Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Лариса

52 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 38-57 років

Єрмак і паніка

ЄРМАК І ПАНІКА

Дмитро "Калинчук" Вовнянко

В історії «Єрмак і «операція СБУ» мене найбільше потішили два моменти. Перший – те, як голосно заверещали про «московський вкид» ті самі люди, які нещодавно смакували фейк про «дзвінок Путіна-Порошенка» на підставі незрозумілих плівок просмерділого Москвою ексКДБшника Деркача. Кортить спитати, як воно – смакує гарно? Виявляється Москва може вкидати фейки? Що ви там патякали про вашу ненависть до лицемірства?

Друге. Мені сподобалося, з яким натхнення вся оця ЗЕботва кинулася на захист відомого кінематографіста, почесного старого друга президента Зеленського, особи наближеної до заступника голови адміністрації Пуйла Дмітрія Козака і нарешті – фактичного голови держави Андрія Єрмака. Запам'ятайте ці обличчя – ви побачите їх ще не раз. Звісно, хіба ж можна торкатися Єрмака руками? Що тоді буде з Україною? Збагнути час, Зеленський без Єрмака – лише комік і шоумен в пазурах Авакова і Бені. Хіба можна зазіхати на наше все?!

У ярості шляхетній з відмазування Єрмака ЗЕботва не зупинилася навіть перед вивалюванням у багні журналіста Бутусова – їх не зупинило навіть те, що за 5 діб їм треба буде здіймати галас через трагедію Іловайська і декламувати тези «Порошенко злив добробати» створені... тим самим Бутусовим. В запалі ЗЕботва сама ж довела, що твердження Бутусова про Іловайськ можуть мати ознаки «воєнно-експертної помийки» яка «має всіх нас за лохів». Це – поширенні цитати ЗЕботви, про всяк випадок. Я давно писав – керівник ЗЕдіджитал Міша «ЦиркУродов» Федоров – явно прихований порохобот. Стільки шкоди ЗЕкоманді як він, завдати здатні хіба що Мендель та Подоляк.

Історія «Єрмак і операція СБУ» чітко висвітлила наскільки ЗЕкоманда вразлива до таких от вкидів. Вразливість показала команда, яка сама ударно послуговується вкидами. Гарно було писати нісенітниці про Петра Порошенка та його оточення – брехня вуха знайде, а виправдовуються винні. Але пролунало звинувачення на адресу самого Єрмака і ЗЕкоманда забилася в бурній істериці – без системи і стратегії.

Це все – лише початок. Далі – буде. Навіть не сумнівайтеся.

Ігор Вороневич 

1/3 населення країни, взагалі не знає, хто такий Єрмак.

3/4 чхати хотіли на будь-яку інформацію про нього.

Це ж не Порошенко.

Ось коли Деркач щось підкине, тоді нарід запіниться.

А так- скукатіща.


 6

Коментарі

120.08.20, 14:42

Мені здається, що до вилову вагнерівців ЗЕ-команда не додумалась би.

  220.08.20, 16:04Відповідь на 1 від Makcімаліст

  Мені здається, що до вилову вагнерівців ЗЕ-команда не додумалась би.Операцію проводила не зекоМанда, професіонали з СБУ разом з американськими спецслужбами.
  А от зекоМанда радісно злила інфу про операцію кацапні.
  За гроші, або через холуйство.

   320.08.20, 17:27

    420.08.20, 20:07Відповідь на 3 від Тарас Музичук

     521.08.20, 13:44Відповідь на 2 від БезЛица

     Цікаво, а розслідування конкретне буде?