хочу сюда!
 

Ольга

27 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 25-35 лет

Коли ми вдома - "негліже"?

Сьогодні мала необережність показати знайомому фото, де я в "домашньому" вигляді - короткому кімоно в квітах, хебешковому на літо, без застібок, "на запах" під поясок.
  Здивувала реакція - "а кому це ти фото робила?" hypnosis Та я так взагалі вдома щодня ходжу.
  Виявляється, на його думку - практично всі дівчата, ну і я теж lol , нізащо ОТАК не вдягнуться вдома коли немає перед ким красуватись, і як максимум "домашній одяг" це якщо не ситцево-плюшева гидота, що чомусь звуть "халат", так комплект "майка-труси", але аж ніяк не отаке кімоно, і тим більш не щось дійсно гарне й страшенно непрактичне. Тому якщо на фото жінка в чомусь "такому" - то значить фото робилось "для когось"
  Так от мені аж цікаво стало - невже це правда? Невже дівчата носять тільки майку-труси, а всі хлопці в це вірять? shock lol

35%, 6 голосов

47%, 8 голосов

6%, 1 голос

12%, 2 голоса
Авторизируйтесь, чтобы проголосовать.
9

Комментарии

113.08.17, 15:01

мну феолетово о побритись надо в магазін собираюсь

  213.08.17, 15:03Ответ на 1 от cім на вісім

  мну феолетово о побритись надо в магазін собираюсьУдачі, в обох починаннях

   313.08.17, 15:10

   Я люблю голий одівать роліки и прошу дружину шоб вона мене за пісюна по квартирі катала

    Гость: karo lin

    413.08.17, 15:15Ответ на 3 от DimedrolЫЧ

    Я люблю голий одівать роліки и прошу дружину шоб вона мене за пісюна по квартирі каталапредставляю, если б в паранджи на роликах

     513.08.17, 15:15Ответ на 3 от DimedrolЫЧ

     Я люблю голий одівать роліки и прошу дружину шоб вона мене за пісюна по квартирі каталаОригінальний спосіб зробити його довшим Невже аж так невдоволений розміром, щоб вдаватись до таких, хм, радикальних способів??

      613.08.17, 15:15Ответ на 4 от Гость: karo lin

      Я люблю голий одівать роліки и прошу дружину шоб вона мене за пісюна по квартирі каталапредставляю, если б в паранджи на роликахНе дуже зручно, намотує подол на колесика

       Гость: karo lin

       713.08.17, 15:17Ответ на 6 от Акварель

       Я люблю голий одівать роліки и прошу дружину шоб вона мене за пісюна по квартирі каталапредставляю, если б в паранджи на роликахНе дуже зручно, намотує подол на колесикаточно

        813.08.17, 15:21Ответ на 5 от Акварель

        Я люблю голий одівать роліки и прошу дружину шоб вона мене за пісюна по квартирі каталаОригінальний спосіб зробити його довшим Невже аж так невдоволений розміром, щоб вдаватись до таких, хм, радикальних способів??по-перше, як може чоловик буть невдоволений своїм розміром? невдоволеним розміром може бути лише жінка чоловіка запам"ятайте це раз і навсігда.
        по-друге, а вам не могла прийти у вашу прекрасну голову, шо може я просто люблю швидкість? але чогось вам прийшла мисль шо я удліняю пісюн. Це не подозрітєльно?

         913.08.17, 15:25Ответ на 8 от DimedrolЫЧ

         Оригінальний спосіб зробити його довшим Невже аж так невдоволений розміром, щоб вдаватись до таких, хм, радикальних способів??по-перше, як може чоловик буть невдоволений своїм розміром? невдоволеним розміром може бути лише жінка чоловіка запам"ятайте це раз і навсігда.
         по-друге, а вам не могла прийти у вашу прекрасну голову, шо може я просто люблю швидкість? але чогось вам прийшла мисль шо я удліняю пісюн. Це не подозрітєльно?
         І жінка тягне саме за нього? Тоді ти любиш скоріше садо-мазо, ніж швидкість
         І не бачила жінок, невдоволених "малим", це щоб ти запам'ятав теж Але от ви, чоловіки... стільки розмов веде про любов жінок до "великого"...

          1013.08.17, 15:28Ответ на 4 от Гость: karo lin

          Я люблю голий одівать роліки и прошу дружину шоб вона мене за пісюна по квартирі каталапредставляю, если б в паранджи на роликахпаранджа - не. Иногда я беру в руки сопилку в это время и играю отрывки из симфонии Прокофьева "Петя и волк", или просто с женой поем - Приїзжайте в Прикарпаття, приїзжайте, люди добрi, завжди будуть радi вам. хлiбом-сiллю, вас зустрiнуть, файну пiсню заспiвають, в шану нашим свiтлим дняяяяяяям.

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           5
           6
           7
           9
           предыдущая
           следующая