Хто судить Тимошенко

Вместо Ирины Горб, которая месяц изучала материалы дела и готовилась к заседанию, докладчиком назначена Елена Ситайло. До этого она не имела практики расследования подобных дел.
Захист Тимошенко заявив відвід судді Ситайло

Захист Юлії Тимошенко заявив відвід судді Апеляційного суду Києва Олені Ситайло, яка розглядає апеляцію на її вирок у газовій справі.
Відповідну заяву про відвід заявив захисник Юрій Сухов.
На його думку, суддя Ситайло під час попереднього розгляду апеляції була упередженою.
Зокрема, Сухов заявив, що всі рішення, які вона винесла на цій стадії судового процесу, було заготовано заздалегідь. Під час ведення справи вона постіно отримувала якісь записки.

Судья Елена Ситайло не считает наличие у судьи Фрич мужа-начальника одного из управлений ГПУ достаточно весомой причиной для ее неучастия в рассмотрении дела Тимошенко. Об этом председательствующая Ситайло заявила после перерыва. Таким образом, судья отказала защите Тимошенко в отводе всех трех судей одновременно. Сразу после этого Ситайло поставила вопрос о целесообразности продолжения заседания в отсутствие Юлии Тимошенко. По ее словам, экс-премьер письменно уведомила суд о плохом состоянии здоровья, которое не позволяет ей принимать участие в заседании. "Я не могу даже встать и пройти до следственной комнаты. Следственные действия проводились непосредственно у меня в камере", - процитировала судья слова Тимошенко.

Апелляционный суд несмотря на состояние здоровья Тимошенко решил вызвать её на рассмотрение апелляции

 

Турчинов:лікарі відмовилися підписатися під "довідкою" Тимошенко

Сьогодні прокуратура дійсно передала до суду довідку, що Тимошенко можна привозити, або на ношах приносити, до суду", - нагадав він.

"Дійсно, комісія була у Юлії Володимирівни, було там два нейрохірурги і чотири працівники медичного закладу СІЗО. Довідку підписали тільки чотири працівники СІЗО", - розповів Турчинов.

Тимошенко вважає голосування за новий закон про вибори помилкою

Зустріч відбулась у представництві ЄС в Києві.

На ній були присутні посли та представники 27 країн ЄС, а також представники української опозиції.

Зокрема, захід відвідали Віталій Кличко, Анатолій Гриценко, Сергій Соболєв, Микола Катеринчук, Роман Зварич, Юрій Гримчак та інші.

За словами одного з учасників зустрічі, Тейшейра, посилаючись на слова Фюле, розповів, що Тимошенко вважає помилковим голосування БЮТ, та опозиції в цілому, за новий закон про вибори народних депутатів.

Крім того, Тейшера заявив, що на питання Фюле про самопочуття, Тимошенко лише посміхнулась і відповіла, що тримається.

Як відомо, стосовно саміту Україна-ЄС 19 грудня, лідер БЮТ заявила, що єдиноправильним рішенням ЄС має бути парафування угоди про асоціацію з Україною.

Нагадаємо, закон про вибори народних депутатів, ухвалений парламентом 17 листопада, встановив змішану систему виборів 50% на 50%, підвищив прохідний бар’єр з 3% до 5% та заборонив участь блоків партій у виборах.

http://www.pravda.com.ua/news/2011/12/13/6835143/

під апеляційним судом

    



Розгляд по-суті скарги Юлії Тимошенко на вирок Печерського суду - стартував. Сама вона на апеляцію не з`явилася за станом здоров`я. Проте вже завтра екс-прем`єра можуть доставити туди силою. Апеляційний суд задовольнив клопотання прокурора про її виклик, оскільки медики не забороняють опозиціонерці брати участ у засіданнях. І хоча процес відкритий, на нього сьогодні знову не пустили журналістів. До зали змогли потрапити лише деякі соратники Тимошенко - вони силою проривали міліцейське очеплення, в результаті штовханини двоє правоохоронців звернулися до лікарів.
+++++++++
особисті враження - все дуже погано :( вірогідно, що Тимошенко завтра будуть тягнути до суду примусом.

Колишній позивач - на боці Тимошенко



Колишній позивач у газовій справі став на бік Юлії Тимошенко. Ігор Кость, який 11 років пропрацював юристом НАК "Нафтогазу", стверджує - екс-прем"єр не причетна до збитків компанії.
Більше того, - збитки, вказані в цивільному позові проти Тимошенко, - не фігурують у бухгалтерській звітності. На думку Костя, для об"єктивного розгляду справи опозиціонерки апеляційний суд має вИтребувати фінансову документацію "Нафтогазу" і допитати представників НАКу. Сума збитків у цивільному позові, за словами колишнього посадовця, була розрахована на прохання Генпрокуратури і через її ж наполягання "Нафтогаз" подав на Тимошенко до суду

Трубу — Росії = «труба» Україні

Проект міждержавної українсько-російської «газової» угоди, про який багато хто говорить, але який бачили лічені люди, насправді, як ми можемо оцінити, ознайомившись із ним, є продуктом роботи неформальної, проте наділеної повноваженнями експертної групи, яка останніми місяцями невтомно курсувала між Києвом і Москвою. Як стало відомо DT.UA, проект цього документа у ситуації абсолютної втаємниченості, без прізвищ та імен, передано на розгляд і затвердження керівництву Росії та України.

Втім, безпрецедентна засекреченість як цього документа, так і «газових» переговорів не означає, що зміст проекту міждержавної «газової» угоди має залишатися невідомим аж до моменту її підписання. Тому DT.UA ознайомить своїх читачів з основними моментами проекту станом на 4 грудня.

За інформацією DT.UA у понеділок, 5 грудня, відбулася двогодинна розмова президента України Віктора Януковича з прем’єром Миколою Азаровим, після якої Микола Янович повернувся у Кабмін шалено роздратованим і розтривоженим: прем’єр України не бажає брати на себе відповідальність за «здачу» української газотранспортної системи (ГТС). Чи змінить своє ставлення до проекту «газової» угоди Микола Азаров? Чи зможе Віктор Янукович внести зміни в запропонований план «здачі» української ГТС? На ці нагальні запитання відповідь отримаємо найближчим часом.

Так чи інакше, але у середу, 7 грудня, на засіданні Кабінету міністрів прем’єр М.Азаров дав розпорядження готувати «найжорсткіший варіант» державного бюджету-2012. З ціною імпортованого газу не менш як 400 дол. за 1000 кубометрів. І вносити такий документ на розгляд Верховної Ради… Це може означати, що на українсько-російському газовому фронті, де анонсувалася близька «мирова угода», виникли певні ускладнення.

[ Читати далі ] Фактично відсутність реального реформування газового сектора та державної нафтогазової монополії максимально ускладнює обстоювання українських стратегічних інтересів в умовах модернізованої російської експансіоністської політики. У разі встановлення «Газпромом» контролю над газовим ринком України та транспортною інфраструктурою Росія отримає потужний плацдарм для подальшого втягування України у Митний союз та ЄЕП за білоруським сценарієм. Це створить ризики закріпачення країни у колі автократичних режимів аутсайдерів, які за своєю природою не здатні до розвитку прогресивних соціально-економічних процесів Алла Єрьоменко «Дзеркало тижня. Україна» №45, 09 грудня 2011 http://dt.ua/POLITICS/trubu__rosiyi__truba_ukrayini-93496.html