Дрогобицькі підприємства заборгували понад 1,5 млн.грн зарплати

 

Перший заступник Дрогобицького міського голови Петро Суда провів засідання колегії з питань соціально-економічного розвитку, на якій розглянуто питання про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах та в організаціях Дрогобича і Стебника.  На колегії зазначалось, що заборгованість із виплати заробітної плати на підприємствах міст Дрогобича і Стебника станом на 1 червня становила 1532,6 тис. грн. Від  початку року сума боргу зросла на 233,3 тис. грн. або на 18 відсотків,  до попереднього місяця  - 40,4 тис. грн. або на 2,7 відсотка. Заборгованість допустили 25 підприємств, з них 7 - економічно-активні, на суму 403,9 тис. грн., 3 підприємства банкрути – 255,0 тис. грн.,  15 економічно-неактивних  – 873,7 тис. грн.

            Від початку року заборгованість зросла за рахунок підприємств: ДВК № 40 - на 42,7 тис. грн.,  КП "БУ № 4" – на 87,3 тис. грн., ДП "Кераміка" – на 32,6 тис. грн., а також за рахунок підприємств, які утворили нову заборгованість. Зокрема, ВАТ "ПВП "Енергія" -85,6 тис. грн.,  КП "БУ № 3" – 18,7 тис. грн.

            Левину частку заборгованості із виплати заробітної плати складає заборгованість підприємства, які призупинили свою діяльність. Це Дрогобицька філія "ФК–Груп" – 568,1 тис. грн., ТзОВ "Маст" - 118,2 тис. грн., та підприємство–банкрут ВАТ "Галол" – 234,7 тис. грн., що становить 921 тис. грн. або 61,7 відсотка від загальної суми боргу по місту.         

            У відділі Державної виконавчої служби Дрогобицького міськрайонного управління юстиції налічується 1 891 виконавчих документів щодо стягнення заборгованості із виплати заробітної плати на суму 3 745,2 тис. грн. У цьому році задоволено 991 виконавчих документів. За виконавчими провадженнями протягом п’ять місяців стягнуто 1 809 тис. грн.

            Ліквідаційною комісією, створеною ухвалами сесії міської ради від 18 березня 2008 року № 545 та 546, подано оголошення про ліквідацію підприємств комунальної власності, зокрема, ДКПРТ "Дари ланів", заборгованість із виплати заробітної плати якого становить 26,6 тис. грн. та КПРТ "Знання". По КП «Хімчистка» "Космос", заборгованість якої 0,5 тис. грн., комісія не створена.

            Заслухавши та обговоривши інформації начальника управління праці та соціального захисту населення М. Монастирського, начальника фінансового управління І. Пудлика, начальника відділу комунальних ресурсів  А. Яніва, начальника відділу економіки  Р. Росохи, першого заступника відділу Державної виконавчої служби Дрогобицького міськрайонного управління юстиції Р. Хомича, колегія  визнала роботу ДВК № 40 (О. Шумеляк), КП «БУ № 4» (С. Пащенко), КП "БУ № 3" (Д.Садлівський), ВАТ "ПВП "Енергія" (Т. Петрик), ДП "Кераміка" (Г. Марків), МП ВКП "Львівавто" (І. Вачинич) які допустили значну суму заборгованості із виплати заробітної плати і наростили її протягом 5 місяців 2008 року, незадовільною.

Зобов’язано керівників підприємств, які допустили заборгованість із виплати заробітної плати у найближчий термін забезпечити виконання доручення Прем’єр-міністра України від 13 березня 2007 року № 1089/1/1-07 та доручення голови Львівської облдержадміністрації від 23 березня 2007 року № 45 щодо повного погашення боргів на економічно-активних підприємствах, а також на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 23 квітня 2008 року та виконання листа Львівської облдержадміністрації від 17 травня 2008 року № 5/33-3158/2-08/6-20, забезпечити виконання розроблених графіків погашення боргів із виплати заробітної плати. Про хід виконання графіків погашення заборгованості із виплати заробітної плати інформувати управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради щосереди для проведення щотижневого моніторингу та подачі інформації в Головне управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.      Колегія рекомендувала директору ДВК № 40 О. Шумеляку з метою виконання Регіональної програми залучення промислового потенціалу виправних колоній в економіку регіону на 2007-2009 роки, затвердженої Міжвідомчою комісією Львівської облдержадміністрації від 31 січня 2007 року, вести співпрацю з керівниками підприємств та організацій міста, малого та середнього бізнесу, організаціями будівельного комплексу, щодо можливої співпраці у виготовленні для них продукції та комплектуючих виробів, а також продукції для потреб комунального господарства міста.

Заступник міського голови з комунальних питань  Б. Іванців має вжити відповідних заходів щодо повної ліквідації заборгованості із виплати заробітної плати на КП "БУ № 3" та КП "БУ № 4", а також переглянути доцільність функціонування будинкових управ з метою проведення їх реорганізації.

Головам ліквідаційних  комісій (А.Янів, Р.Росоха)  та міському голові м. Стебника необхідно активізувати роботу комісій з ліквідації неактивних підприємств комунальної власності в терміни, визначені ухвалами сесій міської ради та за рахунок продажу ліквідного майна погасити борги із виплати заробітної плати до Пенсійного фонду та перед бюджетами всіх рівнів  згідно з чинним законодавством.

У Дрогобичі влада оголосила війну бензовозам

18 червня у Дрогобичі перший заступник міського голови Петро Суда провів  позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на якому йшлося про небезпеку, що нависла над Дрогобичем у зв’язку з постійним порушенням транспортними засобами, які перевозять нафтопродукти територією міста, визначеної схеми руху. Комісія визнала роботу відділення ДАІ з обслуговування адміністративної території міста Дрогобич, Дрогобицького району та автотехнічної інспекції при ГУ МВСУ у Львівській області із забезпечення надійного, постійного контролю за станом дотримання визначеної схеми руху транспортування небезпечних вантажів територією міста недостатньою.

Комісія зажадала від керівництва відділення ДАІ негайного реагування на ситуацію що склалася, забезпечити постійний контролю за дотриманням водіями-перевізниками небезпечних вантажів встановлених маршрутів руху з метою недопущення
виникнення надзвичайної ситуацій з непередбачувальними наслідками на території
міста.

Доручено санітарно-епідемічній станції. Дрогобича до 10 липня провести лабораторні дослідження стану шумового навантаження та загазованості вулиць міста на маршруті перевезення нафтопродуктів, результати аналізів надати міській комісії з питань ТЕБ та НС.

Протягом 10 днів комісія у складі працівників відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міськвиконкому і ДАІ щоденно працюватиме на перехресті вулиць Бориславська-Горішня Брама і не дає бензовозам відхилятись від маршруту. Відтак міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій міста Дрогобича буде проводити вибіркові перевірки дотримання перевізниками нафтопродуктів визначеної схеми руху, залучаючи до цієї роботи працівників виконкому та депутатів міської ради.

Юні футболісти Дрогобича у Польщі вибороли друге місце

У містечку Закшево, що неподалік Щеціна  (Польща) відбувся 6 міжнародний турнір з футболу серед дітей 1994-1995 р.н. У ньому взяла участь рекордна кількість учасників  - 13 команд з 5 країн Європи: чотири команди з Франції, по одній команді з Німеччини, Литви та України і 6 польських команд. Завдяки тісній співпраці дрогобицької польської суботньої школи з гміною Закшево, на цей турнір були запрошені й вихованці Дрогобицької ДЮСШ (тренер – відомий футболіст Василь Карпин).

«Юні дрогобичани вдруге приймали участь у цих престижних змаганнях, - повідомив Василь Карпин. - Торік команда посіла третє місце. Цього року дрогобичани були другими, поступившись у фіналі французам з рахунком 5:2».

 

Фонд «Розвиток Дрогобича» подбає про медичне обладнання

З ініціативи депутата міської ради лікаря Тараса Кучми Фонд «Розвиток Дрогобича» розпочав  збір коштів для придбання апарату штучного дихання та плазмофорезу, які є конче необхідними для лікування важкохворих. Зі слів Тараса Кучми, відсутність апарату штучного дихання в реанімаційному відділенні створює великі проблеми при лікуванні людей, які потребують пролонгованого штучного дихання, загрожує їх життя. Так само лікарня має гостру потребу у плазмофорезі, оскільки в місті багато людей страждають від алергії, бронхіальної астми та інтоксикацією будь якого походження.  «Для придбання цих апаратів необхідно 130 тисяч гривень, - каже директор Фонду «Розвиток Дрогобича» Микола Летнянчин – Надіємось на розуміння і підтримку депутатів міської ради, меценатів, яких споконвіків не бракувало у Дрогобичі».

 

20 сесія Дрогобицької міської ради розпочалася з інциденту

 

26 червня під головуванням секретаря міської ради Алли Гладун розпочала роботу 20 сесія Дрогобицької міської ради. Колектив територіального центру з обслуговування одиноких непрацездатних громадян управління праці і соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради разом із своїм керівником Світланою Кобільник перед початком сесії прийшли в сесійну залу Ратуші, щоб привернути увагу до проблем колективу. Алла Гладун повідомила, що в порядку денному сесії нема питання щодо роботи терцентру і довела до відома колективу, що роботу терцентру і його проблеми вивчає профільна депутатська комісія міської ради, яка й підготує питання на одне з наступних сесійних засідань й запропонувала покинути зал і приступити до роботи. Однак працівники терцентру відмовилися це зробити. Депутати проголосували за оголошення  їм доган, оскільки наяву факт самовільного залишення працівниками иерцентру своїх робочих місць. Проте вони далі не покидали зал. Тоді сесійний зал покинула переважна більшість депутатів.  Врешті-решт соціальні працівники вийшли з залу, але депутати вже розійшлися. Сесійне засідання відновиться наступного тижня.

У Дрогобичі відбулося свято випускників

24 червня у Дрогобичі, на головній площі міста – площі Ринок, відбулося свято випускників загальноосвітніх шкіл. Їх благословив о.Тарас Гарасимчук. Випускників привітали секретар міської ради Алла Гладун, начальник відділу освіти Петро Сушко, начальник відділу сім’ї, молоді і туризму Леся Пашко та інші.

У мм. Дрогобичі  та Стебнику цього року було 810 випускників. З них 45 учнів закінчили школу із золотою медаллю та 10 - із срібною. Під незалежного зовнішнього оцінювання 90 відсотків випускників підтвердили і покращили результати, які мали в школах. За результатами обласних олімпіад Дрогобич посів перше місце після Львова.

 

Страницы:
1
10
11
12
13
14
15
16
17
предыдущая
следующая