хочу сюди!
 

Вікторія

38 років, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

Рисові поля на даху пивоварні

рисовые поля на крыше пивоварни: Городские фермы

На півдні Китаю, в провінції Гуансі, власник броварні вирішив використовувати дахи своїх цехів для вирощування рису. Тепер це 2 гектари зелених плантацій, які не тільки частково забезпечують пивзавод сировиною, а й знижують потребу в кондиціонуванні приміщень під час спеки.
Пивзавод Лючжоу був заснований в 1954 році. З тих пір будівлю була кілька разів модернізовано і ось в 2010 році її керуючий Тан Zhaohan вирішив розмістити там грядки з рисом і лотосом.
Слідуючи своїй ідеї власник броварні розробив проект органічної ферми на даху і вжив необхідних заходів для посилення гідроізоляційної мембрани в кожній області даху. Цей процес, ймовірно, включав ремонт і тестування існуючої водонепроникної перегородки (тобто витоку) , так і повної заміни мембрани в цілому. Вода збирається в підпіллі даху, завдяки шести стокам з регульованими комірами на кожному розі даху. Коміри дозволяють працівникам регулювати рівень води на рисових грядках залежно від потреб сільськогосподарських культур.
 
Навіщо збирати воду на дахах?
 
Скупчення води на дахах будинків є поширеною практикою сьогодні в таких містах, як Нью-Йорк, де існують місцеві правила стимулювання пікової затримки зливових стоків. Навіщо?
 
Суть в тому, що під час дощів або танення снігу, вода стікає з дахів, вулиць та інших непроникних поверхонь і звалюється до зливової каналізації, що часто перевантажує систему. Хоча ми в змозі затримати швидкість, з якою вода надходить в каналізацію після опадів, це називається зменшення пікового навантаження. На дахах ця затримка може бути досягнута через зелені інфраструктури, такі як зелені дахи, або скупчення води протягом 24 годин на, так званих, синіх дахах.
 
Інший тип збору води на даху, розповсюджений у Німеччині, він включає скупчення 2-5 см води на базі зеленого даху, щоб забезпечити полив рослин.
 
Третій приклад збору води на даху був сформульований істориком Джеффом Вілсоном, який вважає, що висячі сади Семіраміди (у сучасному Іраку), можливо, включали і аквапоніку на даху або рибництво для мешканців будинку.
 
3 переваги від ферми на даху
 
Як виявилося власник пивзаводу, інвестувавши у створення органічної ферми на даху, отримав безліч переваг. По-перше, він забезпечив себе необхідними інгредієнтами для виробництва пива, вина та інших виробів. Тим самим скоротивши транспортний слід і витрати на закупівлю сировини з фермерських господарств. Звичайно, з двох гектар він не зміг домогтися повноцінної автономії, але частково питання було вирішене.
рисовые поля на крыше пивоварни: Городские фермы
По-друге, ферма на даху допомагає пом'якшити температуру в приміщенні будівлі, тим самим заощаджуючи гроші компанії на комунальні послуги. Це має сенс, тому що вода утримує тепло довше, ніж голі мембрани даху. У той час, як зовнішні температури коливаються, температура води в рисових полях пивоварної фабрики залишається відносно постійною. Крім того, утримання води на даху дозволяє також охолоджувати будинок і використовувати дощову воду в технічних цілях.
рисовая ферма на крыше пивоварни: Городские фермы
По- третє, це імідж пивоварні, тепер про неї, до цього нікому не відомої, заговорили всі місцеві і зарубіжні ЗМІ. А це відкриває нові можливості компанії для розвитку освітніх проектів. І хто знає які ще можливості відкриває звичайний город на звичайному даху старого заводу.


7381АК
0

Коментарі