Повертаючись з АТО головне не опускати руки
- 20.03.18, 02:01
Повертаючись з АТО головне не опускати руки
Свою війну Богдан Балабан, позивний «Галич», розпочав на одному з найважчих напрямків тоді ще антитерористичної операції – разом зі своїми побратимами він звільняв Широкіно. Потім його підрозділ робив все можливе і неможливе, щоб не допустити збройних провокацій з боку російських окупантів проти мирного населення робітничого Маріуполя, з напрямку Комінтерново.
До війни він був взірцевим студентом Львівського національного університету імені Івана Франка. Навчався на дуже мирній кафедрі – іспанська філологія. І напевно ніколи не замислювався про військові однострої. Однак, події в державі, не залишили його байдужим. І він, з цього мирного та безтурботного життя пішов захищати Батьківщину. Під час служби Богдан не шукав легких шляхів. Бої, атаки, оборони, нічні чергування, обстріли... Можливо колись він розповість про все це своїм онукам. Так чи інакше, війна лишила свій слід в душі цього молодого українця. За його словами, повернувшись з фронту він, як і багато інших захисників держави зіткнувся з симптомами так званого «пост бойового синдрому». Розпач, апатія… він навіть думав звертатись до психолога. Але, вирішив взяти себе в руки і розпочати свою справу.
Ідея прийшла само собою. Якось, сидячі на лавочці біля свого дому, Богдан разом з друзями обговорили створення цілого молодіжного пабу. Концептом якого було не вживання спиртних напоїв а повноцінний відпочинок з настільними іграми та спілкуванням. Однак відкрити такий заклад, та ще й у Львові справа не з дешевих. Тому заручившись підтримкою друзів Богдан, для початку відкрив свою авторську кав’ярню. І назвав її на честь веселого мультяшного героя «Zig Zag». Адже на думку компанії, саме цей невгамовний пілот, є чудовим символом того, що будь-які труднощі можна подолати з усмішкою та зневагою до перепон.
Богдан відкривав свою справу разом з товаришем. Старт власного бізнесу обійшовся хлопцям по 40 тисяч гривень з кожного, ну і ще приблизно 20 тисяч вони вклали в процесі роботи. Починаючи підприємницьку діяльність, вони вирішили не шукати якихось програм підтримки для колишніх воїнів АТО, а робити все власними силами. Бо на їх думку, за їх ратний подвиг їм ніхто нічого не винен. А захищати власну домівку, землю та родину це звичайна справа кожного справжнього чоловіка, а не просто людини в штанах. Логотип, власне як і внутрішнє оздоблення теж допомогли оформити друзі. Вони ж і стали першими постійними клієнтами закладу.
Зараз, авторська кав’ярня «Галича» вже має своїх постійних шанувальників. Крім кави, та вишуканих сортів чаю, колишній АТОвець почав виготовляти і власні «крафтові бургери» за таємним сімейним рецептом. Відомо лише те, що в бургерах він використовує лише українські, екологічно чисті інгредієнти. Крім цього, Богдан розробив цілу промоційну кампанію з заохочення людей, що люблять смачно та корисно поїсти. Та чимало сувенірів з символікою своєї кав’ярні.
В планах, Богдан не полишає мрії відкрити великий потужний заклад для молоді. І сподівається здійснити свій план, вже найближчим часом. А всім, хто повертається в мирне життя бажає не опускати рук. А продовжувати свій рух вперед. Шукати собі роботу, або організовувати власну справу. На переконання «Галича», дурні думки з’являються там, де немає іншої мозкової діяльності.
Тарас Грень.
Коментарі
БілаКоролева
120.03.18, 02:56
МолодцІ!
Гість: сонный
220.03.18, 16:55