Профиль

Осман

Осман

Украина, Запорожье

Рейтинг в разделе:

Коварний задум Угорської громади

дуже нагадує ті часи коли московський цар вирішив створити з величної  Московії та малоімущої України одну державу - росію.
Навчання, в Україні, дітей Угорській мові це невдала спроба нав'язування США та НАТО свого захисту на прикордонні областя з іншими територіями Азійських країн таких як Казахстан, Чуркістан й Біларусія.
Однак, Угорщина та її волелюбний народ, як всі незалежні українці, вже бувала у складі іншої незалежної імперії і хто-хто а вони найкраще знають як нам позбутися такого непотребу:
1) великоросійського, схваленого самим царем та його тодішніми й сучасними холопами, гімна і, прийняти за основу Державний Славень.
2) прибрати не хрещений старовинний малий герб-тризуб Турецького флоту з прапора підхолопної республіки.
3) на горі, назавжди обрати для себе й дітей жовтий колір головним державним символом життя та смерті в Україні і, незабувати про допоміжний блакитний колір налагодження стосунків з сусідами.
З життя Кравчук Леоніда Далекозорого, без своєї віри в єдину українську церкву треба прийняти іншу віру і правду, окупованного фашистом, населення (Кримський іслам). З прийняттям ісламу в працелюбних не болить а ні спина а ні мозок за православія, та й свою землю визволяти зручніше ніж з жертвою імперського раба (якого за власним не бажанням лікувати хворих і нужденних позбавили життя на хресті).
Цікаво - як зараз живуть Угорці, якої вони віри і чи не збираються здаватися в полон якщо на них нападе Українське військо, захоплюючи їх землю?

Охочий розвиток


-
Починати треба не з нульового а з першого рівня і тоді все в нас буде добре.