Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Привітання з 8 березня .

Кожній красуні (однаково, хто вона – Дівчина, жінка, вдова...), Наче прикраси до сукні коштовної, Личать красиві слова: Квіточко, ягідко, зіронько, сонечко, Вічності світлая мить, В моїй життєвій темниці віконечко Прямо в небесну блакить. Ластівко, ласичко, ясочко, любонько, Промінь ласкавих очей, Світ мені білий без тебе, голубонько, Став би темніш від ночей. В гарному йменні твоєму, ромашечко, Ясний весняний розмай. Лиш не сумуй, не журись, моя пташечко, Піснею світ звеселяй. Дівчинко, дівонько, мила дівчиночко, Сонечку в небі радій, З медом бурштиновим писана риночко, Зплекана з мрій і надій, Ніжна веселко, прекрасна купавонько, Дощик о літній порі, Дивна перлинко, пелюсточко, яблунько, Цвіте рожевий зорі. В йменні твоєму – пісні солов`їнії, Чисте дзюрчання струмка, Подих легкий вітерця над долиною, Мова гаїв гомінка. Дівчинко мила, горіхове зернятко, Ніжні пелюсточки вій, Б`ється у грудях гарячеє серденько, Губ полум`яних розвій. Доленько, заїнько, ліліє, рибонько, Щастя надіє хмільна, Айстро, намистинко, Мавко, лебідонько, Серця мого таїна, Цвіте вишневий, берізко, билиночко З саду незвіданих мрій, Ніжна Снігуронько, серця кровиночко, Світе непізнаний мій...

Сотні є гарних словесних прикрас – Коханим даруйте їх раз-у-раз.

ВІТАЮ З СВЯТОМ!

4

Коментарі

17.03.11, 22:12

Вауууууу Велике спасибі

    Гість: BELLADONNA2

    27.03.11, 23:05

    СУПЕРРРР)))))

      38.03.11, 07:29

        48.03.11, 09:49

        оце вітання! дякую!

          58.03.11, 12:43

          щойно розказав цей віршик коханій - ефект відмінний

            68.03.11, 21:29

            Дякую!!!