***

Счастливый путешественник не имеет четких планов
И не намеревается куда-то прибыть.
Хороший художник доверяет своей интуиции
И позволяет ей привести его, куда ей будет угодно.
Настоящий ученый свободен от рамок и концепций
И открывает свое сознание тому, что есть.

Так Мудрый открыт всем людям
И никого не отталкивает.
Он готов воспользоваться любой ситуацией
И для него все имеет смысл.
Это и есть принятие света.

Что есть добрый человек, как не учитель недоброго?
Что есть недобрый человек, как не орудие для доброго?
Если ты не понимаешь этого, ты потеряешься,
Как бы ты ни был образован и умен.
В этом великий секрет.

Лао Цзы "Дао Дэ Цзин"

Про жінок :)

Прочитав заяву Юлії Тимошенко про те, що вона вибачається перед "пострадавшимі жєнщінамі". Читаю, як Арсеній Яценюк вимагає знайти і покарати провокаторів. І в пам`яті чомусь спливають інші жінки та дівчата - дружини так званих "Васильківськіх терористів"… Змарніла Аня Мосійчук, яка вже всі очі виплакала за свого Ігора… Христина Бевз, яка день і ніч молить Бога за свого Сергія… Ганна Сінькова, яка півроку відсиділа на Лук`янівці по політичній справі… Її мати Таня Близнюк… Мати Віталія Запорожця… Дружини, сестри, матері катованих-мордованих "тризубівців" та "патріотівців"…

Більшість цих жінок продовжують боротися за Вільну Україну, допомагають, попри всі свої особисті страждання та муки, іншим політрепресованим. І ось саме їх ні пані Юля, ні пан Арсеній жодного разу не пожаліли й не звернулись зі словом підтримки до цих Українок.

З Юлією Володимирівною для мене все зрозуміло: навіщо ж їй комусь допомогати? "Страждальці" від режиму в Україні лише ВОНА та Луценко, всім іншим живеться легко і радісно. Плюс до того ж ну як не підтримати "соціально близьких" постраждалих від «провокаторів» «жєнщін із ПР» . А й справді, що у пані Юлі спільного, приміром, з матір`ю Віталія Запорожця?

А ось з Арсенієм Петровичем все набагато цікавіше… Коли він заявляє про чергову "перемогу" опозиції, це ще півбіди. Принаймні, нікому не шкодить.

А ось коли закликає до повстання та до революції, оце дивина! Арсенію Петровичу, схаменіться! Повстання та революція - це не "сєніни перемоги" і, тим більше, не притрушена снігом спідничка Горіної. Це стихія, яка стається раптово і несе з собою захоплення повстанцями адміністративних приміщень, жорсткі сутички з міліцією, часом публічні покарання політичних опонентів. Ви до цього закликаєте народ? Якщо так, то чого ж Ви злякались "притрушених" снігом жінок? Після "Всенародного Повстання" ці жінки все одно отримають довгі терміни, позаяк є представницями режиму внутрішньої окупації. Якщо ні, то як Ви бачите повстання і революцію?

Ось це і є докорінне питання до всієї ОО. Якою буде революція? Що вона нам несе? І, головне, що буде ПІСЛЯ?

Пригадується головне гасло Помаранчевої революції: "Бандитам – тюрми!". Ющенко брехав: бандити отримали посади, депутатські мандати, нагороди, зрештою - владу. Суспільний запит на рівність всіх перед законом нікуди не зник, навпаки, в часі "покрашення" тільки загострився. Безумовно, ОО прагне «ющенковської» революції. Але, на відміну від Ющенка, ОО не хоче відповідати на питання: «Хто сидітиме?», тому що якщо зараз сказати: «Ми посадимо злочінців», доведеться відповідати на наступне: ХТО конкретно посадить злочинців? Який такий суд? Печерський? Шевченківський? Конституційний? Немає відповіді…

Щоби посадити Ахмєтова, Пінчука, Азарова, потрібні якісь інші суди, тобто, треба ламати систему. А воно їм треба? Їм, тобто Сєні, Йулі, треба стати владою (хоча б ненадовго), а партію регіонів посунути в опозицію. Це ж так по-європейськи! Та й в разі чого буде кого звинувачувати.

А кому ж тюрьми? Звісно, патріотам, бо ж так "антиконституційно" кидають у "жєнщін із ПР" снігом.

Я плювати хотів на Сєню, Йулю, на їхні "перемоги" та "всенародні повстання"! Одне мене турбує: що всі ці зрадники і угодовці мають ресурс та, не маючи ні бажання, ані хисту, шукають лише свого, задурюють людям голову та не дають розпочатися народному зриву.

Попри все я переконаний, що саме націоналісти розпочнуть і очолять майбутню революцію! Партійні націоналісти, чи позапартійні - питання поки що відкрите. Та я точно знаю, якою ця революція має бути! Я знаю, що має статися з бандитами! І я знаю, що буде ПІСЛЯ!

Ці знання не є секретом: ними жили, живуть і за цю Українську Правду борються мільйони «мертвих, живих і ненароджених»!

Заборонити

Черкаси. Буддійський храм посеред України

Заборонити будувати подібну єресь в Україні! 

Економіка

Вибірка

— За таких умов у нас має бути дуже сильний середній клас, розвинене приватне підприємництво, але, на жаль, його немає.


— Середній клас — це не є підприємці. Підприємців є близько 5% у суспільстві. В різних країнах цей відсоток приблизно однаковий. Що таке середній клас? Це є добре оплачувані наймані працівники. Власників є 5%, а середній клас — це 70 % населення країни. У нас немає 70 % власників.

В чому проблема? В Україні базарна економіка. У нас всі, хто були інженерами, лікарями, вчителями пішли на базар. І так виходить, що вони нібито є дрібними підприємцями, але не є середнім класом.

Вся хаотично сформована економічна система України суперечить національному менталітету. Хоча це навіть не система, а економічне середовище, яке працює не на основі українського менталітету. На відміну від росіянина (колективіст), українець індивідуаліст.


Що можна зробити в економіці? Кожен українець має стати не фізичною особою, а юридичною, навіть у межах підприємства, де є найманий працівник і роботодавець. Це дозволить мати вищий рівень правових відносин. Також в цьому механізмі має бути закладений принцип оплати праці від результату. Тому що коли українець розумітиме, що його зарплата буде залежати від результату, він хотітиме працювати (від цього залежатиме заробіток).

— Як переконати піти на такі кроки роботодавців?

— Якщо вони зацікавлені в підвищенні продуктивності працівників, вони мають йти на такі кроки. Поставте заробітну плату ваших робітників у пряму залежність від їхньої продуктивності, від їхнього виробітку і побачите набагато кращу продуктивність праці.

*********

— В української економіки є потенціал для самолікування?

— Так. Потрібно стати на логіку економічної політики: стратегія-програма-бюджет. Яку модель економічного розвитку пропонує Партія регіонів? Комуністи? Батьківщина? Удар? Свобода? І це мають бути не лозунги, а реальні параметри, розрахунки, цифри.

Не вимагаючи від політичних сил економічного змісту, ми граємо за їхніми спекулятивними правилами.

Нам треба підняти на вищий рівень критерії оцінювання політиків. І почати з оцінки їх попередньої діяльності. Якщо у політичному минулому в них негативні результати, то як мінімум ми повинні не голосувати за цих людей.

**********

— Коли, на вашу думку, за ці 22 роки у нас було найширше вікно можливостей?

— Навіть зараз вікно можливостей для української економіки надзвичайно широке, тому що у нас є ресурси всіх видів: природні, трудові, інтелектуальні, наукові... Головне наше багатство — це наше «know how» , що з англійської перекладається як «знаю як». Ми знаємо як виробляти все: від голки до ракети. Але в нас нема конвеєрів, які наші знання перетворювали б на готові споживчі товари та послуги. Ми користуємось чужими товарами. Українська економіка з року в рік у фізичному вимірі менше виробляє і більше імпортує.

У 1991 році ми були розвиненою індустріальною країною. Це — четвертий економічний уклад. За 22 роки ми повернулись на третій уклад, ресурсний: видобуток і первинна, максимум вторинна, переробка сировини і продаж. Це — отой наш пресловутий експорт, який ми маємо за рахунок девальвації гривні.

Коли пояснюють, що потрібно знецінювати національну валюту, щоб підтримати національного експортера, я відповідаю: а ви подивіться яким є наш експорт. Труби, рейки, арматура, металевий лист — примітивний металопрокат, «хімія» в мішках і зерно. Підтримувати такий експорт я не згоден. Якби це були автомобілі, кораблі, літаки та нехай навіть одяг, то оце варто підтримувати, але не курсом гривні.

Є два підходи в курсові політиці. Один, той яким керується Україна всі роки незалежності, — в інтересах експортерів треба девальвувати свою грошову одиницю. Я прихильник іншого так званого німецького підходу. Після другої світової війни, коли з’явилась дойчмарка, Аденауер сказав: наша стратегія на зміцнення національної валюти. Це — був чіткий сигнал німецьким виробникам, щоб вони не розраховували, що заради них, всупереч інтересам кожного німця, влада буде девальвувати дойчмарку. Тому вони повинні працювати над зниженням собівартості продукції та підвищенням її якості, бути конкурентноздатними, не розраховувати на демпінгові ціни.

Візьміть будь-який товарний ринок, німецька продукція є найбільш якісною, найбільш надійною на всіх ринках. Увесь світ трясе від різних криз. А для німецької економіки будь-яка криза — це супер, тому що їхні товари виграють конкуренцію.

А в нас за 16 років існування гривня девальвувала майже в шість разів. І яка наша галузь стала найбільш конкурентноздатною в світі? Натомість у 2008 році найбільший обвал дали саме ті, заради яких ми девальвували гривню: металургія — «мінус» 35%, хімія — «мінус» 45%, і пов’язане з ними будівництво — «мінус» 52%.

І так у нас усі 22 роки. Так, як була зроблена приватизація — помилка, ваучеризація — помилка, валютна політика — помилка...


**********

— Як ви вважаєте та ціна, на російський газ, яку сьогодні сплачує Україна, для нашої економіки корисна чи шкідлива?

— Надзвичайно корисна. Я б хотів, щоб Росія нам виставила ціну 1000 доларів. Бо тоді це однозначно змусить наших промисловиків вимагати у влади, яку вони ставлять, працювати на диверсифікацію джерел постачання, зниженням енерговитрат, масовим впровадженням відновлювальних джерел енергій. А по-друге, це нарешті спрямує внутрішній розвиток України.

Висока ціна на імпортний газ — це сигнал того, що потрібно змінювати шлях розвитку країни в економіці і політиці.

********

— Ваша програма порятунку економіки України?

— У своїй книзі «Як підняти українську економіку» я написав про три функції економіки. Будь-яка економіка будь-якої країни працює на їх взаємодії. Перша функція — виробництво продукту, чи послуги. Друга — продаж цього товару, чи послуги. І третя — це розподіл виручених грошей. Виробив, продав, розподілив.

А в Україні (використаю тавтологію), кожна з трьох функцій не виконує свої функції. Потрібно взяти лупу щоб знайти український товар на торгових майданчиках...

Джерело

NatGeo - Україна

+ Довершена українська - приємно читати! +Дизайн! +Фото! +Якість! В номері одна цікава стаття про пошуки бивнів мамутів в Якутії і експорт кістки в Китай! 

- Реклама :) -Для себе не бачу сенсу в цьому журналі. Якби подібного рівня часопис був про Україну із задоволенням би купував. 

Можна ще читати оригінал на офіційному сайті "ту імпрув йо інгліш" :)

Висновок: всеодно, це + для інформаційного простору України :)