хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Тут петицію хочу написати....

  • 14.08.17, 13:22
Набрела от на таке.....
https://petition.president.gov.ua/
А може спробувати?!chih
От тут більше інформації.
Як працює сервіс електронних петицій

Громадяни можуть звернутися до Президента України з електронними петиціями через спеціальний розділ веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України, доступний за адресою petition.president.gov.ua (далі — розділ електронних петицій).

Для того, щоб підтримати електронну петицію або створити нову, потрібно зареєструватися на сервісі. Для цього необхідно заповнити форму на сторінці «Реєстрація», після чого для активації облікового запису перейти за посиланням, вказаним в електронному листі, що надійшов Вам на електронну поштову адресу, зазначену під час реєстрації. Після того, як Ви побачите на екрані повідомлення про те, що Ваш обліковий запис активовано, Ви можете увійти на сайт, щоб створювати або підтримувати петиції.

Для того, щоб підтримати вже створену електронну петицію, користувач повинен перейти на сторінку цієї петиції, ознайомитися з її текстом і натиснути кнопку «Підписатися». Зарахування голосу користувача, який здійснив вхід на веб-сайт (авторизувався на веб-сайті), відбудеться одразу ж. Користувач, який не здійснив вхід на сайт, має спочатку увійти, ввівши у спеціальну форму, що з’явилася, адресу електронної пошти і пароль, вказані ним при реєстрації на веб-сайті. І лише потім голос на підтримку обраної ним електронної петиції буде зараховано.

Для того, щоб створити нову електронну петицію, потрібно натиснути на кнопку «Подати петицію», що розташована у верхньому правому куті всіх сторінок розділу електронних петицій. Для користувача, що здійснив вхід на веб-сайт, одразу відобразиться спеціальна форма створення нової електронної петиції. Користувач, що не здійснив такий вхід на веб-сайт, повинен спочатку здійснити його, і лише після цього йому буде доступна спеціальна форма створення нової електронної петиції.

На сторінці створення нової електронної петиції у спеціальній формі потрібно зазначити суть звернення та текст петиції, ввести захисний код. Після натиснення кнопки «Створити петицію» створена електронна петиція потрапляє на перевірку адміністратора веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України на відповідність вимогам, установленим Законом України «Про звернення громадян».

Електронна петиція, яка відповідає встановленим вимогам, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «Триває збір підписів»протягом двох робочих днів з дня її надсилання автором (ініціатором). У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам оприлюднення такої петиції не здійснюється, про що автор (ініціатор) електронної петиції отримує повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти.

Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Інформація про початок розгляду електронної петиції, яка в установлений строк набрала необхідну кількість голосів на її підтримку, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «На розгляді» не пізніш як через три робочі дні після набрання необхідної кількості підписів на її підтримку.

Розгляд електронної петиції здійснюється невідкладно, але не пізніше десяти робочих днів від дня оприлюднення інформації про початок її розгляду.

Про підтримку або не підтримку електронної петиції, адресованої Президентові України, публічно оголошується Президентом України на веб-сайті Офіційного інтернет-представництва Президента України.

Відповідь на електронну петицію не пізніше наступного робочого дня після закінчення її розгляду оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «З відповідями», а також надсилається у письмовому вигляді автору (ініціатору) електронної петиції.

У відповіді на електронну петицію повідомляється про результати розгляду порушених у ній питань із відповідним обґрунтуванням.

У разі визнання за доцільне викладені в електронній петиції пропозиції можуть бути реалізовані Президентом України шляхом прийняття з питань, віднесених до його компетенції, відповідного рішення. Главою держави за результатами розгляду електронної петиції можуть розглядатися та вноситися в установленому порядку на розгляд Верховної Ради України законопроекти, спрямовані на вирішення порушених у петиції питань.

Інформація про кількість підписів, одержаних на підтримку електронної петиції, та строки їх збору зберігається не менше трьох років з дня оприлюднення петиції.

Всі електронні петиції, які пройшли перевірку адміністратором веб-сайту Офіційного інтернет-представництва Президента України на відповідність вимогам, установленим Законом України «Про звернення громадян», включаючи петиції, які не набрали достатньої кількості підписів на їх підтримку, та петиції, які очікують на розгляд, доступні на сторінці «Архів».


25%, 1 голос

75%, 3 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
2

Коментарі

Гість: Shatenochka)

114.08.17, 13:29

Кароч, в двух словах, шо за петиция?

    214.08.17, 13:31

    петиціїї на тому посиланні пишуть вже сто років як .

    ти конкретно озвучуй-що саме ти хочеш запетиціювати?

      314.08.17, 13:38Відповідь на 1 від Гість: Shatenochka)

      Кароч, в двух словах, шо за петиция?Кароч.
      В суботу пішла за довідкою про склад сім"ї в ЖЕК,відправили в ЦНАП ...Там якась мимра без опознавательних знаків дала список документів в тому числі і інд коди всіх членів сім"ї.Турок(мій бувший муж) заїрпенився,бо боїться що я перепишу хату на себе,син тепер в СІЗО,я теж згоду не даю........
      Не мають право.Вже два листа відправила,ще в СБУ ,зак.ОДПІ,Уповноваженому,в Німеччину в захист меньшин.........Короч.
      В кінці петицію до ПРЕЗИДЕНТА......

        Гість: Shatenochka)

        414.08.17, 13:40Відповідь на 3 від БілаКоролева

        Пиши, поддержим конечно

          514.08.17, 13:41Відповідь на 2 від disu

          петиціїї на тому посиланні пишуть вже сто років як .

          ти конкретно озвучуй-що саме ти хочеш запетиціювати?
          Ком.3.Читай.Я трохи павзи зроблю.Задовбалася вже по сайтам з 7-ї ранку ходжу,вивчаю.Вже й на горячі лінії звонила.Після павзи викладу листа в блог.

            614.08.17, 13:42Відповідь на 4 від Гість: Shatenochka)

            Пиши, поддержим конечноЦе всім потрібно.Пізніше буду.

              Гість: Texnarik

              714.08.17, 13:51Відповідь на 6 від БілаКоролева

              Пиши, поддержим конечноЦе всім потрібно.Пізніше буду.Я уже пробовал писать там петицию ... ) Уже собираюсь писать вторую ... )

                814.08.17, 14:41Відповідь на 7 від Гість: Texnarik

                Пиши, поддержим конечноЦе всім потрібно.Пізніше буду.Я уже пробовал писать там петицию ... ) Уже собираюсь писать вторую ... )І як результативно?!

                  Гість: Be proud

                  914.08.17, 20:43Відповідь на 3 від БілаКоролева

                  Кароч, в двух словах, шо за петиция?Кароч.
                  В суботу пішла за довідкою про склад сім"ї в ЖЕК,відправили в ЦНАП ...Там якась мимра без опознавательних знаків дала список документів в тому числі і інд коди всіх членів сім"ї.Турок(мій бувший муж) заїрпенився,бо боїться що я перепишу хату на себе,син тепер в СІЗО,я теж згоду не даю........
                  Не мають право.Вже два листа відправила,ще в СБУ ,зак.ОДПІ,Уповноваженому,в Німеччину в захист меньшин.........Короч.
                  В кінці петицію до ПРЕЗИДЕНТА......

                  Позвоните на 1545 https://ukc.gov.ua/ и спросите как Вам быть, могут подсказать и оформить заявку. Петиция то другое, я думаю Вам к исполнительной власти надо.
                  А относительно 1545 сам было обращался, вопросы решаются, некоторые друзья уже тоже убедились в эффективности службы.

                    1015.08.17, 03:24

                    Петиція це трохи не про це. Петиції подають за ради вирішення якохось суспільно важливих питань, а не особистих траблів. Співчуваю, але петиція тут ні до чого.