальна, і про це не варто забувати.

Меморія. Рудольф Абель




11 липня 1903 народився Рудольф Абель, знаменитий радянський розвідник-нелегал.


Особиста справа

Рудольф Іванович Абель (справжнє ім'я Вільям Генріхович Фішер, 1903-1971) народився у Великобританії в родині марксистів-політемігрантів, висланих з Росії в 1901 році за революційну діяльність. Батько Абеля - Генріх Матвійович Фішер, уродженець Ярославської губернії, з родини російських німців, активний учасник революційної діяльності, неодноразово зустрічався з В. І. Леніним і Г. М. Кржижановським, поліглот, який володів німецькою, англійською та французькою мовами. Мати - уродженка м Саратова, також брала участь у революційному русі. З дитинства виявляла особливий інтерес до природничих наук. Грав на піаніно, мандоліні та гітарі. Багато малював. У 15 років влаштувався учнем кресляра на судноверф.

У 1920 році родина Фішерів повернулася в Росію і прийняла радянське громадянство, що не відмовившись від англійської. Разом з сім'ями інших видатних революціонерів один час жила на території Кремля. Абель перший час працював перекладачем у Виконкомі Комуністичного інтернаціоналу (Комінтерну). Потім вступив до ВХУТЕМАС.

У 1924 році вступив до Інституту сходознавства, де, згідно з архівними матеріалами, спеціалізувався по Індії, але через рік був призваний в армію в 1-й радіотелеграфний полк Московського військового округу, де отримав спеціальність радиста. Маючи схильність до техніки, став дуже хорошим радистом. Після демобілізації працював у НДІ ВПС РСЧА радіотехніком. У іноземний відділ ОГПУ поступив 2 травня 1927. На роботу в ОГПУ його рекомендувала старша сестра його дружини Серафима Лебедєва, що працювала там перекладачкою. У центральному апараті розвідки він працював спочатку перекладачем (по англійському напряму), потім - радистом.

У 1930 році він звернувся в британське посольство за дозволом повернутися, яке було отримано. Отримавши британський паспорт, працював по лінії нелегальної розвідки (але під своїм справжнім ім'ям), виконуючи одночасно обов'язки радиста резидентур в Норвегії в 1930-1935 роках і у Великобританії в 1935-1937 роках. (Є легенда, що у Великобританії йому вдалося схилити до повернення в СРСР фізика Петра Капицю. Але в Першому головному управлінні (розвідка) КДБ СРСР легенду не підтверджують).

Після закінчення війни був направлений нелегалом в США в цілях отримання інформації від джерел, що працюють на ядерних об'єктах. Він в'їхав в США в листопаді 1948 з паспортом на ім'я американського громадянина литовського походження Ендрю Кайотіса (той помер у Литовській РСР в 1948 р). Оселився в Нью-Йорку під ім'ям художника Еміля Гольдфус, керував радянською агентурною мережею, а для прикриття володів фотостудією в Брукліні. Агентами-Связниками «Марка» (псевдонім В. Фішера) було подружжя Коен.

До кінця травня 1949 «Марк» розпочав роботу. Вона була настільки успішною, що вже в серпні 1949 року він був нагороджений орденом Червоного Прапора. Її характер повідомляє пред'явлене йому згодом звинувачення про пересилання в СРСР особливо важливих матеріалів по атомним розробкам американців. У 1952 році в допомогу Фішеру був направлений радист Хейханен (фін. Reino Hyhnen, псевдонім «Вік», а взагалі-то - Костянтин Іванов). «Вік» виявився морально нестійким, пив, і через чотири роки його вирішили повернути в Москву. Але Хейханен видав «Марка» американцям. У 1957 році «Марк» був арештований в готелі «Латам» в Нью-Йорку агентами ФБР.

У ході публічного процесу під назвою «Рудольф Іванович Абель проти США» Фішер-Абель був засуджений на 32 роки в'язниці. Через п'ять років був звільнений «по обміну» і повернувся до Москви. Працював у центральному апараті розвідки. Брав участь у підготовці молодих розвідників-нелегалів, на дозвіллі писав пейзажі.

Помер 15 листопада 1971. Похований на Новому Донському кладовищі в Москві поряд з батьком.

Чим знаменитий

У ході слідства Фішер категорично заперечував свою приналежність до розвідки, відмовився від дачі показань на суді і відхилив спроби співробітників американських спецслужб схилити його до співпраці. 10 лютого 1962 був обміняний на Френсіса Гері Пауерса - льотчика, чий літак-шпигун в роки холодної війни був збитий над СРСР. Обмін відбувся на «шпигунському мосту» (Гліникський міст, що з'єднує Берлін і Потсдам).

Про що треба знати

 При затриманні Фішер назвався ім'ям свого друга Рудольфа Абеля, який помер в 1955 році в Москві. З Абелем Фішер познайомився під час війни, коли працював у підрозділі, організуючому партизанську війну в тилу німців. Фішер готував радистів для партизанських загонів і розвідувальних груп, які засилаються в окуповані Німеччиною країни. Він працював разом з Абелем, ім'ям та біографією якого і скористався. Нібито радянському громадянину Абелю вдалося під час війни в зруйнованому бліндажі знайти 50000 доларів і піти на Захід. Фішер розраховував, що як тільки у пресі з'явиться повідомлення про арешт Абеля, його колеги відразу ж зрозуміють: йдеться про «Марка».

З тих пір Вільям Генріхович Фішер став відомий як Рудольф Іванович Абель і під цим ім'ям і увійшов в історію радянської розвідки.

Пряма мова

«Хотів би я мати пару-трійку таких шпигунів у Москві» - Ален Даллес про Рудольфа Абеля.

«У мене дружина теж працювала в розвідці. Раз заходить приголомшена: «У буфеті сосиски викинули, знаєш, хто в черзі переді мною стояв? Абель! »-« Ну і що? »-« Нічого. Взяв свої півкіло (більше в одні руки не дають), пішов задоволений ». Рівень життя - нормальний середньо-радянський. Квартира, скромна дача. Щодо машини - не пам'ятаю. Чи не бідував, звичайно, все-таки полковник розвідки, пристойна зарплата, потім пенсія - але й не розкошував. Інша справа, що йому і не потрібно багато. Ситий, одягнений, взутий, дах над головою, книги ... », - колишній зам.начальника Першого головного управління (розвідка) КДБ СРСР, консультант Служби зовнішньої розвідки Росії генерал-лейтенант В.Кірпіченко.

5 фактів про Рудольфа Абеля

   - Вільям Фішер названий був батьками на честь Шекспіра.
   - В американській в'язниці Фішер займався вирішенням математичних задач, теорією мистецтва і живописом (писав картини маслом).
Стверджується, що написаний ним у висновку портрет Кеннеді був на прохання останнього йому подарований і довго висів в Овальному залі.
    
- Фішера обміняли не на одну людину, а на двох. На вимогу американської сторони, що не погодилася на обмін «голова на голову», одночасно з Пауерсом в Берліні був звільнений заарештований за підозрою в шпигунстві американський студент-економіст Фредерік Прайор.
   - Доля Фішера надихнула Вадима Кожевникова на написання відомого пригодницького роману «Щит і меч».
Ім'я головного героя роману - Олександр Бєлов перегукується з іменем Абель. Сюжет книги значно відрізняється від реальної долі Фішера і його схвалення не отримав.
    
- Фішер брав участь у створенні художнього фільму «Мертвий сезон» (1968), сюжет якого пов'язаний з деякими фактами з його біографії. Тоді Абель вперше показав себе широкій публіці, звернувшись до співвітчизників з вступною промовою до картини як її офіційний консультант.

Як залучити Любов і Кохання у своє життя?



Ми всі так часто говоримо про любов і кохання, мріємо про них і розмірковуємо, - які ж вони. Іноді нам здається, що їх не вистачає і щось проходить повз нас. Напевно, так і є: адже любов (і її вищий прояв - кохання) - це одне з найсильніших переживань, яке відчуває людина. І як би не було це просто і банально, згадуємо і несемо через усе життя ми саме ті солодкі моменти щастя, коли нас переповнювали почуття від любові, від кохання. Власне емоції могли бути викликані природою, дитиною, коханою людиною або благородним вчинком зовсім незнайомої нам людини. Але є те, що всі ці моменти об'єднує, - відчуття повного щастя і любові до всього світу.

 

Так чому ж нам так відчайдушно не вистачає цієї самої простої людської любові, яка заповнює тебе всього зсередини? Відповідь дуже проста, і вона вже міститься в самому питанні. Ми відчайдушно чекаємо, що прийде хтось (можливо, це буде прекрасний принц або жінка-мрія) і відкриє нам цю дорогу в любов, у радість, у щастя, у кохання.

 

Цей хтось врятує нас від сірих буднів, від самотності і смутку. Іноді так і відбувається, але чомусь зовсім ненадовго. Зазвичай період романтизму і кохання швидко закінчується, і знову - здрастуйте, сірі будні.

 

Перше, що потрібно зрозуміти і прийняти раз і назавжди: цей хтось, хто прийде і врятує вас, - це ви!

 

У наш час досяжна купа книг, статей, інформації на тему: що ми випромінюємо, то і отримуємо! Світ - це просто наше дзеркало. Подивіться, що вас оточує, і зрозумійте таким чином, що живе всередині вас. Мені дуже подобається фраза: ми отримуємо те, чому самі відповідаємо. Якщо ви здатні випромінювати любов, дарувати її оточуючим і всьому світу, то світ відповість вам тим же. Закон бумеранга ніхто не відміняв. Саме тому коли дві людини зустрічаються і намагаються грати в кохання, це не працює. Адже в жодному з них його немає. Є закоханість, пристрасть, надії і картинки, але не кохання.

 

Порада: Почніть дарувати любов оточуючим просто так і дивіться, що почне відбуватися.

 

Друге. Ми отримуємо те, що самі готові щиро подарувати іншим

 

Допомагайте навколишнім знайти кохання. Іноді їм просто потрібна порада або інформація, іноді підтримка. Що конкретно - це не важливо, але якщо ви допомагаєте своєму другові чи подрузі в набутті кохання, то світ починає допомагати і вам. Тут є один нюанс: допомагати треба другу своєї статі. Жінка сприяє жінці, чоловік - чоловікові.

 

Порада: Подумайте, чим ви можете поділитися в питаннях кохання. І кому з ваших близьких зараз це може стати в нагоді.

 

Третє. Нам необхідно створити образ коханої людини

 

Це не означає написати в стовпчик 50 якостей, якими повинен володіти майбутній партнер. Я веду розмову про те, що необхідно зрозуміти, з якими чоловіками і жінками вам добре, і наповнюйте себе цим. Якщо вам подобається чоловік або жінка, нехай навіть вона не вільна, або нехай це продавець в магазині - спілкуйтеся з ним, подовше будьте в його полі. Відчуйте, що саме зацікавило вас в цій людині. Чарівність, скромність, внутрішня сила, щирість, енергійність, манери? Запам'ятайте цей стан і вкладіть ці якості в образ свого партнера.

 

Іноді вас можуть чекати відкриття. Наприклад: все життя вам здавалося, що вам подобаються брутальні і жорсткі чоловіки, але тут ви з подивом виявляєте, що вам добре з уважним і спокійним чоловіком. Або навпаки: ви завжди мріяли, щоб вам писали вірші, а насправді вас заводить, коли чоловік, навіть не питаючи вашого бажання, все вирішує за вас, і немає в ньому жодного романтизму.

 

Порада: Будьте відкриті до різного досвіду і спілкування. Повірте, вас чекає багато сюрпризів.

 

Четверте. Оточуйте себе тими людьми, хто любить, хто кохає, хто щасливий у своєму житті

 

Наше оточення колосально впливає на наше життя і наш стан. Тому люди інтуїтивно тягнуться до успішних і щасливих людей. Через спілкування з ними вони начебто отримують ключ до цього стану. Наше оточення можна порівняти з тим, як на нас діють місця. Як ви себе почуваєте на березі моря в променях заходу сонця або в центрі мегаполіса в годину пік? Відчуваєте різницю?

 

Порада: Створюйте оточення, в якому ви можете перебувати, немов у променях сонця, наповнюючись цим сонячним світлом. І, звичайно, не забувайте ділитися цим самим внутрішнім світлом вашої любові!

 

Любіть і даруйте любов, кохайте і даруйте кохання, - це найцінніше, що ми можемо зробити один для одного.

 

Так само, як і мати, - найбільше, що вона може дати своїй дитині, - це свою безумовну любов!

На відміну від влади, українці чекають від ЄС не грошей

  • 17.01.16, 15:10
На відміну від влади, українці чекають від ЄС не грошей, а контролю за цією владою

Як зазначається, українці загалом не очікують від ЄС грошей, натомість прагнуть більшої залученості щодо українських справ.
30% згодні з твердженням, що ЄС має більше тиснути на українську владу,
27% - що ЄС робить достатньо, тепер час діяти українській владі,
а 22%,що ЄС повинен припинити давати гроші, бо їх розкрадають можновладці.
Без допомоги ззовні Україні не врятуватися від глибокої кризи.
І йдеться не стільки про фінансові вливання, як про тиск та контроль над діями влади.
Як показало опитування, і українські лідери думок, і пересічні українці не ставлять у пріоритет грошову допомогу, - прокоментував результати Сергій Солодкий, перший заступник директора ІСП.
Як відзначили в ІСП, досить схожі результати були отримані під час експертного опитування.
Лідери думок (аналітики, журналісти) у цьому плані - справжні виразники народу в цілому.
Вони також вважають, що ЄС повинен рішучіше впроваджувати підхід: допомога в обмін на прогрес у реформах, - пояснив Солодкий.
Експерт ІСП наголосив, що лише спільні зусилля ЄС і українських неурядових організацій здатні пришвидшити масштабні зміни в країні.
Соціологічне опитування проводилося на всій території України (за винятком тимчасових окупованих територій), методом особистого інтерв’ю вдома у респондента.
Розмір вибірки: 2000 респондентів у віці 18 років та старше.
Вибірка репрезентативна за статтю, віком, регіоном проживання та розміром населеного пункту.
Період проведення опитування: з 22 жовтня по 10 листопада 2015 року.

Що визначає долю людини?

 

Замислювалися коли-небудь над тим, що визначає долю людини? Уявіть, що абсолютно усе визначено. Що доля кожного заздалегідь прописана і розпланована. Коли людині покладена по долі визначена порція радості і порція печалі. І ось все в житті відбувається в цих рамках. Ні кроку вправо, ні кроку вліво, ні стрибка на місці. Відчуваєте, як душно стає? Насправді, є 3 фактора, що впливають на долю людини. І два з них дійсно не змінити самому. І навіть не вибрати. А ось третій ... Але давайте по порядку.  

Що
впливає на долю людини? Фактор №1.



  Перший фактор - це зірки. Зірки - це не просто якісь точки на небосхилі. Зірки - це минуле життя людини, тобто його вчинки в минулому. Інакше кажучи, ті реакції і слідства, які він створив своїми власними діями в цьому світі. Момент народження людини - це особливе поєднання планет. Коли планети приходять в певне положення і (як ви знаєте) від кожної планети йде певний енергетичний вплив, пов'язаний з конкретними характеристиками. Якісь планети дають силу, якісь позбавляють нас сили. Деякі планети дають емоційну чутливість. Деякі дають силу волі, здатність концентруватися. Момент народження - не що інше, як певна матриця планетного впливу. І коли всі ці енергії зосереджуються в певній точці, ми з вами народжуємося. Тому момент народження - це зліпок нашої карми.   Власне, звідси береться астрологія як наука. Коли астролог дізнається точку народження і дивиться, які планети діяли в цій точці. Тому що з цього і виникає доля. Отже, перший фактор людської долі - це зірки.

Що визначає долю людини? Фактор №2.



  Другий фактор - це батьки. Батьки, власне, теж є уособленням нашої долі. І батьки не просто так приходять в наше життя. Ми іноді задоволені своїми батьками, іноді - не вдоволені. Але батьки - це ті особистості, долі або карми яких з'єднуються один з одним, і через них ми потрапляємо в цей світ. Інформаційна матриця їхніх долей стає нашою долею. Це другий фактор людської долі.  

Третій
фактор, що визначає долю людини



  Третій фактор - особливий. Це фактор, який дуже сильно впливає на людську долю. І з ним, до речі кажучи, якраз і пов'язана свобода, яка у нас з вами є.  Спілкування, в яке ми вступаємо, воно або викликає нашу деградацію, погіршення нашої долі, або буде розвивати нас як особистість. Цей фактор називається спілкування. Тому розумна людина - вона дуже і дуже педантична у виборі кола свого близького спілкування. Коло близького спілкування - це люди, яким ми відкриваємо своє серце. Люди, у яких ми вчимося. З якими ми обмінюємося. І саме третій фактор долі - спілкування - він і пов'язаний з нашою свободою.   Тому що, зауважте, на попередні фактори ми з вами вплинути не можемо. Вони вже визначають наше життя. Вони вже її як би підштовхують в певному напрямку. В наших силах - вибирати своє спілкування.

Чи є Випадковості в Нашому Житті?


 

Ми часто використовуємо слово «випадковість» і його похідні, але який сенс нами вкладається в це поняття? Доля, закономірність, програма ... Це все варіанти одного і того ж - ймовірності події, яка може трапитися в нашому житті.

 

Досить багато інформації присвячено особистості неординарної і по-справжньому легендарної - це письменник і співавтор Ільфа Євген Петров (Катаєв), неперевершений вигадник, оригінальний філателіст. Вельми винахідливе збирання марок, яким займався Петров, призвело до несподіваних збігів, які хтось може назвати випадковими. Один лист повернувся з відповіддю, якого Петров ніяк не очікував, і з цього низка дивацтв не покидала його до моменту смерті. Що це? Знову звичайна випадковість чи ймовірність такого збігу існує в нашому світі? Говорячи про паралельні світи, письменники-фантасти не так далекі від істини, як нам здається.

Наша фантазія, уява, пожвавлюють не тільки картини, книги, а й наші сни, і деколи побачене уві сні стає реалістичним до дрібниць. Багато з нас знайомі з поняттям дежавю, коли приїжджаючи в абсолютно незнайоме місто, ви раптом розумієте, що все в ньому знаєте, навіть колір вокзальних стін вам знайомий. Уява грає з нами, дивовижні кольорові сни виявляються лише нейронними сигналами в мозку, і те, що ви колись читали в яскравій книзі, стає реальністю наяву. Ми віримо снам, як вірили б вчителям або довідникам, адже сни «збуваються» ...

Часом ми бачимо людей, які дивно схожі на наших знайомих або рідних, але пояснити це інакше, ніж випадковістю чи грою уяви, не можемо. Вчені генетики впевнено заявляють, що всі люди на Землі володіють таємною спорідненістю, тому є люди-двійники. Здавалося б, неможливо повчити однакову комбінацію генів, яка дає настільки явне зовнішню схожість людей без родинних зв'язків, однак є так звані випадкові комбінації генів.

Крім зовнішньої подібності, існує теорія психологічного споріднення, коли різні люди до найдрібніших подробиць повторюють долі один одного. На думку астрологів кожна людина на планеті має свого двійника, якого легко обчислити за допомогою зірок, але чи дійсно це? Наскільки ми всі залежні один від одного, наскільки близькі і споріднені? Про це говорить схожість великих релігій - християнство, іслам і іудаїзм мають одне коріння, вони почалися з древнього Хеврона, і значить, ми - єдині, і є одна єдина релігія виникнення людини на Землі і Бога, а не безліч вірувань. І знову підтвердження, нехай і не явне, але підтвердження того, що всі люди - брати, тому немає сенсу шукати «правильну» релігію.

Хтось, мабуть, чув про «теорію 27-ми», і цьому числу зараз приписується мало не сакральна сила. Починаючи з казок про тридев'яте царство і до смерті відомих людей в цьому юному віці - це якась сила, яка «забирає» людей в інший світ. Є більш прозаїчне пояснення магічної сили числа 27, але девіз вісімдесятих «живи швидко, помри молодим» підхоплюють натовпи фанатів. Випадковість чи закономірність? Знову питання, на які завжди є дві відповіді, і немає однієї аксіоми, тільки можливості, ймовірності, передчуття.

Як закохати в себе чоловіка до безумства


 

Закохати в себе чоловіка до божевілля. Заманливо. Думаєш складно? Зовсім ні. Кілька простих правил допоможуть тобі приручити практично будь-якого чоловіка.

 

1) Твоя цінність для чоловіка знаходиться в прямій пропорційності від того, як багато часу і зусиль він витратив, щоб завоювати тебе. При цьому, на жаль, багато чоловіків зовсім не схильні до довгих терплячих залицянь і численних відмов з боку дівчини. Як бути? Флірт - досить тонка гра. Необхідно вселити чоловікові, що дістати тебе зовсім не складно, ти і сама вже таєш від його краси... Але як тільки Він радісно піде в наступ, відступити трохи, позначивши дистанцію. Чоловік розгубився і вже сумнівається у власній неперевершеності? Саме час знову продемонструвати свою досконалу беззахисність перед його чарівністю і "дати зелене світло". І знову дотримати певну відстань. Немов у танці: крок вперед і два - назад. І так до повного приручення чоловіка.

 

2) Не продавайся! Нехай чоловік зрозуміє, що ти безкорислива. Не переживай, пізніше все окупиться сторицею. Коли ти дозволиш йому вважати себе своєю жінкою, тоді і прихильно дозволиш робити тобі значущі подарунки.

 

3) Хочеш закохати в себе чоловіка до божевілля? Будь популярною. Не шкодуй своєї чарівності ні для кого. Чоловіки дуже цінують жінок, які цікаві й іншим представникам чоловічої статі, а не тільки їм самим.. Крім того ревнощі в помірних дозах ще нікому не зашкодило.

 

4) Себе вручати в якості постійної нареченої, подруги, коханки потрібно так, ніби зустрічаєш чоловіка неоціненним скарбом. Власне за цієї причини на пропозицію руки і серця нерідко дівчата відповідають: "Я подумаю". Ощаслив його і дай зрозуміти, що ти з ним тому, що він - приголомшливий. Чоловік оцінить таку прозорливість, адже і сам він у цьому переконаний.

 

5) Будь вкрай приємною, турботливою, ніжною, всерозуміючою. Цікався тим, чим Він захоплюється. Підбадьорюй у будь-яких починаннях. Радій його успіхам і підтримуй у невдачах. Розвесели, коли йому стало нудно. Дивуй, коли він засумував. Нехай у нього виробиться рефлекс - йому добре тоді, коли ти поруч. І життя лише в цьому випадку прекрасне.

 

6) Як тільки чоловік звик до тебе і твого постійного, але неназойливої присутності поруч з ним, пора йому усвідомити - без тебе дуже погано. Пропади на час з його поля зору. Якщо вищеперелічене було виконано правильно, і ти стала для нього по-справжньому необхідною, чоловік відчує дискомфорт. Можливо, Він не відразу зрозуміє, у чому причина його незатишного стану. Але як тільки це усвідомлює, можеш бути впевнена, Він зробить все, щоб ви були разом. Саме час тобі з'явитися з приготованими заздалегідь божевільними відмовками.

 

Ну, ось Він закоханий. Ви разом. І, здається, так буде завжди. Але не варто розслаблятися. Суперниці завжди на поготові. Зовсім не завадить бути для свого чоловіка непередбачуваною, загадковою, захоплюючою. Включай свою фантазію і ставай протягом ваших відносин ну просто незамінною! Адже закохати в себе чоловіка не складно, важче зберегти його почуття надовго.

Основні життєві цінності людини

 

У світі, де дуже багато спокус, вислизають від уваги основні життєві цінності людини. Коли ми постійно кудись поспішаємо, намагаємося щось встигнути, життєві цінності працюють надійним орієнтиром, що допомагає не збитися зі шляху. Коли ми діємо відповідно до них, ми отримуємо величезне задоволення від цієї діяльності. І навпаки, якщо наші дії не підтримують наші життєві цінності, ми відчуваємо занепад сил, неспокій, стрес. Дивно, але навіть проблеми зі здоров'ям, складності у прийнятті рішень - це слідства невідповідності наших дій життєвим цінностям. Що ж робити? Як втримати в полі зору найважливіше?

Головні життєві цінності людини

Складно окреслити їх чітке коло. Те, що може бути життєво важливо для одного, для іншого не має принципового значення. Але все ж можна знайти якесь середньоарифметичне, яке і буде представляти основні життєві цінності людини. Отже, що ж до них відноситься?

 

1.     Перше, що назве кожен - любов. Причому не тільки до протилежної статі, але й до рідних, близьких, друзів. Любов породжує співчуття, а без нього не обходяться жоден список життєвих цінностей.

2.     Розуміння - обов'язковий пункт, який включає в себе життєві цінності будь-якої людини. Кожен хоче бути зрозумілим, а й розуміння інших веде до розв'язання і запобігання конфліктам.

3.     Повага дозволяє надихатися позитивними рисами інших, знайти недоліки в собі і виправити їх. Але що найприємніше - це ті життєві цінності, транслюючи які ми лише примножуємо їх у своєму житті.

4.     Дисципліна, яку багато намагаються уникати. Мало хто відносить її до життєвих цінностей людини. Багато хто вважає це рутиною, але насправді це виконання своїх обов'язків. Не завжди це важка і сумна праця. Виконувати їх можна з радістю.

5.     Віра в людей, у тому числі і в себе. Транслюючи ці життєві цінності, ви заражаєте упевненістю оточуючих і зміцнюєте віру в себе самого.

6.     Подяка - це те мале, що може підняти в іншому хвилю ентузіазму і дружелюбності.

7.     Прощення допомагає нам повернутися обличчям до майбутнього і не мучитися образами і болями.

8.     Дружба - це життєві цінності людини, на які він спирається в скрутну хвилину.

9.     Надія не дає нам опустити руки, коли здається, що попереду вже нічого не світить.

10.                       Оптимізм допомагає протистояти поганому - попросту його не помічати.

11.                       Терпіння дозволяє приймати вірні рішення.

12.                       Толерантність допомагає вміти ладити з усіма людьми. Незалежно від особистих переваг.

13.                       Чесність. У кого б ви не запитали, якими є його основні життєві цінності, місце чесності знайдеться завжди. Вона допомагає визнавати свої помилки, змінити себе на краще, збудувати довірчі відносини.

 

Як визначити пріоритетність

Життєві цінності можна визначити, використовуючи такий принцип:

• Складіть список того, що робить вас щасливим.
• Проаналізуйте, наскільки кожен пункт для вас життєво важливий? Якщо ви спокійно або зі скрипом можете прожити без цього - викреслюйте.
• Періодично повертайтеся до списку, проводячи його аудит, поки не залишиться шість пунктів.

Це і будуть ті життєві цінності, які визначають ваше життя. Найімовірніше, вони будуть відображати ваш світогляд, який сформувався під впливом оточуючих вас людей і життєвого досвіду.

Як і де можна використовувати дані життєві цінності людини?

• В особистих і професійних відносинах.
• У сімейних відносинах.
• У постановці життєвих цілей.

Тобто визначаючи для себе життєві цінності людини, необхідно спиратися на свій характер, світогляд, цілі і мріяння. Основні життєві цінності людини можуть точно вивести його на правильний життєвий шлях.

Закоханість і її перші ознаки


 


Хвиля закоханості вже накрила з головою, а знайомство з об'єктом жадання досі ще не сталося? Напевно, всі дами не один раз стикалися з подібною ситуацією. Що ж таке закоханість? На це питання багато хто намагався дати відповідь, але поки безрезультатно. Ніхто не знає що це, але може зрозуміти і відчути її прихід. Закоханість завжди з'являється несподівано, так само несподівано вона може і зникнути. Це трапляється як удар блискавки - ніколи невідомо, куди вона вдарить.

 

Чому люди закохуються?

 

Не можна підготуватися до зустрічі з таким прекрасним явищем, як закоханість. Як кажуть, любов ненавмисно нагряне, коли її зовсім не чекаєш. Визначальним критерієм є схожість. У ролі обранця дівчини виступає людина, як правило, рівна за освітою, рівнем інтелекту, соціальним станом, певним рисам характеру. Коли на прикметі з'являється потенційний кандидат, головний мозок автоматично починає оцінювати його по перерахованих вище параметрами. Людині властиво шукати другу половинку, яка трохи краще за нього, більш красива, більш забезпечена, і це «більше» може повторюватися постійно. Створюється враження, що закоханість придумали для того, щоб утримати людей від постійної зміни партнерів.

 

Закоханість як стан свідомості

 

За зовнішніми ознаками закоханість трохи схожа на нервовий розлад. Постійні дзвінки телефону або в двері, звуки прийнятого повідомлення змушують підстрибувати на місці, сподіваючись, що це саме улюблений турбується або просто хоче дізнатися, як справи. Причиною закоханості є біохімічні процеси, протистояти яким практично марно. У закоханих виробляється гормон дофамін, тому відчуваються постійні припливи енергії, з'являється натхнення і сили. Однак, крім цього, виникає почуття тривоги, так як в організмі утворюється багато адреналіну. Підвищене серцебиття і тремтіння в колінах при вигляді коханої або при отриманні будь-яких звісток про нього так само обумовлені виробленням цього гормону. Закохані стають більш балакучими, всім все розповідають і безпричинно посміхаються.


Ознаки закоханості


Багато ознаків закоханості мають спільні характеристики, а деякі визначаються у відповідності з суто індивідуальними ознаками, які включають в себе вік, стать і характер окремої людини. Іноді можна помилитися і прийняти за закоханість щось швидкоплинне, наприклад, легкий флірт. Основною ознакою закоханості є прискорене серцебиття. По тілу постійно пробігають мурашки, а долоні пітніють. При вигляді об'єкта обожнювання, у дівчат починається тремтіння в кінцівках, і може кидати то в жар, то в холод. Всі почуття загострюються, і пропадає апетит. З'являється відчуття польоту і дивне помутніння розуму. Також слід звернути увагу на повну відсутність концентрації. Хочеться весь час співати, танцювати, робити щось незвичайне, навіть згорнути гори. З'являється безсоння, яке ніяк не позначається на працездатності, так як немає почуття втоми. Список можна продовжувати до нескінченності. У чому ознаки прояву закоханості індивідуальні.

 

Випадковий партнер

 

Чому іноді об'єктом для закоханості стає людина, з яким абсолютно нічого не планувалося? Наука пояснює це виробленням великої кількості гормону окситоцину, який може спонукати пристрасть і заплутати подальший процес розвитку закоханості. Цей досить хитрий механізм можна пояснити тим, що жінки досить міцно тримаються за партнера, який вміє доставляти сексуальне задоволення. Чоловік, який має прекрасне фізичне здоров'я і вміє задовольняти дівчину, може стати прекрасним батьком її майбутніх дітей. Люди набагато частіше втрачають голову саме після випадкових контактів.

 

Хімія закоханості

 

Давно доведено, що виникнення закоханості пов'язано з різними хімічними процесами, що відбуваються у головному мозку. Закоханість багато в чому пояснюється активною роботою нервових клітин і закінчень. Людський мозок виробляє певні хімічні речовини, які називаються амфетамінами і впливають на нервову систему, надаючи стимулюючу дію, а, отже, активують різні життєві процеси. Ось чому при вигляді коханої виступає рум'янець на щоках або починає нестримно трясти.

Сторінки:
1
2
попередня
наступна