хочу сюда!
 

Nataliya

43 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 40-50 лет

Будьте неповторні!
Сьогодні — початок буму мережевого маркетингу.
Станьте на мить своїм клієнтом. Мало не щодня на Вас сипляться різноманітні пропозиції. Багато родичів і знайомих, знайомі знайомих і просто незнайомі люди пропонують щось купити, кудись вступити. І завченими, заготовленими фразами звертаються до Вас, пропонуючи Вам світле мабутнє, відмінну продукцію та пасивний дохід.
Важко розібратись в морі пропозицій. Тим більше, коли вони схожі одна на одну. А ще важче відважитись вступити в невідомий бізнес, про який наговорено стільки негативу, що іноді дивуєшся мужності людей, які пропагують цей вид заробітку. А ще важче вибрати компанію для спіпраці, команду для спільного бізнесу, лідера для наслідування.
Отже, тим, хто насправді серйозно вирішив повязати своє життя із мережевим маркетингом, варто добре подумати. І ось над чим: Ви повинні бути креативними, неповторними, привабливими і унікальними. Не продукт, а саме Ви. Проукт має велике значення. Він мусить бути добрий, і Ви маєте ним користуватись, любити і знати його.
Той самий продукт продають інші люди. Але Вам треба, щоби клієнти купували саме у Вас. Вам необхідно будувати команду. Тому Ви зобо'язані бути унікальними! І про Вашу унікальність мають знати Ваші потенційні клієнти і працівники. Чому саме за Вами вони мають йти, що Ви їм даште? В чому допоможете? Чи будете надійним другом, терплячим вчителем, строгим керівником, нянькою і батьком?
Одним словом Ви маете бути унікальним, відмінним від інших. Ви уже теким є. Просто треба знайти в собі ці якості і покоазати їх іншим. Подумайте як і зверніть на себе увагу, покажіть свою кращу сторону. Подумайте, чим Ви можете принести користь тим людям, до яких плануєте звертатись.
У мене є цікавий приклад креативності в традиційному бізнесі. В місті Трускавець є підприємство, яке робить домовини та товари для похорону. Таких тепер багато по Україні.
Але господар зробив унікальний маркетинг-хід. Він збудував найбільшу в світі домовину. Коли його питали для чого, то він з усмішкою розповідав про можливість зробити кафе у домовині, де люди в білому і білих тапочках носитимуть їжу. Де салат називатеметься “холодні ноги”. Де будуть випивки “В останню путь” і таке інше.
Споруду показували по всіх вітчизняних телеканалах, по кількох зарубіжних, писали газети, приїздили екскурсії... Домовину занесли в Книгу рекордів Гінеса.. нарешті знайшовся купець, заплатив добру ціну і забрав домовину.
В результаті креативного ходу підприємство заробило гроші, зробило хорошу рекламу і тепер продає свою продукцію по всій Україні.
Задайте собі запитання: чому людина має купити саме у Вас, чому люди мають йти за Вами, що Ви даште їм таке, що стане їм в пригоді, а не дадуть інші. Як тільки Ви знайдете відповіді на ці запитання, то Ви швидко досягнете цілей. В цьому Ваш шлях до успіху.

6

Комментарии

19.05.10, 02:05

Цікво почитати.


)

  29.05.10, 10:13Ответ на 1 от N 47-ий

  Давайте і ми щось зробимо креативне!
  Маю в цьому досвід. Дванадцять років тому втілив у життя дві свої ідеї, які до сьогодні приносять користь і прибуток.

   39.05.10, 10:24Ответ на 2 от Mirchuk

   Давайте і ми щось зробимо креативне!
   Маю в цьому досвід. Дванадцять років тому втілив у життя дві свої ідеї, які до сьогодні приносять користь і прибуток.   можно узнать об этих идеях поподробней? спасибо за открытку!! И тебя с великим праздником!!!

    49.05.10, 19:42

    Привет!
    Как дети?
    Относительно проектов. Первый- справочник. Сколько людей живет в твоем городе? Напиши на grawe-ua@i.ua и си\можем вместе спрогнозировать сможем ли мы что-то у тебя сделать и извлечь пользу.
    Второй проект касается школы.вернее начальных классов. Я придумал и внедрил в жизнь рабочие альбомы для рисования. Потом эту идею подхватили другие и используют по свей стране. Я дальше печатаю свои альбомы а реализую.
    Но нужны новые идеи, приносящие новые возможности. Несколько таких есть . Они на стадии разработки. Например, что для тебя важнее всего в твоей сегодняшней жизни? Есть проект.

     59.05.10, 20:25

     Дуже цікаві пропозиції!

      69.05.10, 20:44Ответ на 5 от Aywengo

      Якщо нам потрібно, наприклад, 100 000 євро, то насправді нам треба одну ідею на 100 000, або дві ідеї по 50 000, або 4 ідеї по 25 000, або 10 ідей по 10 000, або 1000 по 100 ...
      принцип зрозумілий. Давайте народжувати ідеї і ділитись ними. А ще можна обговорювати ідеї для того, щоби коректувати їх.
      Я розумію, що на це потрібен великий ступінь довіри. Але, з іншого боку, якщо сидіти з ідеєєю вдома, до доходу не буде. А ідею виносить хтось інший і отримає девіденти.
      Я готовий до взаємовигідної співпраці!

       Гость: Аннушк@

       79.05.10, 22:35

       С Праздником Победы Вас

       Вклоняємося Вічному вогню,
       Вклоняємось доземно всім солдатам,
       Що міряли дороги крізь війну,
       Щоб нам сьогодні мріяти й кохати!!!!!!!

        89.05.10, 22:58Ответ на 6 от Mirchuk

        Зрозуміло! Все залежить в якій сфері діяльності потрібні ідеї, порядок їх здійснення та втілення в життя.

         99.05.10, 23:04Ответ на 8 от Aywengo

         Ідеї потрібні всюди!
         Давайте сферу і разом подумаємо, що там потрібно. У Вас є блог. А яка мета цього блогу? Можна почати з цього.

          1014.05.10, 14:42Ответ на 9 от Mirchuk

          Звичайно, що ідеї мають великий зиск!
          А якщо ще й гарні ідеї, то і того більше!
          Так ось, перша ідея: Освоєння біля 9 га землі не с/г призначення! Можливо під тепличне господарство, заводи, котеджі, будинки відпочинку, магазини, склади, можливо поле для гольфу або трасу для формули1 і тому подібне! Гарна місцина, є ліс, річка, джерела води, поверхня горбиста. Подробиці електронкою.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая