хочу сюда!
 

Особенная

34 года, рак, познакомится с парнем в возрасте 34-37 лет

Весняне Рівнодення - з НоволіттямВесняне Рівнодення. Новоліття.
     20.03.-21.03. за Гр.к.

Початок астрономічної весни і зодіякального знаку «Овен».  У колі доби відповідає шостій годині ранку.
Зимове Сонце - Божич перевтілюється у весняне Сонце – Ярило (день стає довшим за ніч).
Початок «Нового Літа» - нового кола життя у природі з прадавніх часів одне з найбільш шанованих свят серед верстви господарів, тих хто працює на землі.
Напередодні свята, увечері відзначається Щедрий Вечір, або Щедрик. Обрядові страви: кутя для вшанування Предків, вареники, узвар, колачі. До цього свята випікають «баби» - круглий обрядовий здобний хліб як символ Переможного Сонця. Також фарбують у червоний колір яйця як знак зародку вічного життя.
Зранку ходять у гості, вітають господарів зі святом, бажаючи доброго врожаю. Співають пісні – щедрівки з добрими побажаннями господарю, обсипають зерном на майбутній врожай. Вночі має горіти вогонь – свіча у хаті або багаття на подвір’ї.
На вранішньому Славленні жерці освячують обрядові страви – «баби» та крашанки. Влаштовують братчини, вітають родичів та обмінюються крашанками.
Вранці годиться босоніж постояти на зеленій молодій травичці – відчути силу Землі, що пробуджується зі сну.

Покровителем першого місяця астрономічної весни і астрологічного знаку Овен () (21.03-21.04. за гр. календарем) є Ярило, який уособлює силу весняного Сонця що перемагає зимову Темряву. Від весняного рівнодення починає проЯВлятися все що було приховано, все те, що переосмислювалось темної, Навської половини року. Силу Ярила й характер Овна порівнюють з першим ростком, який пробивається з зернини і може своєю силою прорости крізь камінь. Ярило дає оновлення й відродження, його сутність ясна й усвідомлена, відкрита, пряма, відверта, явна, наповнена Світлом.
Знак Овна належить до квадрату основних знаків – тих, що дають поштовх, ініціяторів. Належність до тригону стихії Вогню надає вольовости і рішучости. Проявляє себе як той, що прокладає шлях.
Протилежно початку весни і знаку Овна під покровительством Ярила у річному Колі розташовується знак Терези з Покровитель¬кою Матір’ю-Славою, з якого починається астрономіч¬на осінь. На противагу буйному, рішучому, дієвому Ярилові, Матір-Слава сприяє зваженості, чутливості, тяжінню до гармонії, і надихає людину на захист красивого і гармонічного світу, заповіданого Богами і предками
8

Последние статьи

Комментарии

123.03.12, 09:18

Так вот коли треба співати "щедрик-щедрик, щедрівонька - прилетіла ластівонька" - а ми ЗДРУРУ "щедруємо" лютою зимою в морози, а гуцули ще й СУГРОБИ ПАШУТЬ, призиваючи весну!
http://blog.i.ua/user/295100/933113/

  Гость: lkjmn

  223.03.12, 09:58

  Я нещодавно дізнався і був здивований, що григоріанський календар ми отримали разом із владою Петра. До того літочислення велося від створення світу, а початок року був навесні.

   323.03.12, 11:55Ответ на 2 от Гость: lkjmn

   Дійсно так, весняне новоліття це дуже стара традиція, ще дохристиянська

    Гость: lkjmn

    423.03.12, 12:03Ответ на 3 от nolofinve

    В тому то і справа, що і у часи християнства у нас продовжували давні традиції літочислення.

     523.03.12, 13:20


     Чистої Вам води і веселого настрою!!!

      623.03.12, 13:28Ответ на 2 от Гость: lkjmn

      Так, друже!
      Весна іде! Радіймо!
      Лайно не згадуй всує.

       723.03.12, 14:28Ответ на 4 от Гость: lkjmn

       Дійсно, продовжували, трохи помінявши зміст. Взагалі то, християнський церковний Новий Рік святкується восени, як у юдеїв. Але ця традиція не прижилась ні у Європі, ні у нас)

        823.03.12, 14:38

        Весна прийшла!!!

         Гость: lkjmn

         923.03.12, 15:04Ответ на 6 от Білотур

         Так, друже!
         Весна іде! Радіймо!
         Лайно не згадуй всує.

          Гость: lkjmn

          1023.03.12, 15:07Ответ на 7 от nolofinve

          Дійсно, продовжували, трохи помінявши зміст. Взагалі то, християнський церковний Новий Рік святкується восени, як у юдеїв. Але ця традиція не прижилась ні у Європі, ні у нас)Слава Богу!

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая