хочу сюда!
 

Александра

45 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 42-47 лет

Друзі-автомобілісти, підкажіть будь ласка.

В мене старе, чисто американське авто. Практично натуральний пєпєлац, бо грошей поварити-пофарбувати немає. Додж Караван, мінівен. Але їздить справно. Після страшної поламки 9 років тому (коробка-автомат) нічого суттєвого. А ось зараз щось незрозуміло. Глохне на малих обертах через раз, наприклад на світлофорі. Коли газую, наче їде, але періодично присутнє щось типу чихання. Наче двигло пропускає такт, а потім наздоганяє міні вибухом. Що зробив: поміняв датчик дросельної заслонки, почистив саму заслонку. Поміняв свічки та дроти. Не допомогло. Які є ідеї? Форсунки - ні, бо на газу та бензині однаково. Можливо клапан холостого ходу?
Чую, доведеться мені її на евакуаторі тягнути у Вишневе. Там кращі майстри по Крайслерам. Але за дрібницями я тут по місцю ремонтуюся, бо 26 км! з них більше половини по окружній! Це... Ну його нафіг коротше.
Буду вдячний за підказки.
6

Комментарии

117.07.21, 22:16

А паливний патрубок не деформований часом?. Симптоми наче такі ж

  217.07.21, 23:28

  Из того, что можно посмотреть. Если глохнет, то или бензина мало, или воздуха много. ( про искру пока не думаем- там все новое).
  Итак. 1. Сеточка бензонасоса в баке и топливный фильтр.
  2. Впрыск, как понял, распределенный. Одна из форсунок или её (форсунки) управление. Гнусная неисправность, но лечится химией в бензобак, для промыва форсунок.
  Короче- искать почему нет бензина.
  3. Эпичная хрень. Патрубок вакуума тормозов. Если сосет воздух, то будет козлить.
  4. Воздушный фильтр забит.
  Как-то так. Дальше только у тела можно что-то сказать.

   318.07.21, 00:25Ответ на 1 от NoTaRь

   А паливний патрубок не деформований часом?. Симптоми наче такі жНі, точно.

    418.07.21, 00:27Ответ на 2 от Петровичч

    Дякую. Форсунки ні. Я ж казав, на газу так само. Там форсунки різні. Воздушний фільтр свіжий. А ось патрубок вакуума гальм - треба дивитись.

     518.07.21, 02:11

     В схемі роздачі напруги на свічки є високовольтний конденсатор, колись при дуже схожих симптомах ( лада 6) помогла його заміна.

      618.07.21, 03:34Ответ на 5 от Іван Штахета

      Дякую.

       718.07.21, 05:43

       У Вас карбюратор чи вприск.?
       У "веселі" 90-ті я кілька разів заправив свій "пєпєлац" продуктом донецьких коксохімічних виробництв - "моторним паливом", перед яким бліднуть всі ерзац-бензини ІІІ-го Рейху. Потім отримав таку саму картину, як Ви розповіли. Перебрав карбюратор і всередині знайшов густий "кисіль", важчий за бензин, який перекривав рівень системи холостого ходу, але був нижче системи головного жиклера. Промив-продув і поїхав нормально!!!

       Ще є підступні клапани бензонасоса, які зношуються/засмічуються і починають в літню спеку відмовляти. Часто цьому сприяє гаряче сусідство вихлопного колектора. Швидке "лікування" - холодний компрес у вигляді мокрої ганчірки на "голову" бензонасоса, а кардинальне - заміна клапанів. Я поміняв весь насос бо мав запасний.

        818.07.21, 05:54

        Я не автомобилист, но спрошу у знающих товарищей

         918.07.21, 09:25

         Как в том анекдоте..Уважаемые автомобилисты, помогите, кто-нибудь, неделю назад приобрел новый Porshe 911 turboS, нажимаю на акселератор, а машину почему-то разворачивает в обратном направлении, вызвал эвакуатор, завез на СТО, там сказали, что я дебил и чтобы больше к ним никогда не приезжал И так уже на пятом сто подряд

          1018.07.21, 19:35Ответ на 7 от Леонід

          Не катить, бо на газу та бензині однаково. Але дякую.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая